Špinění v 7+5. Zkušenosti?

10. zář 2021

Ahoj, chci se zeptat jestli jste nemely neco podobneho - vcera rano jsem zacala spinit svetle hnede i behem dne, rano jsem zasla k mudr. - vse v poradku, od uterni kontroly mimi o ty 3 dny porustlo, srdecni akce byla taky, hezky ulozene v deloze pry. Nic nevidela z ceho by to mohlo byt. Dopoledne zadne spineni, ale ted od odpoledne svetle ruzova krev po utreni na wc. Ted mi na mobilu vyskocilo upozorneni, ze bych dnes mela dostat ms - muze to byt z toho? I v den kdy jsem zjistila z testu ze jsem tehotna, tak jsem zakrvacela... Utrogestan zavadim od zacatku.

merope
10. zář 2021

Měla, myslím i v podobném termínu. Vše ok.

littlebee124
10. zář 2021

Nekdy se stává, ze člověk lehce spini nebo muze mít silný výtok v termínu MS nebo je to tím, jak všechno uvnitř prekrvené a sem tam praskne zilka, muže se udelat modřinka,dost často se krvaci z čípku.

andelka
10. zář 2021

Měla jsem to stejně u prvního. Už mu je 11 let.

mmichaella
10. zář 2021

Mela. Minule tehotenstvi v 7tt a toto tehotenstvi taky v 7tt. Asi to je bezny jev. Fajn, zes sla k doktorce a jestli je vse ok, tak se tim nestresuj. Ja vzdy zavadela Utrogestan a navysila vitamin C

aselluska
10. zář 2021

Ano, měla jsem to stejně tak v době, kdy měla být menstruace

lidija1234
11. zář 2021

špiním od začátku těhotenství, asi do 16tt pak to ustálo a ted vždy kolem MS taky špiním a to už jsem ve 34tt :D takže bych se nestresovala 🍀

aspie83
11. zář 2021

U obou jsem v prvním trimestru občas spinila 😉 u druhého jsem i v termínu menstruace slabě krvácela (první 3 měsíce).

martina_slama
12. zář 2021

Já dokonce spinila a krvacela cely první trimestr. Potom už jsem ani nechodila na kontroly, vždy dala nohy nahoru a čekala. No a prcek se narodil 13.8. Ono je to asi celkem běžné, ale jak to má člověk poznat, ze? Držím pesti

autor
12. zář 2021

Dekuju vsem za odpovedi ❤️ jen me jeste prosim zajima jak dlouho vam to spineni v dobe ms trvalo? ja zatim od toho ctvrtku treba pul dne nic, pak trochu na papire, vubec to neni ani na intimku, ale stresuje me to 😔

aspie83
12. zář 2021

V době ms to trvalo 4 - 5 dní jako ms, ale slabé jsem krvácela... Když jsem spinila jen tak, tak jsem fakt jen spinila a různě.. doktoři mi doporučili Ascorutin, tak jsem ho vždycky nasadila

mmichaella
13. zář 2021

Tak 4 dny? Taky to nebylo ani na intimku. Ale jako pocit to byl hnusny, ne ze ne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru