Špinění v prvním trimestru. U mě trvá už přes 10 dní

blandik
2. zář 2011

ahojte, chtěla jsem se zeptat, jestli se vám stalo, že jsem déle špinily v prvním trimestru /u mě to trvá již přes 10 dní a není to zahnízdění valjíčka, embryo již jde na UZ vidět), jak dlouho a jestli jste si miminko udržely. Samozřjemě jsem v péči lékaře, jen by mě zajímalo kolik žen má zkušenost, že i přes špinění se těhotenství udrželo. Díky.

evcann
2. bře 2015

@inna1987 to je mi moc lito, ale těhotenství se neda vylezet v tomto případe a ani zachranit. Je to bud a nebo. Neboj urcite to příště dopadne. Ja ted taky krvacela a nekdy jeste ve 13tt a pak jeste tak 10 dni spinila a nakonec to bylo dobre. Nic si nevycitej, tohle je dane a neovlivnis to. Moc držím pěsti na příště.

arneb
14. dub 2015

@inna1987 Ahoj mám obdobní problém před týdnem v uterý jsem byla na kontrole a gynekolog mi zdělil ,že špinim dal mi Ultragestan a do večera se mi rozjela oranžová krev rano jsem jela na pohotovost udelali mi vyšetření a to už jsem středně jasně červenou krví krvácela byla jsem 5t a 3 dny a od te doby stale krvacim v nemocnici jsem zustala 6 dni pak me poslali domu a stale krvacim už 8 dni čím to muže byt nikdo nic nerekl.beru kyselinu listovou ultragestan a ascurutin a nic

majka1976
17. dub 2015

Ahoj 🙂 koukám, že se opět potkáváme - já byla ve fóru kde jsme měli dětičky kolem 10/2012 - narodila se mi Sonička. Teď čekáme opět a taky jsme v prvním trimestru - dnes 7+0. A taky špinění až krvácení. Plod v pořádku, jen se rozpouští hematomy. To samé jsem měla se Soničkou. Není to nic závažného, ale mělo by se ležet a nejlépe nic nedělat - pokud to s tak malým dítětem jde 🙂 Se Soničkou to trvalo až do začátku 4.měsíce, pak už dobrý. Tak se držte!!!!

lucinka58
17. dub 2015

@arneb Ahojky, to je divný. Já jsem taky krvácela, ale utrogestan a injekce ascorutin mi to zastavili. Začátek toho těhotenství je vždycky otázkou. První 3 měsíce jsou prostě risk. Ale moc Ti držím palečky, aby všechno dobře dopadlo a miminko se drželo.

honeysun
18. dub 2015

Ahojky, taky jsem s tím měla problemy jsem 6+4tt a lehce jsem špinila asi týden v kuse. Brala jsem duphaston a ascorutin - ted už ok, tak snad to vydrží.

arneb
22. dub 2015

ahoj tak po deseti dnech co jsem spotrebovala dva baliky vlozek krvaceni prestalo.Tri dni vse v pohode a od vcerejska uz zas krvacim je to silene.16.4.2015 jsem byla na dalsim ultrazvuku vse v poradku vacek tam stale je ,ale pry roste pomalu a htg mam pres 5500 je to hodne nebo malo?krvacel nekdo z vas vic jak 10 nebo 14 dni a dite nepotratil?

im4fun
22. dub 2015

@arneb ohledně hodnot hcg neporadím, protože to mi nikdy nikdo neměřil. Já jsem taky špinila, ne přímo krvácela, a dopadlo to bohužel špatně, plod se přestal vyvíjet. A to jsme dvakrát viděli srdce, jak tlouklo jak blázen (v 9. týdnu). Nechci tě ale strašit, protože tenkrát mi tu holky psaly, že krvácely a dopadlo to dobře...Takže neházej zatím flintu do žita. V kolikátém týdnu bys měla být?

arneb
23. dub 2015

Ahoj tak jsem dnes potratila a rovnou sla na revizi za chvilku pujdu domu

im4fun
23. dub 2015

@arneb achjo, to je mi moc líto...Kdyby ses chtěla vypovídat, klidně napiš, já si tím prošla před týdnem:(

pavla221
11. čer 2015

dobrý den ,jsem zhruba v 6tt, a beru čípky na udržení,mam hnědý výtok a pálí mě to při čůrání,nevíte prosím co by to mohlo být.?

jajinkaboh
12. čer 2015

Ahoj holky,jsem v 6týdnu a dnes v práci sem začla taky špinit tak hned sem jela k DR,ultrazvuk vše je Ok,ale dala mi neschopenku a klidový režim,ještě mi předepsala Utrogestan,takže doufam že budee vše v pořádku =) Co jsem mluvila s kolegyněma v práci také povídali že se jim to stávalo..

renyyzza
12. čer 2015

také jsem špinila cca měsíc kvůli hematomu teď jsem ve 13 týdnu hematom je pryč i špinění.Brala jsem také Utrogestan a Ascorutin ten asi také dost pomohl

monulli
15. čer 2015

Ahojky holky, jsem teprve na začátku... Ale potřebovala bych uklidnit.... před týdnem se mi ztratila bolest prsou a nevolnost v úterý...to ještě nebylo na ultrazvuku nic vidět... ve čtvrtek tam byl gestační váček (doktor neříkal jak dlouho, jen že je to začátek) v sobotu jsem jela na pohotovost se špiněním tam mi dr. řekla že jsem 5+2 a že vše vypadá normálně. V něděli jsem začala zase maličko špinit (pouze po utření na toaleťáku - výtok s trochou hnědé krve, omlouvám se za popis) a dnes ráno zase dobrý...šla jsem na kontrolu ke svému doktorovi a ten mi řekl, že jsem 5+6, a že žádný problém nevidí a ať příjdu v pátek, že už by snad mělo být vidět srdíčko... ale začala jsem zase špinit, zase výtok s trochou krve. Týdny jsou podle ultrazvukové vyšetření, chtěla jsem se zeptat zda to tak také někdo měl a bylo vše ok? je možné, že to dnešní špinění bylo z toho vnitřního ultrazvuku? Bojím se zamlklého těhotenství:( už jen kvůli tomu vymizení příznaků...ale zase když ,,to" roste tak by teoreticky mělo být vše ok? Předem moc děkuji!

brokovich
15. čer 2015

Ahoj, já v I. trimestru zašpinila 3x (vždy to bylo po sexu), no takže nám sex mudra zakázala a bylo. Měla jsem tam nějaký hematom nebo co. Jinak mudra říkala, že nemá cenu dávat všelijaký léky, že prostě se má nechat příroda být, když to k tomu není a netrápit tělo lékama. No, že by mě nějak uklidnila, to nemohu říci. Těhotenství se ale udrželo. Jsem v 6. měsíci.

monulli
15. čer 2015

@brokovich On mi právě říkal, taky že teď je to na přírodě... v tu sobotu to bylo taky po sexu tak mi říkali ať teĎ vydržíme... ale to bylo teda víc než dneska po tom ultrazvuku... teď to byl prostě jen bílý výtok s trochou tmavé krve...tak snad to bude v poho... prej kdybych začala krvácet s jasně červenou, tak hned do nemocnice a, že by mě vyčistili...tak mě taky hned vylekal... ale měla jsem strach i z těch příznaků, že jsou fuč..ale když se udělal váček atd..tak to asi nic neznamenalo..možná bolí jen trochu ale to už je zase až moc velký sebepozorování:D tak děkuji moc za odpověď... a gratuluji k miminku! 🙂

brokovich
16. čer 2015

@monulli No vidíš, hlavně se hodně šetři. Problém byl u mě ve stazích břicha/dělohy, mudra mi to nějak vysvětlovala, každopádně jsme s manželem pochopili, že prostě žádný orgasmy a šťouchání do mimča.. 😀 Takže hlavně se šetřit šetřit šetřit a neblbnout. Já předtím běhala 4x týdně 10 km. Teď jen chodím, pomalinkééé procházky, když jsem unavená, tak třeba celé odpoledne proležím, a prospíváme. Takže držím palce, ať je vše též ok. Poslouchej tělo. 😉

petott
9. zář 2015

ahoj holky... já narozdíl od vás těhotná nejsem, tedy asi... ale po ovulaci jsem začala špinit a trvá to už desátý den... nesetkala jste se s tím některá? Navečer mne podloubává v podbřišku a za dva dny bych teprve měla menstruovat... jsem z toho jelen

ivonadol
12. bře 2016

Ahoj holky... jsem v 5tt a včera jsem začala lehce krvácet a dnes už je to horší oba dny jsme nepodcenovali a byli na pohotovosti.doktor mi predepsal Rutinacea a Utrogestan.ale stále krvacim jako bych menstruovala.Máte prosím s tim někdo nenějaké zkušenosti,ze to třeba dopadlo dobře?? Díky za všechny odpovědi Ivona

arielka222
12. bře 2016

@ivonadol ja mela v 5tt to samé a byl to bohužel potrat :( tim te ale nechci vylekat, u tebe to muze byt treba jen hematom a určitě ti léky zaberou a bude to dobrý. Držím palce 🙂

ivonadol
12. bře 2016

@arielka222 Děkuji za odpověď a upřímnost...necítím se zrovna nejlíp,myslim si že tato noc zřejmě rozhodne. :( nějak se to spíše zhoršuje

arielka222
12. bře 2016

@ivonadol moc ti přeji ať to dopadne dobře!!! Já vím že to je těžký ale příroda si poradi sama když je něco špatně. Bohužel dr říkala že do 12 tt je to bud a nebo...každopádně u tebe jeste není nic ztraceno tak mysli pozitivne 🙂

miluskah
10. kvě 2016

Ahoj holky, prosim o radu, predevcirem jsem spinila a od vcera ze me jde ruzova krev, menstruaci mam dostat ve ctvrtek, ale vzdy mam barvu cervenou, muzu byt tehotna?Dekuji za odpoved.

ivonadol
11. kvě 2016

Ahoj Miluško....nechci tě nějak lekat,třeba to nic není...ale u mě to bohužel znamenalo to špinění tu druhou variantu...a ne moc šťastnou.Na štěstí už mi je ted líp,ale snahu o další miminko jsme na chvíli odložili...asi bych to po druhé už nedala.Nicméně tobě přeji aby ti to dopadlo dobře.a držím všechny palce 🙂

miluskah
11. kvě 2016

Ahoj, dekuji ti za odpoved, to bude asi cysta, uz jsem ji mela a taky trochu krvacela, to tak proste je, snazime se tri roky a nic, uz to vzdavam, je mi 41 let a to uz je vek spis na vnoucata 🙂 preji ti hodne stest, at se to co nejdrive povede 🙂

ivonadol
11. kvě 2016

aha...já to asi nepochopila.... 🙂 jsem myslela že už víš že jsi těhotná....já právě začala krvácet v šestém týdnu..ale nevzdáváme se 🙂 jen je trošku pauza ted

miluskah
14. kvě 2016

🙂 jeste jsem to nedostala a uz nekrvacim, bylo to jen slabe a tri dny, je mi porad na zvraceni a hrozny bolesti bricha, doufam ze to vyjde 🙂

nikolkajirik
1. lis 2016

Ahoj holky chci se zeptat jestli se vam nekomu stalo ze jste rano spinily a odpoledne a vecer uz nic tehotensky test sem si zatim nedelala ale co se tice prsou mam je tvrdsi a pripada mi ze se mi nalivaji ale mlezivo zadny muze mi nekdo poradit prosim co by to mohlo byt ?

karolina3karol
2. únor 2017

Ahojky, také se vám svěřim. V 8 týdnu jsem slabě jednorázově zakrvacela, ihned jsem sla k doktorce, na ultrazvuku vse ok, ani pry nevidela v okolí plodu žádnou modrinu. Dostala jsem Ascorutin a dodržuji klidovy režim. Krev me již netrápí ale jen do te doby nez jdu na velkou, jakmile trochu zatlacim, krev se objeví opět jen jednorázově . Opět jsem sla k dr. Prý tam mam asi někde srazenina, ale v okoli mimi ji neviděla. Ted se asi budu bát chodi na wc. A ano jsem si jista je to ze předu. Co myslíte nebo to může být prasklá žilka?

lenicka2323
22. říj 2017

Ahoj holky,jsem na zacatku tehu testy i v nemocnici kinto potvrdily dnes jsem ale lehce zaspinila ( na vlozce nic jen na papiru lehce)ke svemu dr jdu zitra ale ted se plasim jestli neni neco spatne nebo jestli jde o zahnizdovani?na tehu jsem prisla o par dni driv menses mam dostat oficialne zitra ale pravidelne kazdy mesic ho mam o 3-4 dny drive.

lenicka2323
26. říj 2017

Ahoj všem,jsem na zacatku tehotensvi uz jde videt gestacni vacek ale obcas lehce zaspinim (ruzove a jen na toaletnim papire pri utirani)..mel jste to nekdo taky tak? A jak vse dopadlo?prvni tehotenstvi bohuzel dopadlo spatne na zacatku 16tt tak ted se furt plasim.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru