Špinění v začátku těhotenství

veronika8808
23. led 2019

Ahoj.
Meska mi cca 2 dny MS. Dnešní odpolední tt ne úplně silná čárka a digital test 1-2
Zitra budu volat na gyndu.
Ale... Sem tam zaspinim. Je to tak na jednu intimku denně a občas mě chvíli poboliva v podbřišku. Je to takhle na začátku normální nebo mám spíš počítat s nejhorším? 😞

zrzeckas
23. led 2019

Nekdo to tak ma, sestrenka krvacela v obdobi ms az do nekolikateho mesice. Ale jinak nezbyva nez cekat.

nikola093
23. led 2019

Ahoj, já spinila od 6 do 7 měsíce po sexu a doktorka má napsala utrogestan a klidovi režim bez sexu. A v pátek si jdu pro průkazku 🙂 Ale co jsem všude četla tak to má spoustu žen.
Ale neznepokojuj se dokud nebudeš vědět víc z gyndy. Přeji hodně štěstí 🙂

lotta1234
23. led 2019

Toto je v tomto období čisto na prírode, treba sa ukľudniť, odpočívať a veriť, že sa bábätko udrží. Držím palce 🍀♥️

merope
23. led 2019

špinění je i při zahnízďování, jen pokud to je "vymodlené" dítě, tak z toho holky zbytečně plaší. Rozhodně troška klidu neškodí, ale na gyndu je lépe se objednávat až kolem 7-8tt, dřív tě jen vystresují, že nic nevidí - zvláště pokud máš několik dní po teprve slabé čárky = nejspíše přišla ovulace později.

ocetnicek
24. led 2019

Tak může to být tak i tak. Já dvakrát špinila při pozitivním testu a byl to potrat. A teď jsem špinila taky a jsem už 25tt.

kaczorka
24. led 2019

Ono na tom začátku je to buď a nebo..Jediné co pro to můžeš udělat je si dát třeba vodu s citronem nebo si koupit ascorutin,ten je volně prodejný a nejspíše by ti ho i napsala lékařka,je proti krvácení..A třeba omezit sex a mít trochu klidový režim..Jinak bohužel nezbývá než čekat a věřit že to dobře dopadne.. Držím palce 😉

kellisek1990
18. bře 2023

Dobrý den koupila sem si test 10.brezna a vyšlo my toto.Ale včera sem byla na gynde a paní doktorka řekla že tam nic není měla sem krwaceni poprvé jak sem ji nastiwila ale nebylo to silné a dlouho nekrwacela nic jen 2-3dny..Ale pořád mě pobolivaji ráno prsa a bolí v podbrisku? Co si mám myslet!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru