Špiním v 7+2tt, je vidět gestační váček bez embrya

vercanika
13. lis 2012

Zdarvím mám dotaz. Jsem v 7+2tt a už asi 2dny špiním někdy to jsou takové větší tmavě červené kusy krve. Bojím se. S manželem jsme se snažili o mimi 4roky. Na ultrazvuku je zatím vidět jen gestrační váček bez embrya. Máte s tím někdo zkušenost? Jsem z toho celkem vyplašená. Doktor o tom ví ale říkal, že to nějak neovlivní že se mám stavit na kontrolu ve čtvrtek. A pokud se to zhorší tak do špitálu. poraďte i někdo prosím.

camelinka
13. lis 2012

Bohužel co se má stát, stane se, ikdybyste se na hlavu stavěla, můžeme jen držet palce ať se mrňous udrží!

mabe
13. lis 2012

presne jak pise camelinka, co se ma stat, stane se. urcite mysli pozitivne a uvidis. uz znam tolik pribehu, ze holky krvacely masivne a nakonec vse bylo ok. nase telo je nevyzpytatelny, drzim palce na ctvrtek,at to dobre dopadne.

fykyska
13. lis 2012

Ahoj, někdy se to stává v ruzných týdnech těhu (vl.zkušenost)..Váček by měl být plný ☹ ale třeba se mrňousek schovává 😉 Opravdu nezbude nic jineého než počkat, občas to tělu chvilku trvá než si uvědomí že je v jiném stavu a do té doby má tendence špinit..Rozdíl je mezi špiněním a krvácením ...Jako při začátku/konci normální ms.. Někdy je to bohužel hrozicí nebo probíhajicí potrat se kterým vážně nikdo nic neudělá embryjko je to které celý tenhle proces ovlivní..
Potrat může probíhat různě, krev, bolest, kousky sliznice , křeče,třes,teploty aj. někdy všechno dohromady někdy jen jeden z mnoha příznaků..Tělo a příroda si poradí sama..Záleží o jaký ,,druh" abortu se jedná..
Zkus být v teple v klidu a hlavně v posteli žádná námaha stres 🙂
Určitě bude dobře, a jestli ne ber to jako zkušenost co tě posílí i když bolí ...
Drž se 🙂

ebsian
13. lis 2012

Divím se, že tě doktor neodeslal do nemocnice rovnou..se mnou tam teď ležela taky holka 8tt a krvácela a měli ji tam 10 dní..přestalo to u ní za den, ale pro jistotu tam ležela dál..Je ale pravda, že ona mimčo se srdíčkem už měla, ukazovla fotku z utz. Držím palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru