Světle hnědý výtok v 7tt, je to normální?

alisi001
25. srp 2013

Ahoj holky včera večer jsem zjistila že mám světle hnědý výtok je to normální nebo se mám bát že je něco špatně beru od začátku Duphaston na udržení těhu a na kontrolu jdu v úterý 😒

renat2
25. srp 2013

Ahoj, já měla taky, asi 3 dny a vše bylo v pořádku 🙂 držím palce.

eloana
25. srp 2013

normalni to neni.....ale je to bezne....-mela jsem to u vsech 3 tehotenstvi )u dvou tehotenstvi jsem jela na gyndu,at mimco zkontroluji) koukam,ze jdes v utery-to bych asi vydrzela... problem je vyslovene krvaceni( to bys mela jet okamzite)

paulia
25. srp 2013

Ahojky,já měla v 6 tt jasně červenou krev,což jsem opravdu myslela,že potratím a nic 🙂 Hnědý výtok bych si myslela něco jako náznak MS,určitě to bude v pořádku,držím pěsti 😉

misaatom
25. srp 2013

Ahojky, dle mého názoru je to těžké odhadnout. Já bych ale už šla hned. Jsem teď 13tt, vytoky mám pořád, ale tak do asi 10tt jsem měla barvu jako rez nebo tak. Prý je to tím, jak se ti teď víc prokrvuje dolní část těla. Nejspíš to nic neni a jen se tvé tělo čistí 🙂 Ale nikdy nevíš. Bohužel u prvního těhu v 11tt jsem měla výtok v podobě karamel. pudinku. Také jsem si myslela, že je to normální. Nebylo. U druhýho těhu to byla už ta krev, takže tam to bylo jasný. Takže za mě doporučuji zajít raději hned a nečekat. Je lepší být za plašana a jít tam zbytečně, než pak plakat ☹ Já si tohle třetí těhu připadám jak hysterická kráva 🙂 ale není nad jistotu 🙂 Držím vám palečky, ať jste v pořádky a nic to neni :-*

selverin
25. srp 2013

taky jsem okolo 6.-8. týdne špinila, skoro vkuse dva týdny, doktorka říkala, že se to v 1. trimestru stává. Pak to přestalo a vše je oka 😉

pavcza
25. srp 2013

Já měla také podobný výtok v 6.tt jela na pohotovost a bylo vše v pořádku, dr. říkala, že horší je silné krvácení jako při ms, pak jsem měla i červený výtok v 10. tt a také vše v pořádku a za 10 dní mám termín a to jsem k tomu výtoku měla i silné bolesti zad v beder a myslela, že konečná a nebylo. Ale u prvního těhu stejné špinění a bolení znamenalo konec, takže může to být v poho a nemusí.

karlam
25. srp 2013

u mě u prvního těhu takové špinění bohužel neznamenalo nic dobrého 😒 u druhého těhu jsem trošku zašpinila až ve 2. trimestru a nic zlého to nebylo, jen prasklá žilka. přeji, aby bylo vše v pořádku 😉

svoba
25. srp 2013

Je to bezne. Jdi k lekari.

tynulkaxix
25. srp 2013

taky bych nemeškala. Já byla na pohotovosti dneska ráno a to mám jít na kontrolu ve čtvrtek. Měla jsem slabý krvácení z placenty, naštěstí nic vážného a miminko je taky v pořádku 🙂 radši si tam zajeď, aspoň nebudeš celou dobu ve stresu 🙂

iliseek
25. srp 2013

Já jsem také špinila, ale jen jeden den v 8tt, šla jsem druhý den k dr a když jsem mu řekla, že jsem špinila, tak se moc dobře netvářil a vypadalo to jako by mě už předem litoval, že to není dobré, prý by to být prostě nemělo. Ale když mě zkontroloval, tak řekl, že je vše v naprostém pořádku. Takže ti asi nikdo neřekne zda je to dobře nebo ne, ale každopádně kdybych špinila, hned jdu k dr!

Přeji ať vše dobře dopadne.

kristynulinka
18. zář 2013

Já jsem špinila taky, a to od 7tt asi do 9tt, pak 2 týdny nic a včera jsem byla na vyšetření, po něm jsem špinila trochu taky, tak mi doktorka předepsala Ascorutin. To špinění bylo většinou hnědé barvy, jednou dokonce pár kapek tmavě červené a vyšlo ze mě i pár malých sraženin. Ale říkali mi, špinění v těhotenství je docela běžné. Akorát to nesmí být jasně červená krev, větší množství a nesmí být u toho křeče. Ale asi je vždy lepší si k doktorovi zajít a ujistit se, že je vše v pořádku 🙂 Všem přeji hodně štěstí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru