Těhotenské bříško u druhého dítěte. Kdy se vám začalo kulatit?

5. dub 2023

Zdravím ženy, chtěla bych se zeptat (hlavně u silnějších žen), když jste byly těhotné podruhé kdy se vám začalo trochu tvarovat břicho 🤣? Nejsem žádná modelka ale ani moc silná. Jsem taková klasická holka, krev a mlíko. Mám dvouletou dceru a tak nějak jsem nestihla dát dolů úplně všechny kila 🤣 prostě ráda jím a jsem trochu lenoch... Ale zůstalo mi docela nehezké, tučné a povyslé břicho. No a teď jsem těhotná znovu. Jsem 10tt. A tak nějak si říkám, kdy se ten můj pupek, začne asi tak tvarovat do těhotenského břicha 🤣🤣. U první dcery jsem měla velký břicho. Teď to ještě maskuju ... Jak sítě to měly vy? Děkuju 😘

andelka
5. dub 2023

U druhého až tak kolem 25 TT.

dejvitka
5. dub 2023

Ja mam deti kratce po sobe. U prvniho mi zacalo viditelne rust az v 5.mesici, u dcery u druheho tehotenstvi jsem uz ve 3.mesici vypadala jako v 6. Taky jsem nemela vse jeste shozeno, ale hlavne byla jsem silene nafoukla. Uz v 10tt jsem nezapla jeany 😀. Obri bricho jsem mela u obou.

kackabis
5. dub 2023

Mně už se tak kolem 16tt začal tvarovat špek, kolem toho 20tydne už nikdo nepochyboval 🙂 taktéž nejsem žádná modelka 164cm/90kg

lauriak
5. dub 2023

Na mna to bolo druhy krat videt hned. Hlavne pre to, ze som prve 3 mesiace bola taka nafuknuta, ze som nezniesla ani suknu cez brucho. Nosila som len saty.

kakba
5. dub 2023

U obou to bylo poznat snad na konci 4.ci na zacatku 5.mesice.

aspie83
6. dub 2023

U obou to bylo vidět až v šestém, sedmém měsíci... Ale jsem zvyklá nosit volnější věci a u obou jsem měla tehotenskou cukrovku, takže jsem skoro nepribrala.. u druhého jsme těhotenství tajili před manželovou rodinou a jeho babička si dva měsíce před porodem na společné procházce ničeho nevšimla 😆 ale těhotenské kalhoty jsem nosila asi od čtvrtého měsíce, protože mě normální nebyly pohodlné...

martinka0209
7. dub 2023

U druhého to na mě bylo poznat už od 8 tydne

hancakrat
30. kvě 2023

@kackabis 165/88kg při prvním dítěti byli vidět bříško po třech měsících a teď při druhém i když jsem na začátku na konci druhý měsíc tak mám bříško nafouklé a po jídle mi vyleze a vypadám jako v pátém. Zatím obliknu všechny kalhoty

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru