Těhotenské testy sílí pomalu - prosím o povzbuzení

mummy88
11. bře 2014

Prosím o vaše zkušenosti. Minulé úterý jsem objevila dušíka na testu (pravděpodobně 10dpo, nevím kdy byla ovulace). Čárka sice sílí, ale řekla bych že dost pomalu. Dnešní test je po týdnu od prvního a sice už to není duch, ale je to stále slabá čárka. Chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti vy s růstem hcg? Rostlo vám někomu také tak pomalu? Já mívám navíc dopolední a odpolední testy často silnější než z ranní moči, což je trochu zvláštní. Mám strach, jestli je všechno v pořádku. Máte někdo podobnou zkušenost, že hcg na začátku rostlo pomalu a bylo nakonec vše v pořádku? Budu moc ráda za povzbuzení! Potřebuju trochu uklidnit. Přikládám fotku (na živo jsou o něco silnější. V porovnání ranních testů čárka malinko roste, 11.3. ranní je ale oproti 8.3. rannímu silnější, ale oproti odpolednímu malinko slabší). Jinak nešpiním, všechno je zatím v pořádku. Z těhotenských příznaků vnímám bolest prsou a únavu (která ale asi souvisí i s nachlazením).

monasek84
11. bře 2014

jak vidis, ja mela ducha jeste 18 DPO a ted chovam nase zlaticko 😉 carka sili, nic te neboli, nekrvacis, tak je vse v poradku 😉

fykyska
11. bře 2014

Chce to hlavně klid a pohodu - testy neznamenají ,,NIC " duležité jsou hladiny HCG v krvi - Růst Hcg je individuální duležité je aby se hodnoty po několika dnech min zdvojnásobily 🙂 POkud Hcg poroste a bude srovantelné s hodnotama na daný týden +- a pokud budou vycházet pozitivní UTZ 🙂 tak je vyhráno 🙂 Já osobně měla ducha při 270+- HCG a duch tam byl pořád i přes to že miminko rostlo tak jak má 😉 😉 😉 😉

martinakl
12. bře 2014

Já to měla u syna podobné 🙂 Byla jsem z toho taky na nervy, tak jsem si zašla na krev a HCG bylo přes 800, přestože test ukazoval slabounkou čárku... Bude to v pohodě 😉 Držím pěsti.

pisisvori
12. bře 2014

Od toho 4 do 8 bych řekla, že to sílí, ale toho 11. moc silnější nevypadá☹.....doporučuju, když zítra nezesílí o dost zajít na krev ....po dvou odběrech se uvidí jak HCG roste...po 3 odběru = vždy po 2 dnech bude jasno...někdy se jen hůř vylučuje do moče, ale také to může být mimoděložní nebo biochemické těhu (já jsme to u biochemického takhle měla, že čárka byla pořád stejná asi 7 dnů)

neominka
13. bře 2014

KUP si jine tehu testy!!!!!!!!!!!!!! Ja mela na prouzcich jen dusiky a koupila jsem si BENU testy a tam byly dalnice!!!!!

simiaveri
29. črc 2014

ja jsem ted na tom uplne stejne benu testy dva po sobe dve carky tyhle jen slabounky duch jdu ve ctrvrtek k mudr. tak sem zvedava .. doufamze tam mimi bude a poroste!!

sonik05
29. črc 2014

On je každý těhu test jinak citlivý. Hodně citlivé jsou od firmy clear blue (jsou tedy dražší). A nebo ta firma GS, jak vyrábí vitamíny pro těhule, od nich jsou také testy citlivé. Držím palce! Hlavně se nenervuj a bude to OK.

nikaak
30. črc 2014

Taky myslim, ze vse bude ok 🙂 Zrovna vcera jsem si davala do kupy postupne sve tehu testy a mela jsem to dost podobne... 🙂

myrei
15. únor 2019

@mummy88 Ahoj, můžu se zeptat, jak to nakonec dopadlo s těmito testy? Bylo těhotenství úspěšné? Děkuji

anonymkasnazilka
26. zář 2022

Zdravim holky, prosim o radu, zda se mi, ze carky sili malo, vzhledem k tomu, ze dnes je to jiz 36 DC, nemela by ta druha carka uz byt vic silna? Kdy jsem mela ovulaci nevim. Dekuji moc za zpravy, porad nad tim premyslim. V dubnu jsem prodelala ZT, tak se bojim, aby se to neopakovalo 😏😥

isabelagrassleova
5. lis 2022

Ahoj prosím vás mam takový dotaz když čárka sílí známená to ze jsem těhotná tohle by bylo moje první těhotenství nemám v tom ještě skutečnosti prosím poraďte děkuji

honatko092
5. lis 2022

@isabelagrassleova to všechno jsou pozitivní testy, takže ano, jsi těhotná.

isabelagrassleova
5. lis 2022

@honatko092 děkuji moc

pajusz
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru