Těhotenství po ZT a revizi/potratu

lazuli35
1. lis 2018

Ahoj, v červnu jsem prodělala ZT s následnou revizí a v srpnu časný SP. Teď jsem znovu těhotná (6.tt) a doufám, že už vše do třetice všeho dobrého klapne 😉 samozřejmě mám obrovský strach, i když vím že já další průběh neovlivním. Jste na tom podobně? Pojďte se navzájem podporovat! 😊

lazuli35
autor
13. lis 2018

@saminomimino 😱😱😱 moc držím pěsti, aby to dobře dopadlo!!!! Snad se s miminkem nic nestane a doktoři to zachrání 🍀🍀🍀 kdy tě přijímali, teď?

petulejan
13. lis 2018

@saminomimino bože,držím moc palce !!! ať je vše ok !🍀

saminomimino
13. lis 2018

@lazuli35 lezim tu od včera,dnes krvácení ustalo,snad nadobro,miminko žije,no včera jsem sem jela s tím že je konec,takové krve jsem ještě neviděla,jaký šok byl když mi řekli že je živé,i dnes uzt přes břicho a prcek se mrska,prý tohle kolem 12tt je úplně normální,jak se usazuje placenta může narušit cévu a udělá to vodopad

lazuli35
autor
13. lis 2018

@saminomimino pane bože, to jsou šoky! No tak ještě, že je jinak vše v pořádku!!!! 👍👍👍 Snad tam nebudeš muset být dlouho a přesuneš se brzy domů 🍀

saminomimino
13. lis 2018

@lazuli35 no doufám že je to zamnou,moje Dr je i tu na gyn.oddeleni a ráda bych abych v pátek absolvovala ten screening,snad mě pustí a hlavně že už se nerozkrvacim,je to jediná možnost na screening jet

lazuli35
autor
13. lis 2018

@saminomimino pamatuji si, že máš mít screening teď v pátek. Tak uvidíš, co ti řeknou. Snad už je to zažehnáno, placenta vnořená a už nebude otravovat 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru