Těhotenství v rohu dělohy, máte zkušenost?

vwild
15. led 2014

Dnes jsem byla na 1. ultrazvuku. Podle poslední menstruace jsem 6+1tt,ale podle ultrazvuku určitě ne a navíc se plod zahnízdil v rohu dělohy. Teď záleží jen na plodu, kam poroste..pokud dovnitř, je to dobré, pokud ven, bude to mimoděložní těhotenství a to není dobré...máte s tím někdo zkušenost?

dagulik
7. bře 2014

Ahoj, mám zkušenost. Nepříjemnou bohužel. Loni jsem otěhotněla, začala krvácet, a bylo mi zjištěno mimoděložní těhotenství v rohu děložním. V 7tt ukončeno kyretáží. Na začátku si doktor myslel, že má děloha nějakou vadu, protože, jak plod rostl do rohu, děloha se deformovala. Po zákroku jsme se po nějaké době začali snažit znovu, teď jsem v 6tt a doktor mi sdělil, že opět podobný problém. Ale že je to míň v rohu než minule a že se uvidí, kam plod poroste, jak píšeš. Takže jsem znovu v obavách. Loni to byla noční můra, co jsme prožili. Ale případ od případu se může lišit. Každopádně máme již 4 letého syna. První těhu úplně v pořádku, jen ze začátku slabé špinění, které po užívání hormonů a ascorutinu rychle ustoupilo. Akorád asi 10 dní po porodu mě museli čistit, kvůli silnému, masivnímu krvácení. A mám takový pocit, že něco zanedbali, a možná to má teď vliv na aktuální těhotenství....No uvidíme.

dagulik
7. bře 2014

Jak to tedy dopadlo u tebe ?

dagulik
7. bře 2014

Ale koukám, že máš termín...v září. Takže asi dobře ! 🙂

marcelllllka
19. bře 2015

Ahoj holky, mam za sebou taky čerstvě těhotenství v rohu děložním, a je to šílenost. ☹ za jak dlouho jste se mohli zase snažit... Mam ted na půl roku antikoncepci a bojím se,ze pak to zase nepůjde... Měli jste před začátkem snažení nějaké větší vyšetření? Moc děkuju za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru