Tehotenstvo bez príznakov. Stretli ste sa s tým?

seeweed
16. pro 2008

Ahojte, som teraz v prebiehajucom deviatom tyzdni a okrem vynechania menzes nemam ziadne dalsie priznaky. Stretli ste sa s tym aj vy? Nie je to predzvest niecoho zleho? 😨

kacka.va
16. pro 2008

Já to měla taky tak, někdo si prostě těhotenstvím projde, že o tom ani neví. Buď ráda 🙂

seeweed
autor
16. pro 2008

Dakujem, kacka.va. Ja len z kazdej strany pocuvam, ako je komu zle a podobne, tak ma az chytil z toho zly pocit. Asi sa naozaj len musim tesit z bezproblemoveho tehu.

kacka.va
16. pro 2008

Někomu třeba nevolnosti přijdou později, já jediné, co bylo, měla jsem jeden čas citlivější prsa a párkrát mi něco nevonělo, ale to až později. Já taky tady často četla, že když mi není blbě, tak je to špatně, ale každé tělo se s tím človíčkem v bříšku vyrovná jinak, a naše těla ho rovnou přijala jako svojí součást, takže bez problémů 😉

luucia
16. pro 2008

seeweed, buď ráda, že je ti dobře a užívej si to 😉 Mě bylo celý těhu nádherně, kdyby mi nerostlo bříško, tak ani o těhu nevím 😅

azhra
16. pro 2008

Ahoj Seewed, ja jsem zatim v 6tt a krome toho,ze mam zacpu ,tak mi taky nic moc neni. Pry je to tim,ze nam tehotenstke hormony postupne a rovnomerne pribyvaji, nemame hormonalni vykyvy .
Pry je to vporadku. Koukni se treba na tehotenstv a stravovani.tam o tom holky taky pisou. 🙂

meri
17. pro 2008

Seewed, to je určitě ok, ja jsem proplula celým těhotenstvím zatím bez problému, kdyby mi nerostlo bříško, ani nevím, že jsem těhotná, tak si to užívej

marecek4
26. zář 2012

@seeweed já při prvním až někdy do 11 týdne nic netušila,menzes jsem měla nepravidelnou běžně a známá do 19 týdne taky nepravielná mrcha a ještě k tomu jen na jednu stranu takže co druhý měsíc,na jeden vaječník nemenstruuje

seeweed
autor
26. zář 2012

@marecek4 Dakujem za odpoved. Otazku som pisala takmer 4roky dozadu 🙂 Medzicasom uz cakam aj druhe 😀

smartbear13
11. lis 2012

@seeweed Jsem ráda, že jsem našla toto téma, jsem zhruba v 7tt(nemám ještě průkazku),ale nic mi není a holky kolem mě blinkají,nespí...tak jsem ráda,že je to ok🙂A dopadlo tedy první těhu tak bezstarostně, jak začalo,nebo ti bylo zle až později?🙂

seeweed
autor
11. lis 2012

@smartbear13 Ahoj! Prve tehu bolo uplne bez problemov, aj porod bol uplna pohoda 🙂 Tak verim,ze aj teba nevolnosti obidu. Mna dobehli teraz v druhom tehu 😉

smartbear13
11. lis 2012

@seeweed Třeba budu mít stejné štěstí,jako ty,to by bylo fajn🙂Přeju,aby s druhým miminkem začalo být taky dobře a hlavně,aby bylo zdravé🙂

seeweed
autor
11. lis 2012

@smartbear13 dakujem a vela stastia! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru