Tlak nebo píchání a bublání v podbřišku. Jsou takové pocity normální?

domka001
21. pro 2021

Zdravím. Je to týden co MS nedorazila,tt výrazně pozitivní,bolest bradavek a prsou ale v podbřišku občas cítím takove tahání,občas pichne nebo tam něco zabublá,MS byla pravidelná podle ní jsem 4+6 . Jsou takové pocity v bříšku normální? Na gyndu jsem objednana hned 3.1. Děkuji za odpovědi. Jinak žádné problémy nemam.

anonymni123kj123
22. pro 2021

@domka001 také jsem to tak měla😊

curliess
22. pro 2021

Normální 😊 já měla dokonce i bolesti které mě v noci budily ze spaní jak byly intenzivní, a bylo to v pořádku 🙂 to nejhorší trvalo v době očekávané MS, pak to ustoupilo. Děje se toho v těle hodně a pokud nekrvácîš a nejsou to nesnesitelné bolesti, byla bych v klidu 🙂

domka001
autor
22. pro 2021

@curliess uff,tak jste mě holky uklidnili😀🥰 u prvního těhotenství jsem ani nevěděla že jsem těhotná,tak jsem se lekla.. děkuji moc za uklidneni

aselluska
22. pro 2021

U prvního jsem to měla tak v době, kdy měla přijít ms a pak to přešlo.

hupice
26. pro 2021

@domka001 ahoooj, jsme na tom takřka podobně 🙂 jen můj doktor mě honil po vyšetřeních ptz na uzv nic neviděl, tak už jsem byla v nemocnici a 30. jdu znovu. Tak nám moc držím palce a jsem zvědavá na naše fazolky 🙂 a taky mi bubla a píchá bříško

hupice
26. pro 2021

@hupice teda viděl jen dutinku 8mm bez struktur

domka001
autor
26. pro 2021

@hupice Já jdu na gyndu až 3.1 🙂 bublani a bolesti už nemám. 🙂 jen občas pichne u vaječníků .
Držím vám palečky, ať vám doktor najde na utz fazolku🥰

mnoukavka
26. pro 2021

@domka001 já to takhle měla snad do 10tt 😊

hupice
26. pro 2021

@domka001 závidím! Radši bych taky měla klid a buď a nebo... Takhle už 3x nabirane hcg, v nemocnici pro vyloučeni mimodelozniho a pak že neprosoerujici (všechno bylo 5+0 až 5+6)... Zbytečné nervy takhle brzo fakt...

domka001
autor
26. pro 2021

@mnoukavka Mě u prvního těhotenství právě nic nebylo. Nedělat si tt tak bych nevedela že jsem těhotná 😆 ted uz od vynechání menstruace to na sobě dosti cítím,dnes je mi celkem šoufl jedine co sním je salátová okurka🤭

domka001
autor
26. pro 2021

@hupice Achjo,to mě moc mrzí:( snad bude vše v pořádku! Budu na vás myslet❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru