Tlak v podbřišku v 1. trimestru, přejde to?

pogo007
24. kvě 2014

ahojik tak mam opozdenou ms o 3dny krasně pozitivni test ..k dr sem obednana as na 5.6:(ale mam sileny tlak vpodbrisku nevydrzim ani sedet dlouho :(myslite zeto prejde??nebo mam zavolat dr???nespinim ani nekrvacim jen to dost boli

ines82
25. kvě 2014

Ahojky, ja jsem tedy mela to same, tlak a tupa bolest jako kdyz ti ma prijit menstruace. Doktorka mi rekla, ze mam byt v klidu, ze je to tim jak se roztahuje deloha, postupne to preslo. Jinak ti moooc gratuluju! 😉 🙂

joannah13
25. kvě 2014

@pogo007 to je tim, ze se tam neco deje.. jsem v 8 tt a stale to citim a vzdycky nervozne letim na zachod to zkontrolovat.. asi si zvykni, chvili to bude asi trvat, nez to prejde 🙂

heduskak
1. čer 2014

ahojky mam to same jsem v 7tt a obcas to myvam taky tupa bolest a obcas puchani v podbrisku. Taky vzdy letim na zachod kontrolovat :D

lenus202
1. čer 2014

Přesně, jak píšou holky...bolest a tlak jako na menzes, je to tím jak se děloha a všechno uvnitř začíná měnit...přejde to 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru