Trnutí po vymočení v těhotenství, měly jste to taky?

neominka
14. srp 2013

Ahoj, jsem posledni den na konci 3. mesice tehotenstvi a asi 3 dny me popichava v mocovem mechyri a od vcerejska mam po vymoceni takove trnuti okolo mocove trubice.
zanet mocaku to neni na to trpim a poznam zda mam zanet.
Ale tohle me nereze pri moceni, nepali pri moceni a neboli to. Proste po vymoceni me to trne a mam takovej divnej pocit.
Holky mely jste to taky????

xvink
14. srp 2013

Ahoj, sice nevím, co to je, ale měla jsem to taky. Teď už je to lepší a stává se mi to jen občas. A jinak mám všechno v pořádku. Takže předpokládám, že je to prostě tím, že mám v břiše teď méně místa 🙂

jaja01k
14. srp 2013

Tak přesně tohle mám už asi týden a vůbec nevím, co to je.

neominka
autor
14. srp 2013

me to prave delalo i pred tim, nez jsem byla tehotna asi rok v kuse a ted 4 mesice pokoj. A ono se me to objevilo zase :-/ Ale je to strasny a mam strach aby to mimi neublizilo. Zitra jdeme na screening tak se zeptam

nikmik
14. srp 2013

Ahoj, já bych teda na sebe v těhotenství byla opatrná a skočila k doktorovi, jestli to není počínají zánět. Nic za to nedáš, max 30kč za poplatek a budeš klidná, že mimi opravdu nic neohrozí. Z fora těžko posuzovat zdravotní problémy. Já třeba měla stejné příznaky v 16tt, no a doktor z rozboru odhalil počínající zánět a měla jsem antibiotika.

neominka
autor
14. srp 2013

@jaja01k a taky mas porad divnej pocit dole???? ja na tohle trpela rok v kuse pred otehotnenim a co jsem tehu tak se to zpravilo. Jenze zase se to vratilo a ani urolog me nepomohl a tak jsem zase nerves z toho

jaja01k
14. srp 2013

@neominka Já jsem to nikdy předtím neměla. Ani na záněty netrpím, tak jsem nejdřív myslela, jestli to nebude ono, ale našla jsem si na netu příznaky a to neodpovídá. Já jdu na screening dneska odpol, taky se na to pro jistotu zeptám, no snad to nic nebude 🙂

neominka
autor
14. srp 2013

@jaja01k tak se zeptej a pak dej vedet🙂 at jsem klidnejsi 🙂))

jaja01k
15. srp 2013

@neominka Ahoj, tak mně doktorka řekla, že to je pravděpodobně roztahováním dělohy a že když nepociťuju pálení nebo řezání, neměl by to být problém. A ať se prý tolik nepozoruju 😀

holanci
23. zář 2013

Ahoj holky, tak já mám naprosto ty samé pocity... Vše je v pořádku, také si myslím, že to bud etím roztahováním dělohy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru