Tupá bolest v místě pravého vaječníku, je to normální?

dadalu
6. zář 2013

Už druhý den mě trápí tupá bolest v místě pravého vaječníku, je to normální? Roztahuje se pouze děloha nebo to zavání něčím vážnějším? Nechci s každou věcí lítat k doktorce ☹

martina_z
6. zář 2013

Jak jsi daleko? Uz mas potvrzene tehotenstvi v deloze?

dadalu
autor
6. zář 2013

@martina_z osmy tyden, u jsou srdecni odezvy..

martina_z
6. zář 2013

@dadalu Takze mimodelozni to neni, to je dobre. Ale stejne bych radsi zacla k doktorovi, pokud mas z te bolesti blby pocit. Me v tehotenstvi taky trapila jedna strana a vlastne az do porodu, ale nikdo neprisel na to, cim to je.

dadalu
autor
6. zář 2013

@martina_z asi jo..uvidim po vikendu, jestli to neprejde...uz jsem tam byla kvuli spineni, tak zas nechci byt vyplasena uplne ze vseho a furt tak litat..je to nase prvni, tak nevim, co cekat 🙂

martina_z
6. zář 2013

To ti nikdo hlavu neutrhne, zvlast kdyz jsi spinila. Nic to byt nemusi a s vetsi nebude, ale co kdyby.

ivajaro
6. zář 2013

Ono nemusí jít ani o vaječník, může to být i zánět slepého střeva

dadalu
autor
6. zář 2013

@ivajaro to me nenapadalo, ale ta bolest neni az tak intenzivni

ivajaro
6. zář 2013

@dadalu Nemusí být, u mě to bylo jen popichování na pravé straně, taky jsem nejdřív myslela že je to vaječník. Nakonec to bylo slepé střevo. Neměla jsem teploty, nezvracela jsem, prostě nic. Jen mě to píchalo, pak to byl tlak a nakonec to byl slepák

chrisula
6. zář 2013

radši zajdi na gyndu,jistota je jistota a budeš v klidu

korula
7. zář 2013

já mám to samé...tupá bolest, ale na levé straně...když jsem to probírala s kamarádkou, která má prcka, říkala, že to samé měla taky...že si prcek dělá místo 😉

kacenka1979
7. zář 2013

Mě bolel po uhnizdeni pak při roztahovani dělohy taky asi až do 12 tt pak už jen občas...je to normální pokud nemáš horečku nebo krvácení....pockej před porodem....to je bolest všude🙂 fakt se těším na porod....ke konci je to dlouhý navíc prcek naléhá na kost hlavičkou a to je paráda🙂

kristynulinka
18. zář 2013

Taky mě občas pobolívají vaječníky, hlavně když se prudce pohnu..

hehena
18. zář 2013

řekla bych, že tohle je v těhotenství naprosto normální. pokud nejsou křeče nebo silný bolesti, tak bych neřešila. ono se toho děje uvnitř tolik, že je to někdy fakt nepříjemný....

deedeedee
9. říj 2013

@kristynulinka napodobne

vrtulka81
9. říj 2013

Je to prvni tehu?Ja to mela u vsech,i teď.Je to misto kde se mimi usidluje,teď cekam dvě (asi me odvezou k chocholouskovi) takze to citim u obou vaječníků,zmizi to okolo druheho trimestru,ani dr me nedokazal rict proc to je,uz to neresim.Dokonce to dela kdyz si kychnu,nebo se zvedam,otacim na posteli.... Prejde to,netrap se tim

jesspa
10. říj 2013

Ahoj,
byla jsem na tom stejně jako ty. Také jsem si myslela, že bolest vaječníku a oblast ledvin patří k těhotenství. Mého gynekologa a sestřičku jsem na to upozorňovala, ale ani jeden na to nereagovala, gynekolog mě ani neprohlédl. Nezdálo se nám to, tak jsem se objednala u jiného gynekologa a dozvěděla jsem se, že je to nejspíš zánět (močáku nebo ledvin).

alex85
14. říj 2013

Jsem zhruba v 8.týdnů, na první kontrolu jdu až za 2 týdny, a to píchání bud na jedné nebo druhé straně je podle mně normální, to bolí žluté tělísko na vaječníku, které vymizí zhruba mezi 12. a 14.týdnem a jeho funkci nahradí placenta. Ted spíš cítím rovnoměrný tlak, jak se roztahuje děloha, mně to přijde docela příjemný, aspon fakt nezapomenu, že jsem těhotná 😀

sitkova417
18. říj 2016

Dievcence mna zaboli ked dvyhnem prudko nohu vo vajecniku v pravom co to moze byt?

sitkova417
18. říj 2016

Menstruaciu nemam od zaciatku augusta

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru