Tvrdý váleček v podbřišku v 5. tt, stalo se vám to?

blank44
20. bře 2014

Ahoj, jsem v 5. tt, k doktorce jsem objednaná az na 8. tt. Uz asi tři dny mam jakoby v levém podbřišku takový tvrdý váleček(bouli), ktery vede podél pánevní kosti šikmo nahoru. Nahmatám si ho když ležím. Ani nevim jestli to souvisi s těhotenstvím, i když mam pocit, ze mě v těch místech občas lehce pichne(jinak to nebolí vůbec) Kdybych nebyla těhotná, myslela bych si, ze je to treba nejaký natažený sval... Ale teď mam trosku strach, nemůže to byt treba mimoděložní tehotenstvi? Nestalo se někomu taky něco takového? Moc dekuji za reakce

saminomimino
20. bře 2014

mimoděložní jistě ně,to ukrutně bolí........co vím

pear
20. bře 2014

@blank44 I kdyby to bylo mimoděložní, tak dle mého ještě nic nenahmatáš, protože je to opravdu malinkaté. Já bych na tvém místě zavolala doktorce a řekla přesně tohle, ať se na tebe pro jistotu koukne.

blank44
autor
20. bře 2014

Děkuji za odpovědi, napadlo mě jestli to nemůže souviset i s nadýmáním, které mě těď docela trápí... ☹ zitra zavolám doktorce a uvidím, snad to bude dobrý

jaav
21. bře 2014

i já měla jak píšete...při obou těhu... 🙂 myslím že už to bylo to ono.. 😎

blank44
autor
23. bře 2014

Tak jsem byla u doktorky a prý je to úplně normální, že je to děloha nebo vazy, které se tam natahuji. A prý ji mam nakloněnou trochu do leva, tak proto to cítím vlevo. Takže kdyby to někoho z vás potkalo, tak se nebojte 🙂

romantika
23. bře 2014

zrovna jsem to chtěla napsat, ze je to od pánevního dna. po porodu cvic, to se ještě uvolni. taky se hodne hybou streva, ruzne se premistuji a to nadymani by bylo na miste. mne pak pomahal espumisan. po porodu mne to trapilo hodne, taky se mi tam delali boule a mela jsem hodne povolene panevni dno. první tehu obvykle s telem hodne hybe.

pidalka12
8. lis 2016

Tak to jsrm si ulevila 🙂 mám to samé a začala jsem se plasit. Děkuji
@blank44

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru