Ultrazvuk v 1. trimestru, riziko 1:632

tadeo6
22. lis 2017

AHOJ,HOLKY JSEM 12+6,A BYLA JSEM NA PRVNÍM TRIMESTRU,ALE DOKTOR MĚ,POSLAL JEŠTĚ NA DALŠÍ UZ,JELIKOŽ MÁM UPRAVENE RIZIKO 1:632,TAK SE OBAVAM TROCHU,U PRVNÍHO CHLAPEČKA,TO BYLO VŠE V POŘÁDKU MELA JSEM 1:18530,TAK MÁTE NĚKTERÁ ZKUŠENOSTI?DĚKUJI MÍŠA

sumitra
27. lis 2017

Ahoj, ja jsem mela podle screeningu riziko na 21. chromozomu 1:205, byla jsem na odberu plodove vody, a vse ok, mame krasneho zdraveho chlapecka

tadeo6
autor
27. lis 2017

AHOJ,NAKONEC TO DOBŘE DOPADLO,BYLA JSEM NA VYYŠŠÍM UZ,A VŠE VPOŘÁDKU,NAKONEC TO VYŠLO NA 1:15500,TAK JSEM RÁDA,A TĚŠÍM SE NA MIMINKO.-)

sumitra
27. lis 2017

Tak to je dobre. Jsem vdecna za soucasnou medicinu, ale obcas dokaze pekelne vydesit! 🙂

tadeo6
autor
27. lis 2017

PŘESNĚ TAK,I JÁ KOUKALA,CO SE TO DĚJĚ, A TŘI DNY SE STRESOVALA,CO BUDE,UŽ TO NEŘEŠÍM A TĚŠÍM SE A RADUJI SE NA MIMINKO.😍

utrikocku
27. lis 2017

Proč píšeš capslockem ?

tadeo6
autor
27. lis 2017

@utrikocku nevím jen tak😲

utrikocku
27. lis 2017

@tadeo6 takto je to mnohem příjemnější a čitelnější🙂 Věřím, že Ti odpoví více lidí 🙂 Hodně lidí capslock odpuzuje, fakt je to nepříjemné na oči, ani jsem to nedočetla.

tadeo6
autor
27. lis 2017

aha,tak díky za upozornění 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru