V 11tt jsem trochu špinila, máte zkušenost?

sssmisek
16. dub 2014

Zdravím budoucí maminky i maminky 🙂 chci se jenom zeptat! Jsem v 11 týdnu na kontrolu jdu příští týden! Dneska jsem trochu zašpinila,ale žádná krev jenom taková hnědavá barva nevím jak to popsat omlouvám se🙂 doufám,že to není nic vážného! Chtěla jsem se jenom zeptat jeslti stím nemáte náhodou nějakou zkušenost! Zatím nemám,žádné problémy,bolestli,nevolnosti ale ta nejistota je šílená! Děkuji za jakoukoliv odpověd

diniki
16. dub 2014

Ahoj, snad to nic nebude, ale já bych raději doktorce ráno zavolala a zeptala se, zda nemám přijít na kontrolu. Přeci jen budou svátky. Ať je vše v pořádku!!!

baru88
17. dub 2014

@sssmisek Pokud vyloženě nekrvácíš červenou krví,ale pouze jsi jednorázově zašpinila, neměl by to být žádný problém...děloha se roztahuje a tím následkem může dojít k občasnému špinění...ale určitě bych si pro jistotu a pro klid zavolala dr., popřípadě se domluvila na utz. ;)

selverin
17. dub 2014

já jsem špinila skoro měsíc v kuse vždycky s přestávkami na 2-3 dny, nikdy nepřišli na to proč, ale malá byla v pořádku a má už 4,5 měsíce 🙂

teddy29
17. dub 2014

mi se to stalo jak jsem byla třeba na zachodě,nebo jak mi gynekolog udělal vaginaln sono a taky 1 po sexu. A doktor mi řekl že to je uplně normalni,že se zvětšuje děloha a stane se že třeba praskne nějaka žilka

sssmisek
autor
17. dub 2014

Děkuji za podporu, ale bohužel dopadlo to špatně zítra jdu na zákrok ☹ vůbec netuším co mě čeká! Takže jeslti můžu poradit tak při jakém koliv náznaku krvácení,špinění atd.... vždy si zajděte na kontrolu!!!!

weiserka
21. črc 2015

ahoj, já bych měla taky dotaz k tématu - dnes v noci jsem když jsem byla na WC zjistila, že slabě krvácím (docela jasná červená krev), to mě dost vyděsilo ( měla bych být 11 tt), takže jsem toho pak už moc nenaspala. nicméně tohle krvácení trvalo tak 10-15 minut a pak už nic. šla jsem normálně do práce a už se žádná krev neobjevila.tak nevím...nervozní jsem....můj doktor má ještě tenhle týden dovolenou - jdu tam 27/7 a kolem co tu jsou ti doktorové,tam se mi příliš nechce...budu ráda za názor.
jinak beru od začátku Duphaston, dnes jsem si taky vzala velkou dávku vitaminu C...

deelayces
28. črc 2015

@weiserka taky jsem v 10TT trošku krvácela, byla to prasklá cévka...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru