V 5tt měří mimi 8 mm, není moc velké?

ajdalf
11. zář 2012

Ahoj holky jsem v 5tt a me mimi meri 8mm neni to moc velike.

rory_g
11. zář 2012

@ajdalf ahojky, myslím, že 8mm měří teprve dutinka, ve které se mimčo bude vyvíjet, 8mm měří mimčo cca v 7tt 😉

hhanca
11. zář 2012

@ajdalf jj v 5-6tt měří Dr. většinou jen dutinku. Tak ať hezky rostete 🙂

paolin
11. zář 2012

v 5tt by mělo mít 2mm 🙂

ajdalf
autor
11. zář 2012

Ahoj holky moc vam dekuju za vase odpovedi 🙂 uvidime na pristi kontrole jak jsme popovirostli a optam se na velikost

lupmice88
29. zář 2012

a jýá mám zase jiný problém,byla sem u doktora presne v 5tt a na ultrazvuku nebylo vubec nic videt tak mi udelal testy na hcg hormon a potvrdil mi ze jsem tehotná,ale bojímse aby to nebyl jen plany poplach :(

zvaskova
29. zář 2012

Ahoj, jj v 5tt je 8 mm jen dutinka, i já jsem to tak měla a mám i fotečku, je to taková malá černá kulička, kdyžtak mrkni do mého alba 😉 a přeji ať krásně rostete 🙂

lupmice88
1. říj 2012

Krásná fotecka 🙂 jenže me je divné ze nic neviděl ,Tak možná to bylo moc brzy 🙂

anulinkak
18. říj 2012

Ahojky, tak já včera byla na pohotovosti skrz krvácení.. Má doktorka v pondělí neviděla ani srdeční akci a ani ¨žloutek¨
Na pohotovosti paní doktorka viděla srdeční akci a i žloutek , oznámila mi že jsem přesně 5tt+6 k dnešnímu dni a plod je 3,2mm..
Prý bývá větší ale máme syndrom odcházejícího dvojčete. Z toho jsem byla úplně paf.. Naštěstí to nemá vliv na druhý plod.. tak jsem zvědavá jestli to zítra má doktorka taky uvidí..
🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru