V 5tt na ultrazvuku jen náznak, bojím se

xaxanka
30. pro 2013

holky jsem dnes 5 plus 1 .. hcg 1420 coz je prej dobre......a na uz jen naznak.... bojimse .....

86radka86
30. pro 2013

nebojte se... měla jsem to taky tak... byla jsem 5+1 a na utz bezmála nic... a teď mám doma nádhernýho půlročního synka 🙂

sarkad2856
30. pro 2013

Neboj na další kontrole 7tt už bude být srdíčko 😉

prcekverunka
30. pro 2013

Neboj, může být taky mimi mladší. Já jsem byla na uz až v 8tt(právě kvůli tomu, aby už bylo mimi i srdíčko vidět), takže nevím, co bývá vidět tak brzy, ale myslím, že to bude ok 🙂

blondynka400
30. pro 2013

Jestliže je HCG 1420 nález v děloze tomu plně odpovídá.
Nebála bych se, podle mne je to standartní nález danému týdnu. Ono na začátku se každé embryjko vyvíjí po svém (i je šílený rozdíl, zda zanidovalo 5 neb 11 den), otázka je, kdy skutečně ovulka byla.... Šla bych na kontrolu za 14 dní, to by mělo být vidět už i srdíčko. Častější kontoroly UTZ nejsou dobré, vyvíjející embryjko potřebuje klid 😉

m_d
30. pro 2013

Ja nemela branou ani krev, objevili jsme neco a byla jsem myslim v 4tt, musela jsem prijit jeste do konce tydne jednou a to uz jsem byla 5tt a bylo videt dle me zase nic 😀 az v 7tt jsem tam ja neco videla s doktor i srdicko 😀 a ted se mi to nic plazi pod nohama a kouse me do papuce 🙂)))

zuza2008
30. pro 2013

já jsem tenhle stres taky zažívala a zařekla jsem se, že příští těhu už nepůjdu na kontrolu dřív jak 8. či 9. týden 😉 syn (dle sestry špatně udělaný těhotenský test) má nyní pět měsíců 🙂 určitě to bude v pořádku.

megy
30. pro 2013

při HCG, které uvádíš na ultrazvuku někteří nevidí ani náznak gestačního váčku. takže buď absolutně v klidu 🙂

kata1988
11. led 2014

Ja sla na gyndu,protoze jsem misto kramu jen spinila,mela jsem za to ze se mi vratili problemy s vajecniky(respektive s tim,ze po vysazeni HA se nechteli probrat).nez jsem k nemu jela tak jsem si udelala test a byly tam 2carky.byl to pro me trochu sok,byla jsem presvedcena ze se to zas nepovedlo.doktorka mi na ultrazvuku tehu potvrdila,s tim ze je vacek jeste malickaty,ze kdybych prisla o 2-3dny pozdeji,tak ze by bylo videt lip.dle vypoctu jsem 5+6tt.takze klid,ono to nejak dopadne,vic pro mrne udelat nemuzeme. 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru