V 6+4tt srdíčko zatím nikde a já jsem na dně

diankaary
16. dub 2014

Dnes bych měla být 6+4 a dnešní kontrolní ultrazvuk opět bez srdeční akce. Stále jsem v nemocnici, zítra by mě měli pustit a měla bych přijít na další ultrazvuk ambulantě za týden. Doktorka, která mi dnes dělala ultrazvuk tvrdí, že by to nelámala přes koleno, že velikost sedí správně k týdnu. Doktor, který mi dělal ultrazvuk před 3 dny tvrdí, že nález viděl o něco větší. HCG se prý drží ,nerozumím tomu strašně se bojím. 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jika10
18. dub 2014

Já bych to taky nelámala přes koleno. Výpočet stáří miminka je fakt hodně orientační. Já vím, že mám dlouhý cyklus 34-36 dnů a vím že ovluku mívám 20-22 DC, takže moje těhu bylo vždy o týden mladší. Takže pokud bych měla být podle MS např. 6+4tt a mělo by být vidět srdíčko, tak já byla 5+4 tt a srdíčko vidět být nemohlo, protože mimčo bylo maličké.
Takže všem držím palce 😉
@diankaary Můj dr říká, že pokud je Vám v těhu špatně,je to známka toho, že se miminku u Vás líbí. Tak moc držím palečky 😉

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svanhild
18. dub 2014

@diankaary
@cicinky
@lvicek2000
@saminomimino
@makiska1
@ivetapo
@katchi
@viktoriesarah
@pincola
@vera_vila
ahoj holky, dnes jsem byla na další kontrole v porodnici. srdíčko pořád není. byla tam jiná, příjemná doktorka, která říkala, že to vyjít nemusí, ale že není nic ztraceno. a hlavně mně roste HCG. ve středu jsem měla 26 000, dnes 41 000. mám přijít zas v úterý. ale jsem rozhodnutá, že kdyby ani v úterý srdíčko nebylo, že bych čekala ještě dál...vím, že jsem otěhotněla někdy mezi 14. a 17.3., takže jsem ted pořád 7.týden.
jinak mám radost, že doktorky v porodnici nejsou tak skeptické jako ta moje...ale jsou to fakt nervy, to by se těhotným dělat nemělo. kdyby mně v pondělí hned neplašila a ve středu neposlala, byla bych v klidu a ani mně nenapadlo, že je něco špatně...držte mně palce. díky

cicinky
18. dub 2014

@svanhild držím!!!!!
Mě čeká UTZ příští týden u mé gyndařky, srdíčko ještě nečekám, ale snad alespoň fotku fazolky 😉

ilovebaby
18. dub 2014

když HCG roste bude to v pohodě 🙂 nebojte 🙂

svanhild
18. dub 2014

@cicinky no vidíš, ty ani srdíčko zatím nečekáš a já už měla být po revizi...a to jsme těhotné tak nějak nastejno. nebo ty víš, že jsi otěhotněla dýl? proč jen mě takhle vyplašili ☹

vercas01
18. dub 2014

U mě bylo srdíčko vidět až v 8tt, takže neházej flintu do žita a ještě počkej... taky nechápu, že takhle strašej... mě na začátku postrašil s mimoděložním... (protože jsem tam byla kolem 4tt a nebylo nikde nic vidět).. Držím palečky 🙂 ♥

bielamacka
18. dub 2014

ahojky, já jsem asi těhotná stejně dlouho jako vy zhruba a včera na ultrazvuku bylo.... přeju vám, aby vám to všechno dobře dopadlo - teprve včera mi tím, že jsem viděla opravdickou živou bytost na monitoru, došlo, jak křehké to ještě nějakou dobu bude a že je teď ještě možnost "spontánního potratu" - od té doby mi přijde jak kdybych balancovala nad propastí.... už aby byl první trimestr pryč a bylo to trochu o něco více jisté. Držím palce i vám!!!!

cicinky
18. dub 2014

@svanhild měla jsem IVF, vajíčka mě vzali 27.3., pak prodlouženou kultivaci a 6tý den 1.4. transfer embrya, 14.4. jsem byla na krvi a HCG 950, podle těch tabulek bych měla těhu počítat od 13.3, to by mělo být 5 + 2tt, snad to počítám dobře 😉

Vůbec se nenech stresovat, a kdyby náhodou, tak doktora můžeš vždycky vyměnit 😉

makiska1
18. dub 2014

@svanhild moc moc držím, bude to dobré, určitě, věřím tomu!!! ono taky záleží na tom ultrazvuku, jak je kvalitní a hlavně podrobný... mě právě přijde, že když má někdo srdíčko vidět brzy, tak to jsou hodně kvalitní a podrobné ultrazvuky, třeba moje švagrová byla na prvním utz v centru asistované reprodukce, a tam podle mě mají mnohem podrobnější utz než klasičtí gyndaři... takže hlavně klídek, ty i miminko na sebe musíte být opatrní a hlavně potřebujete klid, ne se stresovat. 'Všechno dobře dopadne, ničeho se neboj a dej nám vědět 😉 drž se, posílám ♥

svanhild
18. dub 2014

@makiska1 děkuju moc🙂

svanhild
18. dub 2014

@cicinky budu se snažit být v klidu, ale je to ted fakt těžký

vera_vila
18. dub 2014

@svanhild 🙂 Ono je v 7tt opravdu mnohdy ještě brzy... obvykle bývá srdíčko opravdu tak v 5-6tt stáří plodu (většinou až ten 6tt stáří plodu), takže pořád je ještě čas... A pokud HCG roste, tak to bude určitě v pořádku, plod se vyvíjí, takže určitě už to srdíčko potom bude... Mě sestra rovnou říkala, že mám přijít až budu tak 8tt, že tam už bude na 100% jisté, zda je vše v pořádku, protože by mělo být srdíčko... Určitě to bude v pořádku... Očekávám další (a určitě pozitivní) zprávičku v úterý...

svanhild
18. dub 2014

@vera_vila děkuju moc🙂

cicinky
18. dub 2014

@svanhild Já vím, že někdy je to fakt náročné, ale mysli na mimíska 😉

viktoriesarah
18. dub 2014

@svanhild To je dobře ,že to nevzdáváš 🙂 uvidíš ,že za týden max. za dva bude srdíčko být jako zvon 🙂

fykyska
18. dub 2014

Já měla 6+2 takže 6+4 určitě pohodáá vše bude dobré 😉 😉 😉 určitě se ukáže - dej mu čas

cervenec
18. dub 2014

Já jsem při druhém těhotenství šla na kontrolu až v 6+4,aby už bylo srdíčko a ono nikde☹věděla jsem,že mutace byla až 18dc,tak dr říkal,že to by odpovídalo,další kontrola byla za týden,který byl teda děsný,ale vše bylo v pořádku😉držím pěsti ať je to tak i u vás🙂

ivetapo
19. dub 2014

@svanhild Držím palce, aby při příští kontrole jsi slyšela ten krásný zvuk, zvuk srdíčka 🙂

svanhild
22. dub 2014

@diankaary
@cicinky
@lvicek2000
@saminomimino
@makiska1
@ivetapo
@katchi
@viktoriesarah
@pincola
@vera_vila
tak holky, bohužel, srdíčko se neobjevilo, mimčo přestalo růst, HCG už neroste:( ve čtvrtek jdu na revizi:(
držte palce, ať se nám pak zas brzy zadaří🙂

ivetapo
22. dub 2014

To je mi moc líto. Drž se a přeji aby to co nejdřív vyšlo a bylo vše v naprostém pořádku! 🙂

zuza01
22. dub 2014

@svanhild To vyjde příště, jsem zářný příklad... Je to těžký, nejtěžší, ale zas bude dobře.

saminomimino
22. dub 2014

@svanhild moc mně to mrzí,každopdáně je dobře že se vyčkalo,i když se špatným konce,drž se a hodně štěstí do snažení 🙂

pincola
22. dub 2014

@svanhild To je mi líto, ale dobře, žes počkala a nebudeš mít pochybnosti do budoucna, jestli to všechno nemuslo dopadnout jinak, kdybys počkala s revizí. Držím palce na příště.

mysiiickaaa
22. dub 2014

@svanhild mě čeká asi to samé 😢

viktoriesarah
22. dub 2014

@svanhild No to je mi moooc líto ☹ drž se a určo se brzy zadaří a bude vše v pořádku...

cicinky
22. dub 2014

@svanhild To je mi moc líto ☹
Držím pěstičky k dalšímu pokusu 😉

makiska1
22. dub 2014

@svanhild ☹ tak to je mi moc líto ☹ příště to vyjde, moc držím pěsti!! Drž se, posílám hodně sil...

makiska1
22. dub 2014

@mysiiickaaa ☹ a v kolikátém týdnu jsi teď? Ach jo, to je mi líto... drž se!

svanhild
22. dub 2014

@mysiiickaaa a v kolikátém týdnu jsi ty? vždycky je nějaká naděje...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru