V 6+4tt srdíčko zatím nikde a já jsem na dně

diankaary
16. dub 2014

Dnes bych měla být 6+4 a dnešní kontrolní ultrazvuk opět bez srdeční akce. Stále jsem v nemocnici, zítra by mě měli pustit a měla bych přijít na další ultrazvuk ambulantě za týden. Doktorka, která mi dnes dělala ultrazvuk tvrdí, že by to nelámala přes koleno, že velikost sedí správně k týdnu. Doktor, který mi dělal ultrazvuk před 3 dny tvrdí, že nález viděl o něco větší. HCG se prý drží ,nerozumím tomu strašně se bojím. 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

mysiiickaaa
22. dub 2014

@makiska1
@svanhild holky podle ms jsem v 9.tt, podle ovulky v 7.tt a podle utz v 5.tt ale já od pátku špiním a dnes už mám krev při každém utření takže už jen čekám kdy začnu krvácet úplně :'(

vera_vila
22. dub 2014

@svanhild Tak to mě moc mrzí ☹ Ale určitě se zase brzy zadaří... A určitě už bude vše v pořádku... Drž se.

svanhild
22. dub 2014

@mysiiickaaa a ci Ti řekl doktor? kdy jdeš na kontrolu?

mysiiickaaa
22. dub 2014

@svanhild za týden a řekl, že nemá cenu nic dělat a byl i naštvaný, že ho s tím vůbec otravuju, i když mi v pátek na pohotovosti řekli, že mám jít 100% na kontrolu ke svému doktorovi hned v úterý aby se něco nezanedbalo

svanhild
22. dub 2014

@mysiiickaaa to se tedy blbě chová. měl by si uvědomit, že k němu přicházíš proto, že máš problém a ne z nudy:( já jsem teď chodila týden (3 x) přímo do porodnice a musím říct, že byly všechny doktorky příjemné, i doporučovaly ještě čekat dál... akorát to stejně nedopadlo:( u Tebe to ale ještě nemusí být špatné, když Tě neposlal zatím na revizi, přece by neriskoval, ne?

makiska1
22. dub 2014

@mysiiickaaa ach jo, to je mi líto... na druhou stranu, jestli začneš krvácet, a odejde to samo, aspoň nebudeš muset na revizi a můžete se hned znovu snažit, to bývá nejvíce úspěchů 🙂 drž se!

diankaary
autor
25. dub 2014

Ahoj holky, musim se pochlubit dnes jsem byla na kontrole a byla videt srdecni akce, mam radost! Mela jsem velky strach.
Snad vse bude pokracovat tak jak ma. Dekuji vsem za podporu 🙂

kvakuska
25. dub 2014

@diankaary gratuluji moc moc moc 😎 ... tak teď se hoď do klidu a už žádné nervy 😠 ... jen teda fakt nechápu, proč doktoři takhle předčasně ženy stresují, jako kdyby nevěděli, že ovulace nemusí být vždy přesná a že ne vždy jde vše podle jejich tabulek!

svanhild
25. dub 2014

@diankaary
gratuluju🙂 nám to bohužel nevyšlo:(

diankaary
autor
25. dub 2014

@svanhild dekuji, vim..koukala jsem, musim priznat, ze i ja jsem se pripravovala na spatny konec,pripravovala jsem se na to jak se s tim budu vyrovnavat. Vim jake to je, jelikoz jsem o prvni dite prisla skoro v 5 mesici. Ver mi, ze takova ztrata je o dost bolestivejsi. Vim, ze jsem jeste nevyhrala, nikomu jsem o svem tehotenstvi ani nerekla, vyhraju az ho budu drzet v naruci.

..Ver tomu, ze Ti znovu osud nadeli zdrave tehotenstvi.
Ze srdce Ti to preji!

svanhild
25. dub 2014

@diankaary
dík, věřím, že brzy otěhotním🙂 jestli to nemělo být zdravé, je dobře, že se to stalo brzy...byl to šok, ale ted jsem s tím už docela smířená.
přeju Ti, aby už jsi byla bez problémů a v prosinci se dočkala svého zlatíčka🙂

cicinky
7. kvě 2014

Holky, stalo se vám některé, že srdíčko bylo, ale nelíblo se dr.?
Podle gyndařky jsem 7+1 tt, podle CAR 7+4 tt, srdíčko máme, ale dr se vyjdřila, že se jí frekvence nelíbí, že je pomalé....

gaborka185
7. kvě 2014

@svanhild taky jsem si tím prošla, samovolně v 8tt, ale na revizi jsem byla, protože jsem byla v nemocnici... když jsem začala krvácet tak jsem tam šla a že si mě tam nechají... přesně tohle jsem si říkala, miminko nebylo zdravé a tak radši dřív než třeba v polovině... držím pěstičky ať se brzy zadaří.... 😉
@cicinky já myslím, že jsme to taky tak měli, ani jednou mi to snad nevycházelo podle těch jejich tabulek, pak mimčo začalo růst a na každé další kontrole jsme dotáhli týden navíc... snaž se na to nemyslet a vydrž do další kontroly, tam se asi rozhodne... 🙂

cicinky
7. kvě 2014

@gaborka185 děkuji. Dr. se vyjádřila, že vidí váček, embryo i srdíčko, ale srdíčko nemá takovu frekvenci a je menší, doufám, že do pondělí se mi drobeček rozjede a vše bude ok 🙂

gaborka185
7. kvě 2014

@cicinky držím Ti pěstičky, aby to tak bylo a mohla sis konečně užívat to těhulkování 😉 😵

cicinky
7. kvě 2014

@gaborka185 děkuji 😉

svanhild
7. kvě 2014

@gaborka185 děkuju🙂

deni1990
8. kvě 2014

Srdíčko u nás začalo až 8+6.

martinamartina1
30. čer 2020

Ahoj holky mam na vas dotaz. Jsem poprve tehotna. Dnes jsem byla na 2 ultrazvuku po 14 dnech. Pred 14 dnech srdicko bylo videt. Ale dnes coz je po 14 dnech 6 tyden tam nabylo ale pritom vse dobre vyvynute. V patek i chteji udelat vyskrab. Stalo se vam nekomu ze by se po tydnu objevilo ze by bylo schovane?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru