V 6+6tt srdeční akce stále nikde, máte zkušenost?

meggiiii
2. dub 2013

Ahojky holky.Dnes jsem byla na gynekologii dle UTZ 6+6tt a akce srdeční stále nikde.Je to u mě trošku složitější.Jelikož jsem hlava děravá a nezodpovědná poslední menstruaci jsem si zapomněla zapsat.A jelikož můj cyklus je fakt rozházenej-třeba dva měsíce se menstruace nedostaví.Tak v tom mám zmatek.Na gyndě jsem řekla,že poslední menstruace byla 6.unora....ale tak jistá si nejsem.....jsem z toho celá špatná.mám hrůzu,že z toho bude zamlklé těhotenství.Na minulé návštěvě jsem byla v pátek minulý týden...takže před pěti dny....a dle ulz jsem byla pode doktorky 6+4tt...což by znamenalo,že mimi o něco vyrostlo...Ale nějak se nemůžu zbavit špatného pocitu...Máte někdo podobnou zjušenost...Jednu dceru už mám 4.roky.Těhotenství nic moc od šestého měsíce na udržování...Ale když jsem šla v šestém týdnu poprvé na gyndu srdeční akce už šla krásně vidět.Asi se do dalšího uterý zcvoknu ☹ ☹

meggiiii
autor
9. dub 2013

@helllca:tak bohužel mimi už odpovídá velikostí jen 6+1,takže se ještě zmenčilo...a stále bez akce srdeční...na zítra na ránno jdu na vyčištění ☹ ☹ ☹ 😢 a tak jsem doufala.....jsem uplně vprdeli...tak ať vám to holky moje dobře dopadne...budu na vás moc myslet

agentkadaisy
9. dub 2013

@meggiiii Ach joooooooo ☹ ☹ ☹ 😔

agentkadaisy
9. dub 2013

@meggiiii Tak to mě opravdu moc mrzí! 😢 Těšila jsem se, že se tady budeme spolu radovat, že to byly jen plané poplachy...

lusinda77
9. dub 2013

@meggiiii tak to mě moc mrzí, taky tomu u sebe nedávám valne nadějě. Paradoxem je, že u svých předchozích dětí jsem od ějakýho šestýho týdne špinila až skoro dvanáctýho a tentokrát nic, tak jsem si říkala, že by konečně první těhu, co projde v klidu a ted tohle no a od včerejška trochu špiním, tak nevím jestli si mám říkathurá třeba se miminko posunulo a začínáme muj obvyklý koloběh a nabo si mám říkat a je to v hajzlu miminko to vzdalo a odchází 🙂 no u mě si taky vybrat

otahaloval
9. dub 2013

@meggiiii Posílám srdíčko pro zlepšení situace do budoucna, což je minimum co můžu udělat. Je mi to moc líto, že to takhle dopadlo. Celou dobu jsem věřila. Je to nespravedlivé. Lehce se to říká, ale pevné síly, hodně útěchy a zkusit co nejdřív zapomenout a připravit se na další období 😢 A ku....rňa, že to vyjde. Držím pěstičky a moc na tebe myslím.

meggiiii
autor
9. dub 2013

@agentkadaisy @lusinda77 @otahaloval:holky moc vám děkuju.....máte pravdu musim koukat dopředu,mam krásnou zdravou holčičku a dalšího miminka se určitě nevzdam....držim vám všem pěsti ať to u vás dopadne dobře....tak jako sem tomu u sebe nevěřila.......u vás věřím v dobrý konec.@agentkadaisy:určitě se ještě budem radovat z tvé dobré zprávy a já se k tobě snad brzy připojím.@lusinda77:věřím,že tobě to dopadne dobře a budu na tebe moc myslet.@otahaloval:děkuju za srdíčko....ani nevíš jak to potěší....přeju lehký a rychlý porod....a ať jste s miminkem zdraví........

agentkadaisy
9. dub 2013

@meggiiii Ono je to vždycky pro něco. Asi teď to miminko potřebovalo jen krátkou dobu u maminky a zase odešlo 😔 A příště určitě přijde nějaké, co bude chtít zůstat dlouho 😉 Berme to tak, že je to vždy tak, jak to mělo být... Já si to u sebe říkám už teď. Kontrola až za týden....

nurmisur
9. dub 2013

Moc na Vás myslím, není to veselé, ale holt je to život...známá potratila v pátém měsíci a měli už nakoupené všechny věci. Po dalším roce mají zdravého chlapečka, ale nakonec s ním zůstala sama...život není peříčko:(
Držím palečky, ať to přebolí a zadaří se třeba za rok 😎

otahaloval
9. dub 2013

@meggiiii Moc děkuji za krásný příspěvek i mě doplnil příjemnou energií. Neumím moc psát slova útěchy atd. i když bych chtěla. Ale říkám si co má být se stane a buďme rádi za to co máme. Tohle motto mi pomohlo přežít první krušné dny v nemocnici, i holky se mě ptaly jak to dělám, že vůbec nebrečím (mimo toho, když jsem slyšela syna v telefonu), ale nervozita při každé cestě na záchod byla každou návštěvou horší a horší. Říkala jsem si lepší teď než těsně před porodem, už jedno sluníčko mám a dobojovala jsem to a dobojuji, ať jsou překážky čím dál větší. Tak si těch svých bobátek budeme víc vážit a víc je rozmazlovat. 😀

helllca
9. dub 2013

@meggiiii Ahoj, tak to mě také moc mrzí, myslela jsem a doufala, že to dopadne ok, ale v nebi jsou asi potřeba andělíčci, ale věř, že se s ním jednou uvidíš. Slova útěchy nejsou, ale náruč tvé dcerušky je otevřená....toť útěcha...... 😒

meggiiii
autor
9. dub 2013

holky ani nedokážu říct,jak si vážim vašich slov.....konečně jsem přestala bulet a trochu se vzchopila....musim kvůli barunce......když se ke mě posadila a povídá...maminko nepakej bájinka tě mijuje:Dtak vím,že mám to nejcenější vedle sebe a snad se ještě zadaří!!!MUSÍÍÍÍÍ!!!!Mooooooooooooc vám všem děkuju,jste super.....o to víc si toho vážim,že tady nemám moc kamarádek s kterýma si o tom promluvit...držím pěsti těhulkám,snažilkám i maminkám ať nám ty drobci pěkně rostou a pořádně zlobí ať víme,že jsou zdraví a nic jim nechybí.......ikdyž to teď moc bolí....vím,že to přebolí a já půjdu dál

otepi
11. dub 2013

@meggiiii To je mi moc líto ☹

zuza01
11. dub 2013

@meggiiii To mě mrzí, mám to samé za sebou před třemi týdny... Tak bohužel vím, jaké to je. Už pro ty drobky, co máme doma to ale musíme zvládnout. A příště to prostě musí vyjít!

agentkadaisy
19. dub 2013

@meggiiii Ahoj, jak jsi na tom? Dopadlo ti to čištění v pořádku a cítíš se líp?

Já už mám za sebou tu kontrolu po 14 dnech. Doktor mi ukázal na obrazovce bílej flek, kde nebylo nic vidět. Změřil ho a říkal, že je mu tak osm týdnů, což odpovídá mé poslední menstruaci. Ale já byla tak nervozní - vůbec neřekl,, jestli tam je to srdíčko, nebo ne! Tak jsem se šla převlíct a pak jsem za ním přišla a ptala se ho na to. A on mi řekl: "Nebojte se, vše je v pořádku, kdybych měl jakékoli pochybnosti, řekl bych vám to jako první věc." Takže mě uklidnil, ale pak jsem si uvědomila, že na tu otázku mi stejně neodpověděl. Připadá mi, že on má asi i ultrazvuk, kde to ani vidět není nebo co? Ale miminko by asi bez srdíčka nedorostlo do osmého týdne, ne?

helllca
21. dub 2013

@meggiiii Ahoj, myslím nA TEBE,je to tedy zvláštní situace, ale asi my laici tomu moc nerozumíme. Neboj, všAk ono se příště zadaří. 🙂

dominika1504
14. črc 2017

Ahoj holky. Dnes jsem byla na ginde podle posledni ms kterou jsem mela 10.05.2017 pisou 10 tt podle uz 8 tt a nebyla videt srdecni akce. Pozval si me v utery 18.07. 2017 na dalsi kontrolni uz mate nekdo zkusenosti. Plod odpovida tt. Dekuji moc❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru