V 6tt bez těhotenských příznaků, kdy přijdou?

dadalu
27. srp 2013

Zdravím, jsem v 6. týdnu a krom pozitivních těhotenských testů a mírné bolesti prsou bych vůbec nepoznala, že jsem těhotná. Vůbec nezvracím a jsem nervozní, jestli něco nemůže být špatně. Jak jste na tom Vy, je to normální?

jani2013
22. led 2015

@shynne Neměla, ale byla jsem tam 4+6, to je hodně brzy. Už by se pomalu mohlo ukázat 🙂

shynne
22. led 2015

@jani2013 díky,tak to joo,to je brzy,já jdu v pondělí a to budu 5+4, tak to asi ještě srdíčko taky nebude,vid 🙂 držím palce,at ho tam už ted máš 🙂

jani2013
22. led 2015

@shynne To už by pomalu mohlo být, nic se ale neděje, pokud by nebylo, budu držet palce 🙂
Já jsem objednaná právě až za 3 týdny, ale jak nevím, co je v z těch mých bolístek v pohodě a co ne, tak tam chci jít pro můj klid ještě příští týden. To budu 5+6 nebo 6+0, tak snad se ukáže 😉

linee
22. led 2015

@kacabacka a byla si u dr.? Bylo videt srdicko? Kdy maz další kontrolu? 3 tydny rozdil, když byla ovu posunuta o tyden mi prijde docela dost. Pokud teda vis presne, kdy byla ovu.
To, kdy ti bude lepe nebo kdy prijdou nevolnosti je hodne individualni.
Ja mela taky posun, ale ne tak znacny a bohuzel to nedopadlo, příznaky jsem ale mela porad, i když slabli... drzim palce, at u tebe dopadne jak ma

zazana81
22. led 2015

@dadalu Jasně, že to je normální. Já bych při svém první těhu vůbec nevěděla, že jsem těhotná, nebylo mi jedinkrát špatně ...... Bylo to super, užívej si to !

kacabacka
23. led 2015

tak já se radši objednala k doktorovi, všechno je ok 🙂 Dneska jsem akorát 8+0 podle stáří plodu. Srdíčko už bilo když jsem tam byla v tom 7+5. Nemít žaludek na vodě mi vydrželo asi 4 dny, teď se mi to zase vrátilo. Ráno a dopoledne je mi dobře, ale jak se naobědvám, tak mi asi kolem 3 začne být těžko a to mam až než jdu spát...

kacabacka
23. led 2015

jo a když jsem byla poprvý u dr. tak jsem byla cca ve 4tt, původně jsem pak byla objednaná za 3 týdny, ale jak jsem šla dřív, tak dr. zjistil, že jsem už 7+5 a rovnou mi dal průkazku a mam přijít až za 6 týdnů, což se mi teda zdá dost od sebe...co kdyby se něco stalo s mimčem? Poslal mě akorát na krev, pak 9.2. jsem objednaná do Gennetu na krev a 23.2. taky do Gennetu na screening 1. trimestru a týden na to k mýmu dr.

partyzanka91
23. led 2015

Nemusej vůbec, dokud jsem necítila pohyby nevěděla bych že jsem v těhu nebýt UZ fotek. Nebylo mi blbě, neměla jsem žádné chutě. jen mě bolela prsa ale to i někdy před ms. Břicho rostlo od 17tt a nepatrně

honeysun
18. dub 2015

Ahojky jsem 6+4tt a nemám žádné příznaky, zezačatku bolest prsou ted už nic. Hlava mi to pořad nebere a nejak si to neuvedomuji že jsem tehotna.

verul2
9. říj 2015

Ahoj holky, trochu obnovím toto téma. Jsem dneska podle mých výpočtů 5+3. Minulý týden jsem byla poprvé na gynně. Dr mi delal HCG odběry a ty vyšly 500. Řekl mi, že jsem tabulkový příklad. Ještě na začátku týdne mě pobolívalo břicho, asi se roztahovala děloha. Ale teď mi není absolutně nic. Ani prsa mě neboli. Prostě žádný příznak. Zavádím Utrogestan 2-2-2 a píchám si každé ráno Fraxiparine. Mám za sebou 3 potraty. Nemám ještě žádné dítě, takže mám docela obavy. Je normální, že mi nic není??

shine2015
9. říj 2015

@verul2 je....mě začalo být špatně až cca 11tt a trvalo to do 19tt...

pavlina1976
10. říj 2015

@verul2 Ahoj, a kdy jdeš na utz na potvrzení srdíčka? Teď už by pomalu mělo být 😉 . No já myslím, že na příznaky je klidně ještě brzo 😉 , mě začaly až tak v 7tt, to mi začalo být špatně od žaludku a mám hroznej hlad 😉 . Tak se nestresuj, to je nejhorší!

verul2
10. říj 2015

@pavlina1976 pavli, teď koukam, napsala jsem to špatně. jsem 4+4 takže o týden méně. Na kontrolu jdu 16.10 tak jsem zvědavá. Aspoň váček by už mohl jít vidět. Snažím se tím nestresovat, ale víš jak to je. Jsem doma už na PN, beru hafo léků a začínám mít žravku 😀 Ale snažím se to ovládat. :-P Mas to taky tak?

pavlina1976
10. říj 2015

@verul2 Jj mám, je mi zle když mám hlad, to se mi opravdu hodně zvedá žaludek, ale jak říkám, já jsem měla tak do toho 6tt jen bolavá prsa a hrozně mi vystouply na prsou žíly 🙂 . No tak to příští týden už bys mohla vidět srdíčko 😉 . Já měla srdíčko na utz v 5+6 🙂 . Ale je fakt, že to dr hledala a záleží hrozně na kvalitě utltrazvuku, tak když ho ještě dr neuvidí, tak to nic špatného neznamená 😉

pavlina1976
10. říj 2015

@verul2 Já jedu příští pátek na náběry ohledně metypredu, tak doufám, že budou výsledky dobré, abych mohla už tento lék vysazovat 😉

verul2
10. říj 2015

@pavlina1976 přesně takhle jsem to měla minulé těhotenství. Hned jak jsem ráno vstala, tak jsem si musela prvně dát aspoň pár piškotů, než jsem začala fungovat. Ale samozřejmě, každá žena to má jinak. Třeba mi bude dobře celé těhotenství 🙂 a chodíš taky pořád na malou? Já chodím snad každou hodinu 😝 . Určitě budou výsledky dobré, uvidíš 😉 a mužů se zeptat o co se jedná?

pavlina1976
10. říj 2015

@verul2 Myslíš ty testy? Mám zvýšené NK buňky, bojovaly proti miminku, takproto jsem před ket a ještě beru metypred 🙂

verul2
10. říj 2015

@pavlina1976 tak ti přeji hodně štěstí a hlavně ať vše dobře dopadne. Ale ono to určitě dobře dopadne!!! 🙂

anezkak
22. říj 2015

No docela ti závidím. Mě je snad úplně všechno na světě. Od nesnesitelných křečí v podbřišku, bolavej močovej měchýř, nevolnosti, bolesti prsou. Určitě to neznamená, že je něco špatně. Každej to má prostě jiné. 😉

verul2
22. říj 2015

@anezkak to je mi líto, ale bohužel to k tomu patří 🙂 Já musím říct s odstupem času, že mi začíná být taky pěkně špatně. Hlavně po jídle, ale i mimo. V noci mě nevolnosti dokonce budí, nesmím ležet na briše. Naštěstí nezvracím, ale nemám k tomu daleko. Teď pozoruji střevní potíže. Mívám zácpu a střevní křeče. Takže si to začínám taky pěkně užívat... 😕

ma_jo
22. říj 2015

@anezkak Bolavej močák je taky oficiálně příznak? 🙂 Ještě jsem o tom neslyšela, ale mám to teď taky (v 7tt) a myslela jsem, že mámprostě jen zánět.
Dneska jsem taky poprvé zvracela. Vlastně mi zatím každý nový příznak udělal tak trochu radost, jinak bych asi ani nevěřila, že jsem těhotná 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru