V 6tt bez těhotenských příznaků, kdy přijdou?

dadalu
27. srp 2013

Zdravím, jsem v 6. týdnu a krom pozitivních těhotenských testů a mírné bolesti prsou bych vůbec nepoznala, že jsem těhotná. Vůbec nezvracím a jsem nervozní, jestli něco nemůže být špatně. Jak jste na tom Vy, je to normální?

malinna
27. srp 2013

@dadalu :ahoj,zase buď ráda,že zatím můžeš "normálně" fungovat..

radus25
27. srp 2013

Ahoj,jsem taky v 6tydnu,a tak me boli jen prsa jinac ten strach mám taky aby bylo vše v pořádku
@dadalu

dadalu
autor
27. srp 2013

@malinna když ta nejistota, jestli všechno je jak má být, je neskutečná.

radus25
27. srp 2013

jj,to mi povídej,jdu příští čtvrtek na další ultrazvuk tak jsem nedočkavá,ale co jsem si tak četla tak je to zatim normální, že nebývá špatně a navíc mé švagrové nebývalo vůbec špatně,tak budeme doufat,že je a bude vše v pořádku🙂

dadalu
autor
27. srp 2013

@radus25 já jdu v pondělí a přijde mi to jako neskutečně dlouhá doba...v okolí se nemám koho zeptat, zatím nikomu nic říkat nechceme...tak se v tom plácám

ilonkaseda
27. srp 2013

@dadalu Neboj.Třeba moje sestra také neměla žádnou nevolnost, prostě nic...Je to jen a jen výhoda

dadalu
autor
27. srp 2013

@ilonkaseda ale když si přečtu diskuze o zamlčených těhu a potratech, tak mi zvracení přijde jako dobrý symbol toho, že je vše ok...

radus25
27. srp 2013

@dadalu,jeee ja to rekla snad hned jsem v tomhle hrozná ale moc se těšíme,i kdž vím,že tak brzy se to nemá říkat,ale zas co se má staát tak se stane,takže se všech ptám na jejich příznaky atd atd

gingerone
27. srp 2013

@dadalu Já nezvracela ani jednou. Časem jsem v 1. trimestru měla jenom větší hlad (pořád) a byla jsem víc ospalá. Krom bolavých prsou a vynechané MS jsem ale žádný klasický příznak nikdy neměla. Mám krásnou a úplně zdravou holčičku.

dadalu
autor
27. srp 2013

@gingerone díky za uklidnění, tak snad to bude všechno OK. Jen kdybych měla jistotu ☹

dadalu
autor
27. srp 2013

@radus25 to já jsem asi pověrčivá

hrusti
27. srp 2013

@dadalu Já jsem u dcery neměla taky skoro žádné těhu příznaky. Skoro jsem nevěřila tomu, že jsem těhotná (po tom, co jsem při prvním těhotenství první 4 měsíce nebyla schopná fungovat kvůli nevolnostem). Asi 3 týdny po pozitivním těhu testu mi začalo být sem tam šoufl, ale spíš jako když se člověk přejí a je mu špatně od žaludku. Nikde jsme to taky nechtěli říkat, bála jsem se stejně jako ty potratu 😉 Užívej si to a věř tomu, že bude všechno v pořádku 🙂

radus25
27. srp 2013

@dadalu vše bude v pořádku,a jinač ono ty nevolnosti mužou jeste prijit ze? :Ted jsem cetla,ze to muze prijit az v 7tydnu

gingerone
27. srp 2013

@gingerone Já to znám. Ale obávám se, že tu jistotu už nebudeš mít nikdy. Od prvního pozitivního testu se už člověk té obavy, aby jeho dítě bylo zdravé a v pořádku, nikdy nezbaví. A porodem už vůbec ne 🙂

radus25
27. srp 2013

@gingerone to je pravda,než jsem šla na prvni ultrazvuk tak jsem se bála aby to neblo mimoděložní,pristi ctvrek jdu na dalsi ultrazvuk to mám taky strach aby bylo v pořádku a jak mi řikají kamarádky tak už jen se budeš strachovat

mischa25
27. srp 2013

nemej strach ja nezvracela vubec... nekdo ty prvni mesice projde hladce a nekdo zas ne 😉 takze nemej zadnz strach... 🙂 jinak ti preju krasne tehotenstvi a davej na sebe velky pozor.... ale muzu tirict ze budes brzy dosti unavena... 🙂

dadalu
autor
27. srp 2013

@gingerone
@hrusti
@mischa25 holky diky za uklidnění, teď ještě musím přesvědčit svou hlavu

mariiianka
27. srp 2013

@dadalu buď ráda,že ti nic není a neboj je to zcela normální.U mě to probíhalo stejně jako u tebe a probíhá stále v klídku a podívej už se ženu do 6.měsíce.Přeju pohodové těhotenství 😉

monikabie
27. srp 2013

Nemusíá přijít nikdy, bud ráda a užívej si to🙂

monasek84
27. srp 2013

Me tehotentske priznaky neprisly dodnes.... kdyz tak nad tim premyslim, tak jedinym byla silena zravost nekde mezi 8-11 tt. Ted kdybych nefunela jak lokomotiva a malej nekopal, tak ani nevim ze jsem tehotna 🙂

mischa25
27. srp 2013

hkavne bud vklidecku.. skodito tobe a malickemu co v tobe roste:o) 🙂 hlavne si to uzivej... ja si to uzivam kazdicky den:o) a kort kdyz vim,ze sme oba zdravoucky.. 🙂 a ty budes vklidecku a zdrava a to milický.. 🙂 🙂 🙂 🙂

dadalu
autor
27. srp 2013

@mischa25 mit tvoji jistotu, tak se taky raduju z kazdeho dne..kazdopadne drzim palecky, at je vsechno,jak ma 🙂

energizer
27. srp 2013

Bud v klidu, ja jsem prvni mesic tehotenstvi stravila v Indii, priznaky jsem zadne nemela....a kdyz to tak vezmu, tak jsem je nemela cele tehotenstvi (teda krom paleni zahy)....To bude v pohode, zkus se uvolnit a neresit to...stres je nejhorsi...

mamka86
27. srp 2013

Nemusí přijít vůbec, ani u jednoho těhotenství jsem žádné příznaky necítila, jen později kopance a rostoucí bříško 🙂 a mám zdrávé a dost hyperaktivní děti 😉

mischa25
27. srp 2013

@dadalu fakt si to uzivejte s pritelem a radujte se :o) a budes mit aky tu jistotu..hlavne se moc nedri a odpocivej... a uvidis jak budes taky vklidu cekate dost hezkych veci.o) ver mi ...ja na toto miminko cekala uz 3roky :o) a bud vklidecku ...kazda mimina to ma jine... a bud rada ze nemas zadne priznaky...ja ted trpim na bolesti kostrce ... a panve.. rdaci bych brala bych ty nevolnosti nez tuhle bolest ... 🙂 😵 fakt bud klidna :o)jinak drzim palecky:o)

helen_8
27. srp 2013

@dadalu Nezvracela jsem taky, do teď vlastně nemám pocit, že jsem těhotná a možná i proto to nijak neprožívám. Část příznaků se pak objevila v podobě únavy a později díky hormonům horší nálady a taky bolest prsou, ale jinak fyzické projevy celkem žádné, je to normální, ne každý musí blejt a já za to byla hrozně moc ráda! 😀 Já teď netrpělivě čekám, kdy prcek začne kopat, ať o něm krom kontroly na UTZ vůbec vím! 😉
Jestli můžu poradit, tak zbytečně nic nenačítej a zkus být v klidu, tím uděláš mimču i sobě nejlíp! 🙂

mysicka_lb
27. srp 2013

Ahojky, já jsem to měla tak, že jsem měla příznaky úplně na začátku těhotenství (něco jako hodně silný PMS). Pak cca okolo toho 6. tt to úplně ustalo, kdybych neměla ty příznaky předtím a nedělala si těhotenské testy, vůbec bych nepoznala, že jsem těhotná. No a teď v 8. tt mám problém vyčistit si zuby, aniž bych se u toho pozvracela. Takže ono to ještě klidně může přijít.

mysakm
27. srp 2013

@dadalu Při prvním těhotenství jem měla zamlklé těhotenství v 8tt a špatně mně bylo i když miminko už nežilo, takže nevolnost není známkou, že je vše v pořádku. U druhého těhotenství, které naštěstí dopadlo dobře, mně bylo celou dobu dobře.

andel23
27. srp 2013

Ahojky, mám kamarádku, která bude mít mimčo v listopadu. Celé těhotenství probíhalo v pohodě bez příznaků těhotenství - vůbec jí nebylo špatně, tak si myslím, že je to normální 🙂 holky užívejte si to, když vám není špatně, myslím si, že je to fajn! 🙂

marketajuppova
27. srp 2013

@dadalu Jsem 20. tyden a jediny priznaky byly bolava prsa a od 8. tydne obcasne kocoviny, ale to se dalo zvladnout. No a jsem litostiva...jinak nic a vse probiha v poradku. Tak bud rada a uzivej si to 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru