V 6tt je vidět jen gestační váček, měly jste to tak?

zelvicka373
20. čer 2014

ahoj holky tak dneska jsem byla poprve na utz jsem 6 tt+ 0dni zatim byl videt jenom gestacni vacek 9mm,jinak nic meli jste to taky tak v 6 tydnu?vim ze tady jde o dny🙂ale hodne me rozhodila ,ze uz mi dala tehu prukazku,jen rekla tehotenstvi se vyviji dobre za dva tydny kontrola to uz bude srdicko prukazku muzeme dat uz dneska ..tohle jsem jeste nezazila,ze se dava tehu prukazka pred srdickem🙂vite jak se to rika,,aby se neco nezakriklo"

v_anilka
6. led 2015

@danger007 uf, já jsem tu tvou část diskuse četla až teď, ale kdyby to bylo dřív, tak ti napíšu, že jsem 5+0 měla taky jen gestační váče a dnes 6+1 už tam bylo embryo... ještě že to dopadlo, tak jak to dopadlo a ta doktorka by měla okamžitě přestat ordinovat a vrátit diplom - jestli teda vůbec nějaký má!!!!

danger007
6. led 2015

@tarra27 chodím na jednu gynekologickou kliniku ne do nemocnice víš.

danger007
6. led 2015

@v_anilka no moje řeč Vanilko, to je super že jste v pořádku já už se trochu bojím čtvrtku, ale zase věřím tomu, že to bude dobré. Vždycky večer si v duchu říkám prcku musíš bojovat. Doktorka byla totální kráva. Jak říkám nikdy více a doufám, že se s ní případně nepotkám někde na porodním sále.

tarra27
6. led 2015

@danger007 sanus apod?? No narovinu, já věřím nemocnicím jako je praha, HK, ostrava....velké a poptat se kdo je dobrý .-)

butterfly
6. led 2015

@danger007 Tak jak to čtu, tak si myslím, že je to skoro na žalobu 😠 U mě byl vidět pouze gestační váček v 8 tt, doktor vyslovil podezření na zamlklý potrat, ale poslal mě do fakultní nemocnice na lepší ultrazvuk. Tam doktorka taky nic neviděla, ale nechtěla dělat závěry, že těhotenství může být mladší, že odeberou hCG a za 2 dny znovu, a že uvidíme. U normálního těhotenství se hCG každé 2 dny zdvojnásobuje, u mě bohužel hodnota stagnovala, takže jsem musela jít na revizi. Nechápu, jak někdo může někoho hnát na revizi jen na základě ultrazvuku, bez ověření hodnot hCG v čase.

tarra27
6. led 2015

@v_anilka je to smutný a určitě to bylo dost blbě řečeno, byla to od ní chyba...ale zase na druhou stranu,
@danger007 se s tím poprala i když s psychickou ujmou a obavou....ale zase nebudeme ji kamenovat, jen ji nedoporučíme a nepujdeme k ní....a kdo ví, dostane sprda, sama bude litovat a až bude jednou těhotná, vzpomene si na to a ještě se v duchu omluví za tohle, co řeka...nikdo nejsme dokonalý....a chyby děláme všichni....bohužel čímž neříkám, že lekařka delala správně, to vubec ne...je to opravdu hrubá chyba i chování nevhodné....

danger007
6. led 2015

@butterfly co se týče žaloby, tak toto říkala i má drahá polovička. Poškodili mě a bůh vi jak mi to přidalo na mém stavu. Já jsem taková, že se odbýt nenechám, ale bohužel v poslední době zjišťuji, že jak člověk nemá doktora s lidskou duší a 5 kolcama pohromadě, tak je to tragédie. Tady této dr. se to rychle vrátí, věřím, že na každou svini se vaří voda. A dostane přes držku - pardon ten výraz. Pevně věřím, že mimi bude hezky bojovat a pak ji půjdu ukázat tu její kyretáž. tsss... CHjo je mi líto, že to u tebe dopadlo takto ☹ ☹ Přála bych ti, aby se Vám brzy zadařilo a přibyl další drobek - pokud zatím ještě není.

danger007
6. led 2015

@tarra27 vím, že chybovat je lidské. Ale takové diagnózy asi zrovna chyběla na vývoj plodu v 5 plus 0. Jinak si to nedokáži vysvětlit. A nechci si představovat kolik nastávajícím maminkám to takto řekla a to ta dr. byla celkem mladá a není vedena ani na znamylekar.cz

v_anilka
6. led 2015

@danger007 neboj neboj, všechno bude v pořádku 🙂 ikdyž já se taky bála, strašně moc a doktor to na mě i poznal....

tarra27
6. led 2015

@danger007 já chápu, že je pitomá, taky by mě to vytočilo.....ale jaký trest by sis pro ni představovala??? takhle to podle mě nejde....

tarra27
6. led 2015

@danger007 je mladá, nemá zkušenosti....je to pruser...ale nemá smysl ji její pchybení vyčítat donekonečna a trápit se tím....odpust ji, nechod k ní....a opravdu si nemyslím, že by to udelala tobě naschvál......

danger007
6. led 2015

já myslím, že ji zpucuje její nadřízený dotyčný pan dr.. Pan dr. je vcelku kapacita má toho už spoustu za sebou a co jsem slyšela tak samá chvála, tak jsem zvědavá. Myslíš že bych jí měla něco říci od plic? Já na ní víš co ještě budu plýtvat svou energií. Teď ji potřebuji jinde.

danger007
6. led 2015

@tarra27 odpouštět - spíše rychle zapomenu, ale to jméno nezapomenu nikdy. Věř tomu, ať si dělá co chce tiposka myslím, že mohla mít tak 32 roků a to už by mohla mít rozum.

danger007
6. led 2015

@v_anilka to naprosto chápu, že ses bála. ještě jsem si vzpomněla když jsem sestřičce říkala že dotyčná dr už nikdy více tak ona mi řekla no víte cele těhotenství je jedna nejistá investice. Kráááva.

tarra27
6. led 2015

@danger007 to ti právě píšu....nemá smysl se tím zaobývat....navíc si myslím, že to neudělala schválně...pokud je mladá, jede podle knížek...a holky, já vím, že to vyzní hnusně, ale hlavně že měla d007 rozum, hned na ní nedala....a vyčkala....a opravdu nikdo nejsme dokonalý....já bbych ji nechala být...kdo ví, co řeší doma a v osobním či pracovním životě, navíc začátky nejsou snadné nikde...ano není to omluva, ale hlavně že bude mimi vpořádku....a ona lituje a jednou až bude sama tehotná, tak si to vybaví....každé pochybení co človek udelá se mu dřív nebo pozdeji vybaví a on toho lituje....

tarra27
6. led 2015

@danger007 tak to je fakt kráva

tarra27
6. led 2015

@danger007 vykaši se na to, užívej miminka... 😉 a k ní už nechod.

v_anilka
6. led 2015

@danger007 zasloužily by obě 😠 ale hlavně že to dobře dopadlo 🙂

danger007
6. led 2015

@tarra27 neboj nechám ji žít 😉, jen si u mě už neškrtne. Chápu to co píšeš a vidím to také tak nikdy nevíme co si ten daný člověk prožívá, prožil co řeší nebo bude řešit. Takže ámen ze vydařenou lékařkou a šup směr do lepších zítřků. Díky i Vám, že jste mi pomohly a podporovaly a velké díky mé bývalé paní MUDr. byla to jednička.

tarra27
6. led 2015

@danger007 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

butterfly
6. led 2015

@danger007 Díky, to se stalo před rokem a dalšího drobka mám teď na klíně 😉

emisekkk
6. led 2015

@danger007 Drahá moje 😀. jak kdybych Ti to včera nepsala...takže HURÁ...někdy je prostě dobré se zdravě nasrat a jednat 😀 a nenechat se odbít... Tak velká gratulace a držím palce nadále!

danger007
6. led 2015

@emisekkk děkuji ti moc snad to bude teď už jen dobré 😔

emisekkk
6. led 2015

@danger007 bude, bude! /ísni pak jak pokračujete - zda tam nejsou 2 😅

kristynabathory
6. led 2015

také jsem měla vidět jen váček 🙂 a dneska jsem začala 36tt 🙂

danger007
6. led 2015

@kristynabathory juu perfekt tak at se miminku dařííí a pak už jen samé radosti.

danger007
6. led 2015

@emisekkk To víš že budu informovat 🙂

kristynabathory
6. led 2015

@danger007 Vám také 🙂

linee
6. led 2015

@danger007 tak to je mazeeeeec!velka gratulace.Kdyz ti to tak stoupa tipla bych take na 2,ale dej vedet.Uf,to je super zprava a jsem rada,ze si se nedala.Omluva z jejo strany by byla na miste.At je brzy i 💗 a dej vedet

danger007
6. led 2015

@linee děkuji děkuji kéž by to ten malý obyvatel brzy rozbalil a natřel to doktorům že by čučeli jak puk, ať už tam je jeden nebo dva 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru