V 6tt je vidět jen gestační váček, měly jste to tak?

zelvicka373
20. čer 2014

ahoj holky tak dneska jsem byla poprve na utz jsem 6 tt+ 0dni zatim byl videt jenom gestacni vacek 9mm,jinak nic meli jste to taky tak v 6 tydnu?vim ze tady jde o dny🙂ale hodne me rozhodila ,ze uz mi dala tehu prukazku,jen rekla tehotenstvi se vyviji dobre za dva tydny kontrola to uz bude srdicko prukazku muzeme dat uz dneska ..tohle jsem jeste nezazila,ze se dava tehu prukazka pred srdickem🙂vite jak se to rika,,aby se neco nezakriklo"

jjjannie
15. říj 2015

já měla gestační ještě v 8tt a mám krásnýho kluka

ilonar
26. říj 2015

Ahoj, prosím o vaše názory. Dnes při kontrole dle menses 8+6, dle utz 6+6 (mám dlouhé cykly, cca 35-40dní). Srdíčko nikde :(. Dr mě docela vyplašila, že to spíš vidí jako negativní, že už by mělo být vidět. Tak jsem smutná. Za týden na kontrolu. Holky co myslíte?

luciarasto
17. lis 2016

ahojte prosim o radu bola som 7.11 na gynekologii a lekarka mi povedala ze to na sone je bud tehotenstvo alebo roh maternice,objednala ma o tyzden a potom mi povedala ze sa to nezmenilo ze je to teda roh maternice,nevzala mi ani krv ani moc, test som si robila a neviem zdalo sa mi ze tam vidim dusika, priatel nevidel. Poslednu menzes som mala 9.11 a pred tym 14.10 prisla nacas ale bola o 1,5 dna kratsia. Je mozne ze by sa lekarka bola pomylila a je to tehotenstvo. Tou kntrolou to uzavrela ze tehotna niesom. Bazalku mam stale uz 14 dni 37 az 37,3 a je mi skoro kazdy den trocha nevolno. A este jedna vec co viem maternicu mam normalnu otocenu dozadu dvojrohu urcite nemam aj som jej to povedala ale ona tvrdila svoje..Na BT povedala ze ci nemam nejaky virus v tele. Chora ani nachladena niesom..Dakujem za kazdu radu.

zlolda
24. lis 2016

@luciarasto
Šla bych k jiné doktorce ;) a jak to vypadá s tebou teď ?

luciarasto
24. lis 2016

@zlolda no este som nebola u druhej doktorky ale chystam sa pretoze BT stale neklesla pod37 a jem co vidim hehe a navyse sa mi na teste ukazal svetlucky duch, je mozne nebyt tehotna a mat aj pocas menstruacie BT 37Ked to tak nemavam.Ved uz od 4.11teplotu od 36,9-37,3 az do teraz

zlolda
30. lis 2016

@luciarasto ahojky nevím jestli tě chápu správně mas na těstě ducha ale Měla jsi i menstruací? A máš pořád teplotu?

luciarasto
1. pro 2016

@zlolda ano chapes spravne teplotu mam uz mesiac od 37-37,4 bazalnu a telesnu tiez tak vcera som dokonca telesnu mala 37,55 ale chora niesom bola som aj u obvodnej lekarky a ta mi povedala ze som zdrava tak uz neviem cim inym moze byt potom ta zvysena teplota..

luciarasto
1. pro 2016

A brala mi krv na bakterie a som zdrava este cakam na vysledky na plucne chlamydie a ked bude aj to negativne tak idem k druhej lekarke a aj cakam o 4 dni svoje dni tak uvidim ake budu a vdaka ze odpisujes jedina si reagovala na moj prispevpk ;) 🙂

zlolda
1. pro 2016

@luciarasto aahojky já se omlouvám ze tak pozdě, nějak jsem byla tak unavená ze jsem neměla ani náladu koukat na telefon,
No a kdy jsi to měla dostat? Zeby to mohlo být i mimodelozni tehu ne ? Sice se v tím nevýznamné ale pokud je to delší dobu tak bych nečekala a šla si pro názor k jiné gynekolozce

1sally1
20. kvě 2017

Ahojte, zkusim obnovit diskuzi. V pondeli jsem byla 6+0 a byla jsem u dr na kontrole a videl jen 4.0 mm gestacni vacek, ve ctvrtek jsem zacala moc krvacet a tak jsem jela k dr na kontrolu gestacni vacek se i pres krvaceni drzel a zvetsil se na 4.5 mm myslite ze je to v pohode? Me se to zda byt male ☹

tadeasek3
13. čer 2017

@1sally1 já myslím, ze to bude v pořádku. Já jsem byla minule pondělí podle ms 6+1, ale byl tam taky jen váček a říkal mi 4 mm . Posunul to na 5+1 a toto pondělí teda zase 6+1 tam bylo už bijící srdíčko... A když se váček udržel i přes krvácení, tak to bude bojovnik 🙂

kukinka123
28. čer 2017

Ahojky prosim mam se bat? Prvni hcg 1600 streda...v sobotu jsem dost spinila tak sem letela do nemocnice tam na ultrazvuku zas nic tak mi udelali druhy hcg 3000 .... dnes mimi jsme nasli krasne ve stredu delohy spocitak mi to na 6tt fak ja spokojena odesla a pak v 15:00 volam jak dopadla krev a prozmenu hcg 2600 ... a na kontrolu mam jit 12.7.:unamused:

nicooletka
13. črc 2017

Ahoj holky,prosim potrebuju poradit.Jsem v 6tt tehotenstvi a dnes jsem byla na ultrazvuku a nesel vubec videt plod,jenom gestacni vacek o velikosti 6mm. Jsem bezradna a mam strach,ze je neco spatne.Mate stim nekdo zkusenosti.Dekuju za odpoved

petapetruska
13. črc 2017

@nicooletka u me v 6tt bylo pusto prazdno a ted jsem normalne v 10tt,prcek je proste mensi,ne vzdy je ovulace podle tabulek

zuzkaasteli
13. črc 2017

U me byl jeste v 7tt jen vacek a za oar dnu jsem byla na kontrole a.bilo srdicko...kdyz tam zen prcek.ma byt tak tam.bude..jinak v 6+5tt jsem krvacela dva dny jak.pri ms a mam divokou cacorku 🙂

nicooletka
13. črc 2017

Holky dekuju moc..mam opravdu strach.Dnes jsem byla na krvi a ve streu dalsi kontrola. Jinak zadny potize nemam,nekrvacim nic,Mam velky strach aby to nebylo zamlkle tehotenstvi.Doktorka mi rekla at jsem v klidu,ze od posledni navstevy se vacek zvetsil o 2mm...jsem nervozni a potrebovala jsem trosicku uklidnit a podporit

snezenka123
27. pro 2017

Ahojky..obnovuji diskuzi....dnes podle ms 5+6 tt, a na utz PRÁZDNÁ GESTAČNÍ VÁČEK☹ dle velikosti odpovídal 6+1tt
Když jsem byla na utz v 4+4 tt byla na utz malá černá tečka...v 5+1tt na utz mnohem větší černá tečka..dle dr krásně ohraničené a na dobré cestě...a jelikož jsem včera začala trocha špinit...šla jsem dnes raději do nemocnice..kde mi zjistili tohle..a že by měl být v tomto týdnu už vidět alespoň žloutkový váček...hcg mi brali 10.12 a bylo 30 a hodnoty z dneška 27.12 16 770, za dva dny jdu zase na krev a podle toho se prý uvidí...ovulace byla v polovině cyklu, potvrzená gynekologem, takže o pozdějším oplodnění nemůže být řeč...myslíte, že to může být ještě ok?

kacasa
27. pro 2017

@snezenka123 ahoj, nechci te strasit.. ale myslim ze to ok neni😔 Tez jsem si tim prosla..i mne hcg stoupalo.. ale to bylo jen temi obaly.. bez embrya

vendelinka08
27. pro 2017

Snezenko, myslím, že toho HCG je strašně málo na to kolikátý bys měla být týden, myslím, že už by pomalu mělo být vidět srdíčko, neříkám, že musí, jen by tam už mělo být více vidět. Nechci říkat špatné závěry, naděje vždy je. Takže uvidíš.... já mám teď lehce pozitivní test a po minulé zkušenosti se zamlklém těhu v 9tt už jsem lehce nesvá.... a doufám, že čárka bude sílit, ale hlavně že bude vše jak má být, neb i když čárka sílí, ještě není nic vyhráno... je to teprve začátek a bohužel někdy i začátek konce!!!!

snezenka123
27. pro 2017

@vendelinka08 děkuji i za takovou zprávičku...však já vím, že je to bud a nebo a co se má stát, stane se...naděje umírá poslední

snezenka123
27. pro 2017

@kacasa děkuju...uvidíme co dál bude

kacasa
27. pro 2017

@snezenka123 ty dny cekani a nejistoty jsou nejhorsi😔 Drzim pesti!

adwela
22. srp 2018

Ahoj holky byla jsem pondeli u doktorky jsem 6+5 tt a oznamila mi ze nemam zloutkovy vacek a ze mam prijit pristi tyden mate stim nikdo zkusenosti

snezenka123
23. srp 2018

@adwela já měla v prosinci anembryomolu, tzn., že jsem měla jen gestační váček, ale bez žloutkového a bez plodu☹ takže to bylo neprosperující těhotenství a musela jsem na přerušení☹
Ale třeba u tebe došlo k oplodnění dýl, a ještě se ukáže, taky záleží na kvalitě utz.
Držím palečky

jolal
23. srp 2018

@adwela já jsem měla v listopadu take jen gestacni vacek. Byla jsem na kontrole 6+3, o tyden později tlouklo srdicko ❤ zbytečně jsi sla na kontrolu brzo. Držím palecky ❤ mimochodem ted ta tecka na monitoru ma 5kg 😊

adwela
23. srp 2018

@snezenka123 dekuju ze mi davas nadeji a ze to dopadne dobre verim ze se to tam obevi a ze to bude pohode ja uz jsem prisla o 3 tak doufam ze to na po 4 vide😢

adwela
23. srp 2018

@jolal no dofam ze to bude poradku a ze.mi doktorka rekne dobrou zpravu a dekuju ti ze mi.drzis palce

beate001
5. kvě 2019

Ahoj holky mám problém byla jsem na gynekologii asi dva týdny po vynechani podle utz jsem byla 5+5prazdny vacek 9mm řekl že to může být mladší tehu pozval mě znova za 4 dny kdyz sem dorazila na prohlídku PM 7+1 podle utz 6+0 vacek opět prazdny a měl 10mm řekl že moje tehotenstvi vypadá na 99,9 procent špatně (zamlkle) nekrvacim ani nic podobného ze aby se tam.neco objevilo musel by se stát zazrak.. cykly mám 28-29 dnu ovulaci nevím kdy přesně mám prosím stalo se tak někomu a nakonec bylo vše dobře? Dekuji

nita1984
5. kvě 2019

@beate001 stalo se mi to 2x a dobré, to, bohužel, nebylo ani jednou.

klea81
5. kvě 2019

@ilonar po mě chtěli srdce i 6+6 tt, 2 týdny může být rozdíl, ale víc už je pravděpodobnost malá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru