V 6tt je vidět jen gestační váček, měly jste to tak?

zelvicka373
20. čer 2014

ahoj holky tak dneska jsem byla poprve na utz jsem 6 tt+ 0dni zatim byl videt jenom gestacni vacek 9mm,jinak nic meli jste to taky tak v 6 tydnu?vim ze tady jde o dny🙂ale hodne me rozhodila ,ze uz mi dala tehu prukazku,jen rekla tehotenstvi se vyviji dobre za dva tydny kontrola to uz bude srdicko prukazku muzeme dat uz dneska ..tohle jsem jeste nezazila,ze se dava tehu prukazka pred srdickem🙂vite jak se to rika,,aby se neco nezakriklo"

11olga
31. led 2015

@emisekkk 😀 😀 😀 😀 😀 děkuji ty jsi mě tak rozesmala . citim se stejne jako ty !!!!! 😉

11olga
31. led 2015

@rencaf Ahoj , děkuji ti 😉 Budu se snažit a snad se povede i nám !!!! 😉

kickes
2. únor 2015

Ahojky holky,po přečtení všech komentářů,musím také připsat ten svůj. Dnes jsem byla na 1.kontrole,potvrzení těhotenství,dle dr.jsem 6+1tt. První její reakce byla,ze to je moc malé,pak se zasekla a říká no ono to ke asi normální,ale ze to nemuze změřit,jelikož to mam úplně nalepene na děložní stěně. Nějak sem z toho vůbec nic nepochopila a spis me dost vyděsila. Pozvala me za 14 dni,ale ja ted vůbec teda nevím zda je to OK nebo se mam připravit,ze mi řekne ze se to nevyvíjí a je konec. Je to trápení teda,když uz se to po roce povede tak pak tohle,jsem z toho jelen ano ne během 10 min sem byla venku. 😕

anie21
2. únor 2015

Ahoj holky, 14.12.14 jsem naposled mela MS , ted jsem mela dostat 21.ledna 15 , ale už se nedostavila dělala jsem si 2 testy 27.,28. oba dva byly pozitivní. Ani poradne nevím kdy proběhla ovu. Hned 29.jsem byla u dr. a na ultrazvuku viděla jen prázdný gestacni vacek asi 2mm. Dnes 1.2. Jsem byla znovu a o pět prázdný vel.9mm, a mel by mit 15mm podle dr., Hcg jsem mela vyšší než 1000 IU . Dr. mi neřekla ani kolikátý by to byl týden. Nevím co si mám o tom myslet jestli ještě neztrácet naději, že se tam něco objevi? Co si o tom myslíte prosim?
Snad jsem to napsala trochu pochopitelne 😒

kickes
2. únor 2015

@anie21 kolikatou jsi tyden podle dr? Máme to hodne podobně ja teda poslední menstruace 20.12. Mívám ovu az kolem 19.dne tak se uklidnuji ze tam jeste nic byt nemuze,ale stejne to moc nepomaha

anie21
2. únor 2015

@kickes právě že to mi vůbec neřekla a mam spis nepravidelny cyklus takže ani nevím kdy sem mela ovu. To Já taky se uklidňují ale dr. se moc dobře ne tvářila. Pořád doufám že třeba za týden se tam něco ukáže už. Snažíme se už 2 roky.

lucinka58
2. únor 2015

@anie21 Ahojky, ještě bych týden počkala a uvidíš. Ještě není nic ztracené 🙂 Podle kalkulačky bys měla být v 8 tt,, ale pokud míváš ovulaci později, tak samozřejmě můžeš mít o týden mladší těhotenství. Však v klidu vyčkej do další kontroly a hlavně zkus myslet pozitivně 🙂

anie21
2. únor 2015

@lucinka58 Děkuji 😉 objednala mne na středu proto ze pak jsem v práci. Myslím ale ze ta ovu mohla byt 8.1. asi tak nějak. Ještě počkám určíte , když to nevyjde budu zklamana ale snad to vyjde priste. Vůbec mne nenapadlo ze by to tak mohlo byt ze se v tom váčku nic neobjeví 😨

mattty85
8. únor 2015

Ahojte všechny, dneska v noci jsem jela na pohotovost, protože jsem měla hodně silné bolesti v podbřišku. Udělali mi UV a našli cystu a váček je stále prázdný. Podle UV je ale váček velký na 6+1tt, podle výpočtů MS by to ale mělo být 5+6tt. Hcg mám teď 14.000, takže asi nezbývá nic jiného než doufatl. Zase je fakt, že jiné potíže (kromě klasických příznaků - změna chuti, bolestivá prsa, přecitlivělost 🙂 ), než bolesti v podbřišku zatím nemám, ani náznak krvácení se neobjevil. Takže momentálně spíš prahnu po uklidnění 😅 Díky všem.

klaaaara
10. únor 2015

@mattty85 ahoj, já myslím, že vše bude v pořádku. Já byla první kontrole 6+3 a měla jsem jen váček, který odpovídal 7+0 a v něm žloutkový váček. Taky jsem byla na nervy aby se vyvinul, pak jsem asi za týden špinila tak jsem hned jela k dr a už tam bylo i embyo. Takže to chce jen čas, určitě naroste. 🙂 a ty bolesti, no to je taky normální, nesmí to být ale křeče s krví nebo špiněním. Tak držím palce ať je vše ok.

mattty85
11. únor 2015

@klaaaara Díky moc, jsem o něco málo klidnější. Zítra mě čeká konečně kontrolní ultrazvuk, tak uvidíme 🙂

lamajaaaa
17. únor 2015

Ahoj, jsem v 6tt, začínám 7tt.Bříško už mám malinko vypoulené i ráno, nevolnosti přichází hlavně jako motanice.Jinak se cítím unaveně, ale to je asi běžné.Mám otázku, která mě trápí.Třikrát jsem samovolně potratila.Naštěstí se jednou povedlo a ted už je to 12letá slečna.Těhotenství jsem měla rizikové a na pátém měsící mi dělali cerkláž.Nakonec mi v 36tt praskl steh, což primář nepochopil a čekal že porodím ještě ten večer a nakonec jsem zaplatpánbůh týden přenášela a Mája byla vyvolaná.Nyní mám strach, aby se podobné neopakovalo.Na první kontrolu mám jít až 7.3.Menses jsem měla 6.1. 2015.Snad někdo bude vědět a potěší mě dobrou zprávou🙂

danger007
11. bře 2015

@lamajaaaa Ahojda, určitě na to upozorni lékaře, respektive on sám lékař by na to měl pamatovat jakou jsi měla předtím historii v graviditě. Věřím tomu, že tě určitě raději nechá doma a budeš na rizikovém, ať zbytečně neriskujete oba dva s prckem 😉. Dej vědět jak jsi dopadla, držím palečky.

ajina10
13. bře 2015

Ahojky devcatka, jsem tu nova.. Prosim mam strach.. Onemocněla jsem s mocovym mechyrem a začala brat antibiotika... Po týdnu kdy jsem to mela dostat jsem to nemela. Zjistila jsem ze jsem v tom. Doktorka me ihned poslala do nemocnice. Na vyloučení mimoděložního těhotenství, kuli bolestem a tekutinou za delohou. Po týdnu kdy hcg stouplo a vytvořil se váček me pustili domu, po další kontrole 9.3 me doktorka zase poslala na o5 vyloučení. Bulela jsem jak želva kdyz mi řekli ze miminko se nevyvíjí jak ma a ze musim na vycisteni. Za dvě h. Me kontroloval doktor ve sprave mam pm 5+3, UZ 5+5 a váček 10mm a nejaky double ring sign. Prý na srdíčko je Jeste cas. Tak jdu 23.3 ... Ze prý je vse o.k uz se to některé stalo?

ajina10
13. bře 2015

@lamajaaaa ahojky taky mi to hrozí mam vadu delozniho cipku mam ho otevreny... Taky se toho bojím držím palce 🙂

lamajaaaa
13. bře 2015

a v kolikátem jsi týdnu?ajina10

ajina10
16. bře 2015

Posledni menzes jsem mela 30.1 a pak jsem to mela mít 27-28.2 a to jde nedostala, tak mam psany 5+3 a 5+5 nejak tomu nerozumím.. Ted mam ultrazvuk 23.3 a tam se prý rozhodne :'( ☹

lamajaaaa
17. bře 2015

to jsem měla taky tak, na ultrazvuk, jsem šla až v 7.týdnu, oni tam dřív nic nevidí.Neboj, bude to dobré!a co se přesně má rozhodnout?

ajina10
17. bře 2015

Jestli se to male vyviji jak ma prý 🙂

laskypa
24. bře 2015

Včera první kontrolní UZ 6+0 (dnes) a nic nešlo vidět- prý se vše teprve tvoří mám prijit z a14 dní, že uvidíme víc ...tak snad.

petrastudio
9. dub 2015

Čau kočky,dnes jsem byla na gynde a překvapilo mě,že nejsem 8+0 podle poslední MS,a on mi napočítal 5+5tt..no rozhodně nepanikarim,ale vzhledem k tomu,že ještě nebyla atd.činnost, tak se ani úplně neraduju a těším se na další kontrolu 😊

ajina10
10. dub 2015

@petrastudio hodne stesticka 🙂

petrastudio
10. dub 2015

Děkuji...doufám,že to vyjde a za chvilku se budem všichni moc těšit. Krom manžela a kamarádky to nikdo neví 😊

exicek
16. kvě 2015

Ahoj holky, já jdu na kontrolu ve čtvrtek, to budu 5tt+6 od poslední menstruace. Tak sna d bude už něco vidět.
Bylo u vas vše OK?

ajina10
16. kvě 2015

@exicek ahojky 🙂 myslim ze na srdíčko bude brzy ale držím palecky aby bylo vse o.k u me se ukázalo až při prvním zvracení a tak ze jsem zkoncila na kapackach v nemocnici v 7 tt 🙂 nastesti to blivno uz odchází 🙂 ale ted už měsíc o drobeckovi nevim a uz se nemuuzu dočkat dalšího ultazvuku 🙂

desencanto
16. kvě 2015

Podle ovulace 5+3 podle menzes 6+3 a taky jen váček a prý je vše tak jak má být. Kontrola 7+3 a mělo by být vidět srdíčko

idiska
16. kvě 2015

@exicek teoreticky by něco malého (taková bublinka) mohla být vidět, ale ten tt je jen podle poslední menstruace (PM), ale třeba u mě je rozdíl jen ve 2 dnech, ale u známé třeba přes týden, to je podle toho, kdy skutečně došlo k početí...takže u známé dlouho nebylo nic vidět i srdíčko bylo vidět později, ale vše bylo O.K. 🙂 ...držím pěsti 😉

exicek
17. kvě 2015

Děkuji moc za info... Uklidnilo me to 🙂

petrastudio
17. kvě 2015

Tak v 7+5tt krásné srdicko!..nyní jsem 11+1 a jdu ve čtvrtek na další kontrolu a moc se Těšín :o)

kempka
1. čer 2015

Ahoj holky jen se přidám do diskuze. 15 dni po et jsem mela hcg 2311 . Potvrzeni tehu i z krve. Byla jsem na UTZ a podle všeho vyjelo na UTZ 6+0. Viděli jsme i srdicko. Takže je to individuální. U každého jine.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru