V 7+1tt mě přestaly bolet prsa, je něco špatně?

mysulkamyska
19. lis 2012

Ahojte mamičky, poraďte, dnes jsem byla na kontrole jsem 7+1tt viděla jsem poprvé srdíčko, ale teď večer mě náhle přestaly bolet prsa, je něco špatně? Přijde mi, že i změkly, byly pevnější nalité a teď skoro nic necitim nepřijdu si jak těhotná..když na ně sáhnu a pomačkam bolí jen maličko, máte zkušenost?? Mohlo se něco stát??
Díky za každou zkušenost Míša.

martinan4
19. lis 2012

Ahoj, mě nejvíc bolela ještě předtím, než jsem zjistila, že jsem těhotná, pak to pomalu odeznělo... nedělala bych si s tím hlavu, určitě je všechno v pořádku 😉 🙂

daasenka85
19. lis 2012

mě taky nejvíc bolela před zjištěním těhu a byla snad i větší.. mě celkově v těhu nebolí prsa skoro vůbec

prdecek
19. lis 2012

mě mezi 8-9tt přestaly bolet tak jsem plašila, ale bylo to ok. ono v tu dobu si tělo zvykne na tu hladinu hcg, ale pak mě v průběhu celého těhotenství střídavě bolely a nebolely 🙂 tak hlavně klid 🙂

schneiderovi2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kkklarka
19. lis 2012

Ještě než jsem zjistila těhu,teď už skoro vůbec...

smartbear13
26. lis 2012

Ahoj, měla prsa na začátku těhu bolela, byla větší, teď už ani ne, já myslím, že byses neměla bát🙂

evulinkab
26. lis 2012

Taky myslim, že se nemusis bát 🙂 Me taky nejak v tu dobu prestaly bolet.

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mangold
4. pro 2012

no mě taky někdy bolí a někdy né, tak že bych to neřešila

zvaskova
4. pro 2012

Buď v klidu, né každé těhu ti musí být špatně a vše bolet, mě prsa začali bolet až nějak okolo 15 tt a to jen na chvíli jinak jsem úplně happy a těhotná si připadám až teď co cítím pohyby a už rapidně rostě bříško 😉 Takže buď v klidu, určitě je vše v pořádku 😉 Držím palce a gratuluju

slavicky
4. pro 2012

mě taky přestaly bolet 😉 nemusíš se bát... ono u těhu je to každý den jinak a každý den něco 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru