V 7+1tt se nezměnila velikost plodu, srdíčko bije slabě

paja89
16. čer 2014

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat,dnes jsem byla na kontrole a dr mě moc nepotěšil,spíše vůbec. řekl mi, že bych měla být podle jeho výpočtů v 7+1 nebo 7+4 ...nepochopim podle čeho se to počítá,ale ms jsem měla 14.4.-ale mám jí nepravidelnou co 35dní+-,ovulace proběhla 7.5.podle utz,-5.5.píchnut pregnyl
dnes mi dr.řekl, že na utz se nic od minula nezměnilo, že srdíčko bije velmi slabě,na ten týden co si myslí, že jsem a že ani velikost miminka se nezvětšila ☹ že mám počítat s nejhorším☹ ale za týden, mě chce ještě vidět...jak jste to měly vy holky?

maia74
16. čer 2014

Když jsem byla u doktora poprvé, podle menstruace mi řekl 6+0 a naměřil "bublinku" 10,8mm, podle UTZ z minulého týdne jsem ale vlastně v tu dobu byla 5+3..Srdíčko .naměřil o dva týdny později. Držím palečky

kvetinka84
16. čer 2014

@paja89 Tak podle MS jsi 9+0 a podle ovulace 7+5. Mě bylo řečeno, že srdíčko má být jasně vidět od 7+3. Tobě bylo vidět, horší by bylo, kdyby nebylo vůbec. O velikosti plodu by se dalo asi diskutovat, já měla cca 1 cm, ale to se může lišit

pampalin
17. čer 2014

@paja89 Ještě nezoufej, i doktoři a hlavně technika jsou jen doktoři a jen technika! Držím palce! 😉

paja89
autor
17. čer 2014

@maia74
@kvetinka84
@pampalin díky holky za odpovědi,naděje umírá poslední...srdíčko bylo,ale říkal, že je slabé,tak nevím ...pořádně ani nevím kolik řekl, že mimi měří,jestli 5nebo 15mm byla jsem tak nervozní, že nevím:-/

pampalin
17. čer 2014

@paja89 5mm by asi bylo málo, spíš těch 15mm.

paja89
autor
17. čer 2014

@pampalin já opravdu nevím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru