V 7+2tt není srdíčko. Šanci už asi nemáme, že bude, že?

berunkab
24. črc 2014

Dneska jsem v 7+2 a ns utz dva gestecni vacky, jeden je uplne prazdny, druhy ma naznak zloutkoveho vacku. Velikostne odpovidaji dle utz 6+4. Ovulace byla mezi 14-16dc, pozdeji jsem otehotnet nemohla, protoze jsme se s manzelem uz psk nemilovali. Uz asi neni sance ze by se srdicko objevilo,ze? Jsem z toho v pr---- jelikoz v lednu jsem byla ve 12+3 na ukonceni tehu kvuli vyv.vade miminka a ja uz neunesu dalsi zklamani 😪

curdibilka
24. črc 2014

Neztrácej úplně naději, třeba to tam ještě skočí. Kdy máš další kontrolu? 🙂

berunkab
autor
24. črc 2014

@curdibilka ve stredu, to budu 8+1, jsem na dne..

partyzanka91
24. črc 2014

berunkab: taky si myslím že se může ještě objevit. Mě bylo řečeno že k otěhotnění nemusí dojít přímo při milování ale klidně i tři dny po něm. (že se tam ty spermie udrží) Navíc pokud je tam náznak váčku tak ještě je tak malý že srdíčko vidět není, myslím že naděje je.
Ten potrat ve 12+3 ti vůbed nezávidím, musí to být hrozné toto podstoupit i když se ví že mimi bude nemocné. Já naštěstí otěhotněla a donosila, žádné nezdařené těhu, potrat nic takového jsem naštěstí neměla a vím že nejhůř bych nesla plánovanou interupci jsem ráda že jsem to nikdy nemusela zažít.

curdibilka
24. črc 2014

@berunkab Já to s tebou plně sdílím, v úterý jsem byla u dr. natěšená, že uvidím alespoň něco, ale vůbec nic. ☹ Měla jsem být 5+2tt, ale dr. říkala, že je ještě moc brzy, aby něco viděla, sex byl 5. a 8.7., takže od oplodnění bylo 14 nebo 17 dnů...mám přijít zase v úterý, ale jak to do úterý vydržím, to nevím teda, jsem tak vynervovaná, že mě picne z toho. Dneska odpoledne si ještě budu volat na hodnotu hCG, tak uvidím, co mi sestra nebo dr. řekne. Strašně se bojím, aby to nebylo mimoděložní, ale musíme si držet pěsti a vytrvat. 🙂 Jediné, co mě trochu uklidnilo je, že dnešní ranní test měl čárky obě stejně barevné, předtím byla ta testovací slabší, takže hCG roste...

berunkab
autor
24. črc 2014

@partyzanka91 mame uz doma uzasnou dvou a pul letou holcicku, s ni jsem ani nevedela ze jsem tehotna, kdyby me nerostlo bricho. Ale ten boj o druhe miminko porad prohravam. To druhe miminko by se mozna ani nenarodilo, zemrelo ve mne nebo po porodu, melo tezkou vadu. Bylo hrozne to prijmout a porad me to boli. O to vic jsem ted verila ze uz to spatne mame vybrane a bude uz vse dobre.

berunkab
autor
24. črc 2014

@curdibilka preji ti at je vse v poradku a radujete se 🙂 .

curdibilka
24. črc 2014

@berunkab Já tobě taky, budu na tebe myslet, ať to klapne a jak píšeš, máme taky dcerku a přesně tak, ani jsem nevěděla, že jsem těhotná, od začátku to byla taková pohoda a teď - zle mi je, unavená jsem pekelně, všechno mě bolí, pozoruju se...předtím jsem byla mladá a nevěděla o tom nic, teď toho mám plnou hlavu a všechno mě rozhodí... 😀

pampalin
25. črc 2014

Tak pokud jsi podle UZ 6+5tt, tak ještě neztrácej naději.Držím palce! 😉

alt
25. črc 2014

holky já byla u dr včera, jsem dle Ms 6+1 jediné co bylo na monitoru vidět tak dutinka a žloutkový váček, dr. nic neměřil, jelikož ještě nebylo co ani srdíčko ještě nebylo, mám přijít za 14 dní, vůbec neříkal že by bylo něco špatně takže já se tím vůbec nestresuji,

nicedaisy
25. črc 2014

já jsem byla dle MS na začátku 9tt a na UTZ byla jen dutinka ... dr. mi řekla, že zatím je vše ok, a objednala mě za týden ... řekla, že za týden už by tam mělo být srdíčko ... a bylo tam 🙂 ... takže určitě radím neztrácet naději a pevně doufat 🙂 Moc ti přeji aby to vyšlo 😉

berunkab
autor
25. črc 2014

@nicedaisy dekuji za uklidneni, vcera jsem jen plakala a byla z toho na dne, dneska uz jsem se aspon trochu uklidnila.

jenny.kay
25. črc 2014

@curdibilka 5+2 tt fakt není nic vidět, to bych byla v klidu. První dcera se mi ukázala až 7+2 rovnou i se srdíčkem, do té doby nebylo vidět absolutně NIC

curdibilka
25. črc 2014

@jenny.kay Už se snažím být v klidu a vydržet do úterý, kdy už teda snad bude něco vidět. 🙂

jenny.kay
25. črc 2014

@curdibilka Já vím, jsou to nervy. U první mě právě strašili mimoděložním, že nic nebylo vidět a nakonec v pohodě. S druhou jsem šla na první kontrolu co nejpozději a už byla vidět krásně i se srdíčkem.

curdibilka
25. črc 2014

@jenny.kay Kdybych neměla atb a moje dr. od příští středy 3 týdny dovolenou, tak na to taky kašlu, ale chtěla jsem jít no... U první dcery jsem taky byla až někdy v 9.tt, ale to nebyl čas jít dřív. 🙂

merilinka
27. črc 2014

Ahojky, tak se nám to blíží,,v ůterý jdu na druhý utz,před týdnem bylo vidět cca na 7tt( miminko měřilo 5 mm),odpovídalo 5-6 týden od zahnízdění..srdíčko,,jen tvar gestačního váčku se dr.nelíbil,,,prý se uvidí a navíc mám 23x23 hematom....bojim,nekrvácím.mám nevolnosti,,,klasika,,,je mě lehce přestaly tak pnout prsa jako to bylo ještě před týdnem,to bylo fakt hrůza....snad to nebude nic znamenat nic zlého,že už tolik nepnou...co myslíte... 😒 musí bolet pořád stejně..?

jge
27. črc 2014

Vsem drzim pesticky, urcite vse dobre dopadne!

rencaf
27. črc 2014

Ahojky, já měla samovolné potraty dva a musím říct, že pokaždé to bylo trochu jiné, ale ....také jsem měla na každém UZ mimčo o něco menší než by mělo podle tabulek být a prostě jsem se pak přestala cítit těhotná... poprvé mi začalo vše chutnat jako obvykle a podruhé jsem začala krvácet, takže v obou případech jsem tak nějak předem tušila, že se něco děje. Potřetí to vyšlo a máme kluka jako buka. Neztrácej naději a doufej, dokud ti dr neřekne, jak to doopravdy je. Stresem se dá přivodit lecos... vím, ale jak je to těžké. Držím palce a hodně síly.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru