V 7+3tt je srdeční akce 0, prosím o názory

risanek
21. srp 2013

Ahojky, jsem po 2 ivf, podle PM jsem v 7+3tt na UZ žl.vaček 4,2mm bez srdička. 15.8 jsem byla na UZ a žl.vaček byl 3,3mm hodnoty hcg 20345, za 3dni hcg 21255 vaček 4,2mm vypada že trochu povyrostl ale doktorka řekla že se tady jedna spíš o zamklí tehu a posila na revizi. Není mne špatne ne špinim ne krvacim, jen sem tam popichava v podbřišku a mam nalite prsa, občas se mi mota hlava. Nechapu proč počitaji 7+3tt kdyš ja jsem byla na odběrech vajiček 9.7 tudíž i na oplodnění, to znamená že jsem tet přesně 6tt, to uvedla i dokltorka ve spravě že CRL odpovída na 6+2. Objednala mne ihned 3 den že rozhodneme co a jak dal, ale mně to přijde moc brzo, tak jsem se přeobjednala až za tyden a uvidíme pokud samozřejmě nebude mne špatně. Četla jsem že hodnot HCG se musí zdvojnásobit každe 2-3 dny, ale u hodnot nad 6000 to trvá i vic než 96hodin což u mne neuběhlý. No zkratka nevím jestli dělám dobře ale cítím tak, na kyretáž mužů jít i za týden tak to nechcy uspěchat . Prosím o vaše zkušeností, budu vám moc vděčna

kevikk
28. srp 2013

risanek @

ahoj, jak je??

risanek
autor
2. zář 2013

@kevikk ahojky tak v patek jsem byla na revizi bohužel mimi vzdalo v 9tt, víkend jsem probrečela a vůbec z nikým jsem nechtěla komunikovat, tet se postupně uklidňují a začínám fungovat, doktor řekl že pošlou vzorky na genetiku a histologii pak budou vědět víc, výsledek má bít za 6-8 týdnu, 3 měsíce počkáme a potom začneme se snažit. Promín že jsem se neozvala dříve nemohla jsem vůbec fungovat. A co u tebe nového?

silvik77
2. zář 2013

@risanek Ahoj, to jsme na tom úplně stejně...minulý týden v úterý jsem byla u dr., srdíčko bilo, ve středu jsem začala špinit, ale hodně, ve čtvrtek jsem se rozhodla jet do nemocnice, verdikt zněl plod bez srdeční akce, byla jsem v 9.tt, ještě večer jsem začla trochu krvácet...v pátek revize....přes víkend jsem se trochu uklidnila, co už se dá dělat...i když jsem otěhotněla po 4 letech a bylo to moje první těhotenství skoro ve 36-ti letech...

kevikk
2. zář 2013

holky, moc mě to mrzí ale furt si říkejte že je lepší teď než později!! Bolí to ale věřte tomu že by bylo hůř!! Já jsem taknějak vpohodě, V pátek to byl týden a už můžu říct že funguju normálně, piju čajíky a tinktury a těším se na další zadělávání. holky bude dobře!!

risanek
autor
2. zář 2013

Ahojky dnes jsem taky už ve větší pohodě, ještě zítra mam volno a ve středu jdu do práce tak na to přestanu myslet, taky jsem si objednala čajík mam drmek ale nevím kdy to mam začít brát, od včerejšího večera hrozně začaly bolet prsa mam je natekla horka a tvrdá, v noci jsem se probudila a měla jsem mokré tričko, holky nevíte co s tím? mam je cely den stažena ale bojím se abych neměla zánět, poraďte jak jste to mely vy.
Silvik77 moc mně to mrzí vím jak tobě je, držím palečky aby se zadařilo zas, Mně za pul roku 37 a pokouším se o dítě od 24 let, jsem už vyčerpaná a unavena ze všech pokusu co jsem podstoupila, ale do 40 ještě máme čas tak to nevzdáme, a určitě se to podaří, doktor řekl že není třeba čekat pul roku že je to zbytečně. za 3 měsíce můžeme zkoušet zas tak budeme ve spojení. moc moc vám a sobě o přeju

sdpetra
2. zář 2013

Ahoj holky, chtěla bych vás trošku podpořit. Taky jsem zažila něco podobného. V 37 letech jsem čekala první mimi, v 7tt srdíčko bilo, v 9tt se to už doktorce nezdálo a volala mě za týden znovu, kdy potvrdila, že je to bez srdeční akce. Takže mi mimi museli vzít s tím, že mi po prvním kyretu dělali za 3 dny druhý kvůli nějakému zbytku, který mi tam nechali. Byla jsem psychicky dost na dně, ale za rok jsem otěhotněla znovu a 4 dny po mých 39 narozeninách se mi narodil náš chlapeček. 🙂 Takže se držte a zkoušejte dál

kevikk
5. zář 2013

@sdpetra
děkujeme 🙂

kevikk
5. zář 2013

@risanek ahojky, piš nám určitě furt-nemusíš až budeš těhotná 😀 !!!
hlídej se, můžeš mít teplotu po zákroku!!

leeena_4
5. zář 2013

@risanek ahoj, zabrousila jsem sem náhodou, ale mám za sebou umělé přerušení těhotenství ve 14tt, kvůli vývojové vadě a to s těmi prsy se mi stalo taky. Stahování moc nepomáhalo, ale pomáhá masírování prsou a hlavně studené obklady, neboj, ono to za pár dní přejde. Drž se a hodně štěstí.

ivajaro
5. zář 2013

☹ je mi líto co holky zažíváte, ale nepropadejte panice! Já jsem v prosinci 2011 prodělala mimoděložní tšhotenství,a v březnu 2012 jsem zjistila že jsem zase těhotná, a těd mám doma 9 měsíční cácorku... Nebojte, i Vám se podaří!! Přeji pevné nervi, a posílám Vám mnoho sil!!!

risanek
autor
6. zář 2013

Aojky holky tak jsem týden po potratu mam navály breku ale aspoň už mam prsa v pořádků a zdravotně jsem taky fit, dnes jsem se rozhodla že pojedu na výlet na Bezděs z pejskamy, stavím se za manželem v práce a pojedeme, uděláme si hezký víkend. Jak se vrátíme ozvu se, všem vam moc moc děkují

silvik77
6. zář 2013

@risanek To je super, venku je krásně, miluju podzim, tak mi to taky pomáhá a mám hned lepší náladu, a Bezděz je krásný, užij si to!

risanek
autor
9. zář 2013

@silvik77 Ahojky víkend byl nádherný byly jsme na Bezdězu a v okolí na různých vyhlídkách super počasí nám přálo tak jsme byli i na houbách nasbíraly plny košík a dělaly pak doma houbové hody, psy se vyběhaly a všichni jsou spokojení. Za týden jdu na kontrolu po revizi tak doufám že bude vše v pořádku a začneme pomalinku se přepravovat na další pokus . Silvik77 jak se ti daří doufám že taky ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru