V 7+4tt nemám příznaky těhotenství, jste na tom stejně?

bike
27. zář 2012

Aho holky,jsem v 7×4 tt a nemam vubec zadne priznaky,mam uz docela z toho strach.Jste nektera na tom stejne???

ustarana
27. zář 2012

Keby som v prvom tehotenstve nemala brucho, tak ani neviem, že som tehotná, tak úžasné tehotenstvo som mala. Teraz som tehotná druhýkrát a už snáď od začiatku je mi zle od žalúdka, páli ma žáha, motá sa mi hlava a som tak unavená, že keby som zakopla a spadla, tak na mieste zaspím. Určite po týchto "príjemnostiach" netúžiš, tak si to svoje krásne tehotenstvo užívaj. Druhé sa ti už takéto podariť nemusí.

myska84
27. zář 2012

já neměla dlouho příznaky 🙂, rozjely se kolem 3 měsíce, možná až dýl 🙂

evour
3. říj 2012

Jsem v 7. tt a bývám unavenější a trochu mě pobolívají prsa, ale pokud si jich nevšímám (nedotýkám se jich nebo na nich neležím), tak o tom ani nevím. 🙂 Tak snad mi to tak vydrží i nadále. 😎

timbouctou
3. říj 2012

měla jsem to naprosto stejně jako @ustarana. Jen buď v klidu, určitě bys nechtěla celé těhu prozvracet jako moje kamarádka. Nejhorší prý na tom je, že i když zvracíš, tak se ti neuleví. Pěkně si to užívej a nestresuj miminko 🙂

qaculqa
3. říj 2012

@bike Také jsem neměla žádné příznaky 🙂 néé každý je musí mít ....Krom toho že mi nepřišla MS bych to vubec ale vubec nepoznala 🙂 Zle mi nebývalo,nic mě nebolelo,a co se týče unavy tak ta na mě přišla později ale jen někdy 🙂 Takže bud v klidu ,je to uplně normální 🙂

saminomimino
3. říj 2012

nic ti být nemusí mně krom únavy vesměs nic nebylo až později trocho blivno ale jinak nic.... 😉

mami29
3. říj 2012

Já neměla ze začátku vůbec žádné příznaky krom spánku po obědě z únavy. A pak jen pálení žáhy

karrison
3. říj 2012

ja krome rostouciho bricha a unavy nemela v tehotenstvi zadne priznaky...

zuzik24
3. říj 2012

První těhotenství mi dr. zjistil na preventivní prohlídce až ve 12tt, žáááádné, ale opravdu žádné příznaky těhu jsem neměla 😀 A u druhého těhu mi začala bolet prsa a být špatně až kolem devátého desátého týdne 🙂 Takže klid, každýmu nemusí být hned blbě 😀

camelinka
3. říj 2012

já kromě pupku neměla vůbec žádný 😀 😀

kfitecko23
3. říj 2012

Já jen malá bolest v podbříšku pořád taková nafouknutá trošku unavená jinak nic 🙂 prostě jak kdybych čekala MS

elliem
9. říj 2012

Já taky nic, vůbec nic...🙂 nejsem unavená, není mi špatně... jsem 10tt a občas si připadám, jako bych těhotná vůbec nebyla... chápu tvůj strach, mám ho taky...

romantika
29. říj 2012

ja taky nemela nic, bricho v 8mem mesici jsem mela jak maji holky ve druhem, jen mi vadila cerna barva a obcas jsem potrebovela neco sladke ale to mam taky obvykle stejne. v devatem mesici mi vyskocilo obr bricho a rodila jsem 3,7kilo holcicku 🙂))) je to tak kazda to ma opravdu jinak. jo a hlavne jsem ani nepotrebovala spat, nachodila jsem 10 km denne, apod.. spis jsem se citila i lip nez bezne. Neboj vse ok.

smudlinka2019
29. říj 2012

já začala mít nějaký ten příznak až v 8tt.To jsem některý den zvracela,ale jen sem tam.Jinak nic,až později mi pak začaly chutě na sladké a na brambůrky 🙂 neboj,je to normální 🙂

kkklarka
7. lis 2012

Cítím že se mi v bříšku něco "děje" pobolívání,píchání, také mě bolí prsa a nevolnosti se zatim dají zvládat mám je spíš když se nenajím, tak doufam že to vydrží.... dnes budu 7+2

tehulkamaminka
27. črc 2020

Jsem 7tt. No v 4tt mi nebylo dobře. Vše smrdelo, krvacela jsem podobně menstruace, test negativní, doktor nic nenašel 5tt, nechuť k jídlu, pak zase hrozná chuť, ranní nevolnost a teď test pozitivní a příznaky až na bolesti zad a jelikož mám nízký tlak tak se mi od druhého těhotenství motá hlava.
V prvním těhotenství menstrudo 3 měsíce dříve jsem nevěděla o těhotenství. Celý 4.mesic zvracení.
Druhé těhotenství zjištění podle měření bt a od 2 měsíce až do 6 měsíce zvracení. Takže jsem zhubla no ale pak jsem zase stloustla a teď uvidíme zda 4.8. Nepřijde menstruace říkal doktor. Jinak tam mám zase léčbu a výtok achjo to mám od druhého těhotenství ty léčby

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru