V 7tt trošičku špiním, co mám dělat?

vojanda00
30. čer 2013

Ahoj maminky

Chtěla bych se vás zeptat: Jsem asi v 7 týdnu a když jdu na záchod trošičku špiním.Jinak je to dobré. Co mám dělat,je to v pořádku? Je víkend a mě jde z toho hlava kolem. Mám strach,jestli j vše v pořádku. DĚKUJI ZA RADU.

zuza01
30. čer 2013

Jela bych do nemocnice, nemusí to nic být, ale lepší vědět.

akashka
30. čer 2013

@vojanda00 přesně jak píše zuza nemusí to nic být, ale jela bych pro jistotu do špitálu, když nic jiného, uvidíš prrcka na utz 😉

iveet1
30. čer 2013

Ahoj ..tak to jsi na tom stejně jako já včera večer a raději jsem dneska zajela na pohotovost,....včera večer to tedy byla čirá krev a dneska už jen špinění. Udělali mi ultrazvuk, vše prohlédli a řekli, že je vše v pořádku, že je to normální v 1.trimestru špinění, že dokonce může být i větší krvácení, ale každopádně jsem udělala dobře, že jsem jela...jsem rozhodně klidnější, že je vše ok 🙂 takže pro tvůj klid bych neváhala a jela...víš, že teď je důležité být v pohodě 🙂 držím moc palečky ať jste s miminkem v pohodě 🙂

dezyre
30. čer 2013

@vojanda00 já bych si skočila asi taky k doktorovi. Už bych to nechala na zítra normálně na gyndu. V prvním těhotenství jsem taky cca v 8tt špinila. Nakonec se ukázalo, že to bylo pravděpodobně po sexu, že se to stává 😉

vojanda00
autor
30. čer 2013

díky,zítra tam určitě skočím 🙂

elastiq
1. črc 2013

Určitě raději zajdi k doktorovi. Známá dokonce hodně krvácela a byla si jistá, že je konec a přitom měla hematom, který se pak vstřebal a bylo to dobré..tak držím pěsti a určitě to nic nebude.

besita
1. črc 2013

Určitě tam skoč, dokrot ti řekne víc, držíme palečky!!

iveet1
2. črc 2013

@vojanda00 ahoj, jak jsi vcera dopadla, vse vporadku?

maximka33
2. črc 2013

na špinění je dobrý ascorutin - bez předpisu a taky utrogestan na udržení..

pavcza
2. črc 2013

Nepanikařit, být v klidu, já špinila v 6. tt a v 10. tt, v tom šestým jsem to obrečela a onervila, že je konec, měla jsem k tomu i bolesti zad a zítra začínám 32. tt, takže nemusí to znamenat nic špatného a když ano, tak to stejně neovlivníš. Ale držim palečky, ať je to ok a pro jistotu k dr. jdi, já taky jela, i když ten 6. byl začátek a stejně mi to u dr. moc nepomohlo, na utz byla jen dutinka, která té době odpovídala, žádný náznak ničeho špatného a stejně mi řekla, že nezbývá nic jiného než čekat co dál a přijet mám s věcma, když by bylo krvácení silné jako při ms.

vojanda00
autor
3. črc 2013

ahoj holky,tak o mimčo jsem přišla ☹ ☹

iveet1
4. črc 2013

@vojanda00 Ahoj, to me moc mrzi, tak drzim mooc palecky do dalsiho boje 🙂 at se zadari 🙂

vojanda00
autor
18. zář 2013

tak už se zase začínáme snažit....držte palečky 🙂

12345betyna
21. dub 2017

Ahoj, dnešním dnem jsem 7+0, po orgasmu (ne sexu) jsem na toaletním papíře sem objevila růžový výtok, od té doby už nic (zatím), je pátek a doktor už tam není, mam jet do nemocnice???

masotri
21. dub 2017

@12345betyna Určitě jeďte do nemocnice. Je třeba to zkontrolovat, není na co čekat.

fandysek_1
23. dub 2017

@12345betyna také jsem to tak měla, od 7. týdne mám utrogestan a od té doby nic a vše je v pořádku, raději si zajeď do nemocnice

absintka19
23. dub 2017

@12345betyna tak jak to dopadlo?

12345betyna
4. kvě 2017

Miminko je v pořádku. Nakonec jsem se uklidnila a počkala až na datum, kdy jsem byla objednaná. Věděla jsem, že jsem udělala všechno proto, aby se tam mělo dobře, a že kdyby se něco dělo, tak ne moji vinou. A růžový výtok byl nejspis způsobem prasklou žilkou při tlačení na záchodě😀

fandysek_1
4. kvě 2017

@12345betyna tak to je fajn, držím palce 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru