V 8tt je mimi menší a srdíčko tluče nepravidelně

bledul
6. kvě 2014

Ahoj, včera jsem byla na ultrazvuku, měla bych být v 8 týdnu ale miminko odpovídá 6+4t. a srdíčko tluče nepravidelně. Jdu na kontrolu za dva týdny a že prý pak uvidíme. Nemáte nějaká zkušenost? Docela se bojím :(

pejtho
6. kvě 2014

Hlavně klid. Je zbytečné se 2 týdny teď nervovat.
Doktor určitě nechtěl nějak stresovat, jen vás kontroluje.
Mě u první dcery nejdříve řekl, že v děloze nic nemám a že se může jednat o mimoděložní těhotenství. A pak mě poslal domů, že mám přijít za týden...no já byla úplně vyřízená a když jsem pak za týden přišla a on mě viděl, tak se hrozně omlouval, že mě nechtěl takhle vystrašit, že vlastně jen nahlas přemýšlel o možnostech...no a za týden už byla fazolka vidět.
U druhé dcery mi asi ve 30tt řekl, že je miminko asi o 3 týdny menší, než by mělo být a že má strach, jestli se správně vyvýjí a musela jsem chodit každý týden na měření, vážení, kontrolu srdíčka apod. A bylo vše v pořádku. Nakonec řekl, že je to hold jen drobeček, ale vývoj běží správně.
Takže nemusí být každá takováhle zpráva hned předzvěst něčeho špatného a doktoři to tak určitě ani nemyslí.
Držím palce!

milin
6. kvě 2014

Ahoj, mohla jsi otěhotnět později. A tak by to neodpovídalo. Ale se srdíčkem neporadím. Bohužel já měla špatnou zkušenost a o mimi jsem přišla. Ale neznamená to že to tak bude i u tebe. Bohužel v těhu se stímhle moc věcí dělat nedá a buď to plodeček zvládne nebo ne. Vím že asi nepíši plané naděje, ale beru to tak že je lepší být připraven na všechno. Ale držím palečky aby jste to oba zvládly 😉

sardula
6. kvě 2014

Ahojky bledul 🙂ja byla dnes na vyšetření stím že mi dnes vystavej těh. kartu a ouha 😒 Nejsdřív mi paní doktorka řekla že mam zaklopenou dělohu čož mi ani nevisvětlila co znamená a pak že jsem v 8 týdnu srdíčko nám tluče ale nejsou tam vidět nožičky a ručičky tak mam přijít za 14 dní a kartu jsem nedostala že se uvidí ☹ Taky se bojim

butterfly
6. kvě 2014

Já mám docela čerstvou zkušenost. Byla jsem na gyndě v den 8+0 a mimi vypadalo na 7+0. Měla jsem obavy, vím, že jsem nemohla otěhotnět o týden později a už jsem jeden zamlklý potrat prodělala. Doktorka mě pozvala za 2 týdny, že to mimi může dohnat. Včera jsem byla na gyndě v 9+5 a podle ultrazvuku to vypadalo na 9+3, srdíčko krásně bilo a mimi se hemžilo 😉 Takže držím palce, a't to dobře dopadne.

cicinky
12. kvě 2014

Jsem na tom stejně jako ty, minulý týden v pondělí jsem byla na UTZ a dr mi řekla, že máme gestační váček, v něm embryo, ale že se jí nezdá srdíčko, že je menší, ani nevím, co mělo být špatně ☹, byla jsem v totálním šoku.
Za hodinu odcházím na další UTZ, jsem strašně vyděšena, a hrozně moc si přeji, aby srdíčko bilo jak zvon 🙂
Ale smiřuji se se vším...
Dle dr z gyndy jsem dnes 7+6tt, dle Gennetu 8+2tt, což není nijak velký rozdíl, už aby bylo po 8mé hodině, jsem napružená jak kšandy ☹

selverin
12. kvě 2014

kočko držím palečky, hned pak napiš :-*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru