V 8tt mě bolí břicho a podbřišek, je to normální?

anickajirka
8. črc 2013

prosím o radu.Už druhý den mě bolí břicho, podbřišek při sedání a jak vstávám tak dostanu křeč v podbřišku, je to normální?

ve24
8. črc 2013

@anickajirka nemáte nějaký zánět, nebo výtok? Mi to dělá, jak mám výtok, ale nebolí to moc.

anickajirka
autor
8. črc 2013

@ve24 zánět pokud já vím nemám a výtok má pořád jsem v 8.týdnu těhotenství, ale bez zápachu...no mě to bolí dost když vstávám musím chvíli počkat v ohnutí než to přejde

ve24
8. črc 2013

@anickajirka aha , tak to nevím, to si raději zavolejte na gyndu. Já na to trpím pořád a i v těhu jsem to měla, ale nebylo to tak hrozné, jak píšete.

anickajirka
autor
8. črc 2013

no, snad to nic nebude a vše bude ok,

sarriku
8. črc 2013

@anickajirka není to roztahování dělohy, jak mimi roste?

anickajirka
autor
8. črc 2013

@sarriku no nevím, je to možné, ale takové křeče hlavně při vstávání, to nevím, nevím při prvním těho jsem nic zvláštního neměla

sarriku
8. črc 2013

@anickajirka asi bych ještě napsala status o tom jak tě bolí břicho, jestli to neporadí víc uživatelek🙂))
už mě nic jiného krom toho, abys šla k doktorovi nenapadá.

anickajirka
autor
8. črc 2013

@sarriku no zíra ráno jdu k doktorovi a uvidíme, jistta je jistota, jinak děkuji 🙂

radulka57
8. črc 2013

@anickajirka no ještě že jdeš k dr, aspon se dozvíš zda je to ok, křeče jsem nikdy neměla, jen tupou bolest v podbřišku, ta je typická.

anickajirka
autor
8. črc 2013

@radulka @sarriku tak zítra hned ráno gynekologi, ačala sem špinit trošičku, ale přece, já mám takový strach ☹

sarriku
8. črc 2013

@anickajirka ☹ to se mi moc nelíbí, tak šupajdi k doktorovi, snad bude vše v pořádku☹

koreckasarka
13. črc 2013

já sem při první těhotenství měla bolestí v podbřišku stále a dost, nic to nebylo, jen se zvětšovala děloha, ale nesmí ti to břicho tvrdnout, při druhém těhotenství to nemám, prý je to proto, že je děloha již trochu ,,vytáhnutá,, a snadněji se přizpůsobí mimískovi. Takže klid, to bude dobrý, ale raději se poraď se svým gynekologem, ať nic nezanedbáš, hodně štěstí a zdraví 🙂

lenus202
11. srp 2013

taky jsem v 8tt a bolesti v podbříšku mám od začátku (a od toho 7tt zvracím kudy chodím), je to jako když to mám dostat nebo jako když má člověk zánět močáku, ale nic to není, doktor mi řekl, že je to tím, jak se děloha roztahuje a zvětšuje...a špinila jsem v 6tt, taky to nic nebylo...neboj bude to všechno v pohodě 🙂 držíme pěsti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru