V 8tt mě mírně píchá v boku, je to normální?

sssmisek
23. bře 2014

Dobrý den, nastávající maminky nebo již štastné maminky 🙂 prosím vás nechci tady znít jako histerka! Jsem v 8tt žádné příznaky těhotenství vůbec necítím myslím tím žádné bolesti nechutenství ani ranní nevolnosit! Jsem samozdřejmě ráda kdo ví co nás ještě čeká 🙂 akorát mě píchá v pravém boku není to šílená bolest to né vydržet se to dá spíš nevím jestli je to normální! Jak by řekla moje babička "jsou to zaražené prdy"🙂 děkuji za jaký koliv názor

lv
23. bře 2014

větry to být můžou, v těhotenství je plynatost dost častá, také roztahování dělohy, ale to spíš bývá v tříslech..

ange_de_la_morte
23. bře 2014

Taky mně takhle dost píchalo - na začátku těhotenství, asi jak jsi ty a potom kolem 20tt - podle dr. bylo vše vpořádku. Můžo to být skutečně nadýmání,nebo i roztahování dělohy ( to jsem cítila hlavně v podbříšku). Pokud si ale nebude jistá, nebo začneš třeba špinit, skoč si k dr.

marci88
15. dub 2014

ahojky maminky,jsem take v 11 tydnu a tu bolest znam,myslim si,ze jsou to opravdu bud ty vetry,alespon u me,trpim zacpou,nikdy jsem s tim problemy nemela az ted,chtela jsem se vas zeptat,nemate zkusenosti ?me poboliva podbrisek dost casto,myslela jsem si,ze me to prejde treba okolo 7-8 tydne ale nic,poradtakove pichani neprijemne :(pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru