V 9tt mám hlad, ale nemohu do sebe vůbec nic dostat

lauranavratilova
25. črc 2013

Už několik dní jsem například měla obrovskou chuť na svíčkovou, chuť trvala nějakou dobu, než jsem to opravdu nevydržela a musela ji mít, jen co jsem ji měla na stole zvedl se mi žaludek, přitom jsem na ní měla opravdu chuť, voněla, chutnala ale "nevešla se do mě" ..a teď to tak mám úplně s každým jídlem. Nic do sebe nemohu dostat ale přitom mám neskutečný hlad, bolesti břicha z hladu, už nevím co mám dělat .. chtěla bych se konečně pořádně najíst ..jen hladovím

pejtho
25. črc 2013

To je bohužel normálka. Já během prvních 13tt zhubla 10kg. Hlad jsem měla pořád, ale nemohla jsem jídlo ani cítit. Hned se mi zvedal žaludek. Takže jsem jen opatrně žvýkala suchý rohlík. Manžel si musel vařit sám a když vařil, tak jsem se zavřela do jiné místnosti a vylezla jsem, až když dovařil, najedl se a vyvětral. Jednou sem se zkusila najíst normálního jídla a za 5minut jsem už klečela nad záchodovu mísou. Po 13tt jako když mávne proutkem mi bylo dobře-ba až krásně a já si dopřála všechno, co jsem předtím nemohla. Takže vydržet! Za měsíc už bude dobře!

jaja01k
25. črc 2013

Tak to dobře znám. Přesně takhle jsem trpěla asi od 6. do 9. týdne, už jsem z toho byla zoufalá. Měla jsem hlad, ale nedokázala jsem do sebe nic dostat. Když už jsem na něco měla chuť, v okamžiku kdy jsem to dostala, se mi udělalo zle a nepozřela jsem ani sousto. Nemohla jsem chodit nakupovat, doma se mi zvedal žaludek, jen co jsem otevřela lednici. Bylo to fakt hrozný. Jen s velkým sebezapřením jsem dokázala sníst aspoň banán nebo suchý rohlík nebo nějaké suchary. Teď jsem v 10. týdnu a už je to mnohem lepší, konečně můžu zase jíst. I když včera se mi zase udělalo špatně, když jsem vařila večeři. Nevím, co bych ti poradila, snad jen čekat a doufat, že se to brzy zlepší.

jennynka5
25. črc 2013

Ja take, presne tak, jen s tim rozdilem,ze jsem bohuzel nezhubla 😀 Jidlo jsem nemohla ani citit, zavirala jsem se v loznici, manzel varil, v supermarketech mi vse silene smrdelo, jedla jsem jen suche buchty-takove veci. Vydrz, bude lip. Je to tezke, ale utece to. Zachovat klid a zkouset, co Ti dela dobre a co ne...hodne se to i meni...

favofrenki
25. črc 2013

U obou těhotenství jsem měla nechutenství a nevolnosti, nezvracela jsem ale pořád se mi zvedal ze všeho žaludek. Trvalo to u mě déle až asi do 15tt. Zkus jíst po troškách pokud najdeš něco z čeho se ti nedělá špatně. Já jsem strávila strašnou dobu každý den něž jsem vymyslela co bych pozřela aniž bych se pak svíjela na gauči s pocitem že to vyhodím. U druhého těhu do těď nesním celou porci, ale jím často. Začni piškotama nebo rohlíkem nebo polévky. Musíš zkoušet, ale určitě to není o tom se nafutrovat prostě jen ať nemáš prázdný žaludek pak ti může být zle jen z toho že máš prázdný žaludek. Držím palce ať se ti brzy udělá líp a můžeš jíst na co budeš mít chuť

akashka
25. črc 2013

Taky to znám, mě na to pomáhaly suchary, rohlíky, suchej chleba - ten asi nejvíc, a když bylo líp tak dětské presnidavky s piskoty, dodnes je to jediná věc co mužů pozřít k snídani a to už mi to leze i ušima 😀

mysicka_lb
27. srp 2013

Ahojky, nemám tak silné nevolnosti jako Ty, ale taky se mi kolikrát stane, že se mi žaludek svírá hlady a zároveň je mi strašně zle. Pomáhá mi na to nakrájené ovoce na malé kousky. Žaludek se mi tím zaplní, umoudří se a pak už si můžu dát i normální oběd.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru