V nemocnici, nejde vidět srdíčko, ale hCG v normě

diankaary
14. dub 2014

Ahoj, dnes mě hospitalizovali kvůli bolestem břicha na gynekologii. Nejde vidět srdíčko jsem 5+4, vzali mi odběry krve a HCG mám 10 tis. Prý to je v pořádku a mělo by se do 4 dnů ukázat. Má tu někdo stejnou zkušenost, že se neukázalo. Mám strašný strach, že o něj znovu přijdu :( :(

anetka1701
14. dub 2014

jestli jsi 5+4 je to na srdíčko ještě brzo. Bude to dobrý, neboj <3

diankaary
autor
14. dub 2014

@anetka1701 Děkuji, snad to dopadne. Jsem hrozně vystrašená, doktor říká, že do 4 dnů by mělo jít vidět. 😔

scheetje
14. dub 2014

@diankaary Moc drzim pesti at je to v poradku!

maudn
14. dub 2014

Mě řekla moje dr že je to mrtvý, pak jsem byla v soukromem centru a srdíčko našly, bylo málo vidět 5+1 , teď mi spinka v postylce

anetka1701
14. dub 2014

@diankaary koukala jsem zpětně na svoje fotoblogy. U první dcerky srdíčko nebylo ještě 6+1 :o) A zase u druhé už 6+1 bylo... Je to prostě individuální, Důležité je to HCG, srdíčko ještě uvidíte. Budu moc držet palce.

ckei
14. dub 2014

@diankaary u mého malého bylo srdíčko až na přelomu 8. a 9. týden a nyní je mu 18měsíců 😉

partyzanka91
14. dub 2014

Přeju hodně štěstí, snad to bude dobré. Já sice měla v 5+4 srdíčko vidět, ale musela doktorka dost napínat oči aby ho zaregistrovala, ten váček byl opravdu velmi malinký. No a ke všemu se pozděj ukázlo že to nebylo 5 + 4 ale už 6 + 4. Na screeningu ve 13 týdnu zjistili že je malé o týden starší než se předpokládalo.

diankaary
autor
14. dub 2014

@scheetje Děkuji moc

nonnni
15. dub 2014

@diankaary neboj, 5+4 je jeste brzy. Hlavne se nenechej uvrtat do toho, ze neni a musis na revizi! O srdecni akci (pokud by plod rostl adekvatne) bych se zacala obavat az tak za dva tydny. Hodne stesti!

megy
15. dub 2014

tak i já se připojuji, že v 5+4 u mě srdíčko neviděli - byla jsem až 6+2, kdy registrovali akci 🙂 a to u obou

dadinkag
15. dub 2014

Ahooj, myslím, že je taky asi brzo...já jsem byla 5+3 (asi) a srdíčko sice už šlo vidět, ale dr. si myslí, že mi taky bude upravovat týdny....protože netušíme kdy jsme otěhotněli (ovulka hodně pozdě). Původně mi řekl, že je čas do ukončeného 6 týdne....tak klid a hlavu vzhůru....

prokopka98
15. dub 2014

diankaary neboj se, určitě to bude v půořádku, pokud tomu chceš vís rozumět, napiš si doatz do cenap-u doktroce, ona Ti to vysvětlí, hlavně buď v klidu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru