Váha s elektrickým výbojem. Mohlo se něco stát, když jsem těhotná?

nikoulet
16. dub 2022

Ahoj, jsem v 8tt a včera jsem se v lékárně zvážila na váze, která měří tuk a svaly v těle, kdy Vám váha do těla odešle slabý el. výboj, bohužel jsem poté zjistila, že tohle není vůbec doporučováno těhotnym :(. Myslíte, že je to špatne? Že se něco mohlo stát? Jelikož mi bylo poslední dobou dost mizerně a najednou už dva dny nic není, tak mám strach, ale moje nevolnosti skončily již před vazením. Našla jsem pouze v jedné diskuzi, že se nic stát nemohlo, že byl plod ještě malý, ale to byla otázka na 6tt. Díky moc za odpověď

elesse
16. dub 2022

Myslím, že se nic nestalo. A jestli se něco děje, tak to nesouvisí s použitím váhy

novamamina
16. dub 2022

@nikoulet myslím že se nemohlo nic stát

cilkat
16. dub 2022

Myslím, že se tohle vážení nedoporučuje nikoliv kvůli tomu, že by průběh vážení ohrozil plod, ale proto, že interpretace jeho výsledků nejsou stavěné na těhotné, tudíž vlastně vůbec nemají být vyhodnocovány (především proto, aby nějaký "poradce" neřekl těhotné například "vaše tělo zadržuje vodu, na to tu mám zázračné pilulky..."). Ale pokud jste chtěla znát prostě jen váhu, nevidím v tom problém.

sirinfirst
16. dub 2022

V minulém těhotenství jsem dosatala pecku při dávání spotřebiče do zásuvky a nic se nestalo 😉 byla jsem asi v druhém měsíci.

lubom1ra
1. říj 2022

@nikoulet ahoj, prosim ta, mala si po tejto prihode nejake problemy? Isla si k lekarovi? Vcera som zazila presne to iste a teraz patram po tom, co sa mi moze stat. Som v 24tt a mam z toho sialeny stres :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru