Ve 12tt mám -4 kg. Kolik a jak jste přibraly vy?

sluneccnicee
17. čer 2014

Ahojte holky , jsem ve 12tt a zatím má -4kg.Mám strach, že to pak půjde rychle nahoru..Kolik a jak jste přibíraly vy? Jsem silné postavy tak si má bobek asi z čeho vybírat 🙂

wildy
17. čer 2014

@sluneccnicee Hlavně se váhou nestresuj. Je to věc, kterou stejně úplně neovlivníš, tak nemá smysl si s tím dělat zbytečně vrásky. 🙂) Já první měsíce zhubla 3kg, protože jsem neměla chuť k jídlu a nabírat jsem začala až někdy kolem 20tt.

sluneccnicee
autor
17. čer 2014

Děkuji

domca89
17. čer 2014

@sluneccnicee @wildy tak tak, nenech se nějak ovlivnit váhou, já do 20tt nepřibrala ani gram a teď během týdne 1kg. Taky nejsem žádný drobeček, takže malej má odkud brát.

lucifereeek
17. čer 2014

do 22tt jsem nepřibrala nic, od 22 do 32tt 3kg a od 32tt-41tt 5kg, takže celkem necelých 8,5kg

vanule
17. čer 2014

@sluneccnicee mě před těhotenstvím bylo taky dost a přesto jsem do 34tt (kdy byl akutní CS) přibrala dalších 22kg a to jsem se nijak nepřejídala.

lamarika
17. čer 2014

@sluneccnicee při posledním těhu jsem během prvních třech měsících 6kg zhubla a pak 9kg přibrala, takže jsem byla 3kg v plusu 😉 Na váhu se vyprdni. Tohle je jediný období kdy s klidnou hlavou můžeš jíst co chceš. Pak to dáš dolů 😉

maia74
17. čer 2014

Já bych se váhou moc nestresovala. Já vím, ono se to řekne.... Taky nejsem žádný hubeňour. Do 10tt jsem přibrala 3 kg, pak 2,5kg šli dolů. Jsem ve 13tt a zatím stále +0,5 kg. Je pravda, že se snažím každý den buď delší procházku nebo u telky 30-50 min cvičit. Nejím skoro vůbec pečivo a přílohy a snažím se jíst každé 2 hoďky, třeba jen opravdu něco malého. nebo si dělám šťávy z ovoce a zeleniny, ty mně hodně zaplácnou a mám po nich dost energie. U kluka jsem do 20tt nepřibrala ani deko a pak myslím 8kg, s holkou jsem měla dohromady +16kg, takže je to hrozně individuální

sabs
26. čer 2014

Ja jsem v 10tt a mam -5kilo..ale tim byych se nestresovala..me je dost spatne a zvracim, a dr mi rikala, ze musim hodne pit kvuli dehydrataci...ale jinak to problem neni, zas to nabereme🙂 😀

andelka
26. čer 2014

Ani u jednoho mi nebylo špatně, takže jsem neshodila na začátku nic. Váha začala stoupat u prvního od 20tt a u druhého od 16tt. Poprvé jsem přibrala celkem 7,5kg, z toho 4kg za poslední 4 týdny. U druhého celkem 11kg a průběžně pomalinku. Oba jsou kluci, u druhého jsem určitě měla víc pohybu a únavy (vzhledem k existenci akčního batolete) než u prvního. Je to indivindi.

janinek
26. čer 2014

Ja mela ve 12tt minus sedm. Nabrala jsem ke konci az. Chce to primerene jist a primerene pohybu. Nekdo pribere vic, nekdo min.

mischel117
26. čer 2014

já jsem během 1.trimestru zhubla 4kg.jakmile se vrátily chutě,hned se váha nabrala+2kg.nabírat jsem zacla kolem 13tt.a taky jsem kus zenske🙂

beatax
27. čer 2014

tak sem taky hupsla na váhu - jsem v 10 tt a od začátku těhu jsem zhubla necelé kilo - necelých 53 kg na 173 cm... nějak to do mě v 1. trimu neleze, tak to honím aspoň nutridrinkama...

castava
27. čer 2014

To já v 19tt mám necelé 3kg na sobě. Po prvním porodu mi stále zbylo 13 kg ☹ a tak doufám, že teď moc nepřiberu. I tak je mě dost. Je fakt, že s 15-ti měsíčním živým prckem mám pohybu až až a v jídle se nepřejídám. Hlavně nejím tolik sladké jako v prvním těhu.

edeltraut
27. čer 2014

Do 12tt -5, pak jsem nabrala těch 5 a ještě dalších 20 navrch 😀

faminka
27. čer 2014

30.tyden... plus kilo

barus.8
27. čer 2014

já jsem v 19 týdnu a mám -4kg, taky je mě dost a mám strach aby to neskočilo najednou. U prvního jsem přibrala 14kg, ale postupně pěkně od začátku a 10kg jsem nechala v porodnici. Tak doufám, že víc to nebude 🙂

maxinkaa
27. čer 2014

Ve 12tt, jsem měla -3kg a celkově jsem přibrala +6kg a z porodnice jsem přišla s -9kg 😉
A ve 12tt nám na genetice řekli, že čekáme na 95% holčičku a je to naše Julinka🙂

marketa11112
6. črc 2014

ty jo, ja jsem v 8 tydnu a mam kilo nahore --- když se najim, spatne mi není. no, asi se budu muset zacit trosku hlidat. ctu tady, ze jste vechny na zacatku zhubli. 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru