Ve 3. měsíci těhotenství ze všeho zvracím. Co pomůže?

mishha
7. kvě 2012

Ahoj holky,jsem na začátku 3měsíce těhu,třetí týden zvracím z čehokoliv(jídlo,vůně,pachy no všechno)ale od rána i v noci.Po jakémkoliv jídle je mi prostě špatně a ta kyselost,ta je strašná.už nevím,co mám jíst a pít..furt cucám bonbony.Máte nejaký tip co třeba Vám pomáhalo?děkuju

pavlakh
23. kvě 2012

Mě proti nevolnosti a náhlému zvracení pomáhá pravidelná strava. Jenže je u mě problém, že mi jídlo nechutná a nevím co mám vařit, k tomu sem i ztratila chutě, moje vaření je směšné :D Ješte týden a už by mi nemělo být zle, taky zvracím, ale většinou není co, jen ty kyselé šťávy a fuj lízátka ! Mě pomáhají větrové žvejkačky, ale po těch taky lítám, si ublinknout 🤐 Ale je mi s nima parádně.. Je to boj mít vymodlené miminko, zlobí mě už teď !! 🙂

andulka444
30. kvě 2012

já měla strašné nevolnosti, šla jsem s tím i k doktorce. Ta mě celkem překvapila když mi doporučila kyselinu listovou od Elasti-Q. Obsahuje látku Pyridoxin, tak ty nevolnosti reguluje a skutečně mi to pomohlo. Tak se zkus zeptat. Této značce důvěřuji, používám i jejich krém proti striím a ty taky zatím nemám..

monuka
2. črc 2012

rano cerealni susenka a hlavně co pomohlo a ted se cítím skvěle tak je zázvorový čaj v jaké koliv podobě i s čerstým pomáhí při nechutenství příjde obrovská uleva))))) 😀

martaska78
2. črc 2012

Mě naštěstí nebylo špatně ani v jednom těhotenství, ale segra si dost užila a pomáhala jí višňová šťáva. Asi každému pomáhá něco jiného, budeš to muset vyzkoušet. Ale pokud je to takhle dlouhodobě, tak by ti měla dr. na to něco dát. Vím že jsou na to i homeopatika. Zkus se zeptat 😉

daisyjane
2. črc 2012

Mně zatím pomáhá CocaCola, doktor říkal, že kofein nevadí. Vytřepat bublinky, co nejvíc vychladit a ucucávat. Sušenku ráno u postele si dávám spíš pro jistotu. A osvědčilo se mi přes nechutenství ujídat malá sousta čehokoliv po celý den. Opravdu jak nemám ty chutě, tak nejím a pak mám pak hlad. Tím jsou nevolnosti horší, než když se přesvědčím a pořád něco uzobávám. Odpoledne, když to na mě přijde, tak si jdu hned lehnout a zaspím to. Gyndař mi ještě radil mlíko nebo smetánku..

kristyna_krejcirova
2. črc 2012

Ahoj, mně bývalo taky hodně špatně, nepomáhalo mi vůbec nic z takových těch klasických doporučení - coca cola, zázvor atd. Pomohlo mi až to, že jsem ráno ještě v posteli snědla nějakou malou sušenku, třeba bebe, a pak teprve pomalu vstala. Ale i tak myslím, že tyhle nevolnosti vyléčí bohužel jenom čas 😉 . Mně bylo špatně až do cca 17. tt a pak jako když utne, všechno bylo najednou v pohodě. Takže vyděržat. Jo, a paní doktorka mi říkala, že je opravdu lepší do sebe nic necpat násilím, že je to horší než být chvíli na suchých rohlíkách a vodě.

evza9
11. črc 2012

Ahoj, já se také hlásím se svým poznatkem, zvracím a bývá mi zle hodně, manžel mi donesl ze zdravé výživy švestičky UMEBOSHI. Všude je opravdu velmi chválí, jsou dokonce doporučovány pro těhotné, ale ne každý je snese. Jsou totiž naloženy ve velmi slaném minerálním nálevu. Byli jsme s mojí malou sestrou na výletě, a když začne ona zvracet, tak ji to nepustí celý den. Manžel našel bioprodukt, koupil švestičky. Sice byla docela kovbojka do ní kousek dostat, ale po půlhodině bylo vše v pořádku. Platí to na všechny nevolnosti a zažívací problémy. Jen se musí překonat ta slaná chuť. Já s tím dost bojuju, ale pomáhá mi i voda s citronem po ránu. Hodně citronu 🙂 a přes den okurkový salát, dám do toho hodně octu. A když jsem hodně vysílená ze zvracení, tchyně mi uvaří přírodní vývar. Bez knedlíčků, masa, nudlí, jen s trochou zeleniny. To postaví na nohy. 😉

antarres
11. črc 2012

Mně se taky osvědčilo cucání těhu lízátek.

waszutka
16. črc 2014

Ahoj nesluko..vim ze je to dlouho co jsi to jsem psala o tech homeopaticich..ale..my odjizdime autem na dovolenou jsem v 8tydnu a byva mi dost spatne v aute..jelikoz ted Kinedril jist nemuzu co mi pomahal doktor mi predepsal torecan..jenze trosku dost se toho bojim..a Ty mas zkusenosti stema homeopatikama..radeji bych si koupila ty cocculine tabletky nebo prasek..radeji chci jit do prirodnich produktu abych miminku neublizila..Prosim porad dekuji

kacula85
6. pro 2014

Ahojky waszutka,jsem v 11 tt.zvracím od zacatku tehu;( nepomahalo nic.predstava svacinky hned jak otevru oci,wau ... to neslo...strasny.od mudr. mam tez torecan a musim rict ,ze zatim jedinne co mi zabira. 🙂 co se tyce cocculine ty jsou taky dobre,ale myslim ze torecqnem miminku neublizis 🙂nnu snad nam bude co nejdriv uz lepe ;) ps : jinak co mi zabira pres den na nevolnost je si trochu zacvicit a vydychat se u jogy ;)

shiva30
20. zář 2016

Přesnĕ takhle to mam já asi se uz zblaznim 🙁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru