Ve 3tt nebylo na UTZ nic vidět. Mimoděložní těhotenství?

kristl85
2. srp 2013

Ahoj holky, nikde jsem toto téma neviděla, tak jsem si ho dovolila založit. Mohla bych vás, které bohužel máte s mimoděložním těhu zkušenost poprosit o zkušenosti? Dneska jsem 5tt+5podle toho, jak se to počítá, ale podle mě došlo k oplodnění až cca 11.7. možná i dva dny potom, protože toho 11.7. jsem měla pozitivní ovu test. To by znamenalo, že puleček by měl te'd v neděli 4.8. teprve 3 týdny. Ptám se proto, že u dr. na prohlídce, dnes nebylo vůbec nic vidět. Co sem četla, tak to být ještě vidět nemusí. No v pondělí a v út jdu na krev na HCG a v utery musí byt dvojnasobne, jako v pondělí. Abych se alespoň trochu uklidnila, koupila jsem si TT a zkusila jestli mi to podle tech testu roste a roste. Prikladam fotky. Moc dekuji za každý názor a rady🙂

kristl85
autor
2. srp 2013

Holky, tak tohle jsou testy v úterý 30.7.2013

kristl85
autor
2. srp 2013

A tohle teď před chvilkou tzn. 2.8.2013

speedygon
2. srp 2013

Já vidím jasně pozitivní těhutest 🙂

paaajka
2. srp 2013

já to taky vidím kladně 😉 ono na UZ je ještě brzo, u mě taky nic tou dobou nebylo vidět... jsem těhotná poprvé, ze všeho vyblázněná jak je to pro mě nové 😀 když mi vyšel pozitivní těhu test (vypadal snad stejně jako ten na prvním obrázku), tak jsem šla na gyndu, nebylo nic vidět až za pár dnů byl na UZ krásně vidět gest.váček 🙂 na tý gyndě jsem byla prostě moc brzo 🙂 🙂

brisalek
2. srp 2013

@kristl85 ahoj testy jsou krásné co bych za ně dala, já mám pořád už 5 den takové jako ty nahoře☹ a nějak se jim nechce sílet. Opravdu ještě nemusí být teď nic vidět. Ale určitě je dobře, že se na tebe ještě podívají. V úterý už to bude jistě dobré

maximka33
2. srp 2013

@kristl85 tohle už jsou krásné testy!!! co se týče mimoděložního, taky jsem měla strach, furt mě píchalo v podbřišku. ale v nemocnici mi po telefonu řekli, že je to strašná bolest, taková křečovitá, jiná než při menstruaci. tak mě to uklidnilo a samozřejmě to bylo v pořádku. přeji to i tobě!!

kristl85
autor
3. srp 2013

@speedygon @paaajka @brisalek @maximka33 holky moc vám děkuji za podporu, fakt jste me uklidnily;) ja zádné bolesti nemám, vlastně kromě toho, ze ne boli prsa me netrápí nic;) tak ja si myslím, ze to bude fakt v pořádku. Spletla sem si úterý a středu, na ten druhy odběr jdu až ve středu, takže cca do ČT než budou vysledky si musím počkat, pak už nudu vědet, jestli je to ok.

speedygon
3. srp 2013

@maximka33 akorát těma mega bolestma se prý projevuje až zralejší mimoděložní těhu a ne to v počátcích....

maximka33
3. srp 2013

@speedygon a v kterém týdnu myslíš?

speedygon
3. srp 2013

@maximka33 to nevím..já se na to ptala na gyndě(už ani nevím proč) a sestra tehdy říkala, že mimoděložní zpočátku sama o sobě nepoznáš...až když je to pokročilejší....konkrétní nebyla, asi to záleží i na tom, kde to vajíčko je a celkově na stavu maminy...

sarkad2856
3. srp 2013

@kristl85 Tak tomu říkám dálnice,gratuluju 😉

kristl85
autor
3. srp 2013

No co sem slyšela, tak by se to mělo projevit v 5-8tt, ja sem v 6tt a nic me neboli, tak snad bude vse ok.

kristl85
autor
3. srp 2013

@sarkad2856 moc děkuji, snad bude vse v pořádku.

sarkad2856
3. srp 2013

@kristl85 nz 😉 určitě bude vše tak jak má být 😉

pribinka
3. srp 2013

@kristl85
ahoj, jsem tu nová
myslím, že podle testů ti hcg stoupá dobře, že čárka pěkné sílí.
jsme podobě, já dnes 5+1
byla jsem včera na testech a hcg 4299, půjdu zase v pondělí, mělo by být okolo 12 000. tak se třesu už teď. to čekání celý den na výsledek je nejhorší.. mam za sebou zamklé těhu v dubnu...
držím palce 🙂

kristl85
autor
4. srp 2013

@pribinka Ahojky, teeda ta hodnota má být už taak vysoká? Já jsem měla později ovulaci cca o 5 dni, takže bych teď měla být 5tt+2. Na tu krev jdu poprvé zítra, sem fakt zvědavá. A už bych fakt chtěla aby byl čtvrtek a ja měla vysledky i toho druhého odběru.

pribinka
4. srp 2013

@kristl85
ahoj , já jsem dnes také 5+2,
nezáleží moc na tom, jak vysoká je první hodnota, ale hlavně na tom aby se každý druhý den zdvojnásobila..
u mě to znamená, že zítra je od čtvrteka třetí den, takže bych měla mít okolo 12 000, jestli je to ok..
bohužel nižší nárůst neznamená nic dobrého.
při ZT jsem měla 246, za tři dny 470 a za další čtyři dny kolem 600, víc už to nestouplo a SP přišel do 10 dní.
proto mám takový strach z výsledků, myslím, že ta čísla se nepletou..
tím tě nechci strašit..někdo začíná třeba na 50 jednotkách a správný nárůst, pak je vše ok.. držím palečky 😵

kristl85
autor
4. srp 2013

@pribinka To musí byt hrozne těžký a hrozbě stresující;( a nevis co to muže způsobovat?
Takže nemám jancit když tu první hodnotu budu mít třeba nízkou jo? I pod 1000 by to mohlo byt ok? Jen ve středu bych musela mít min 2000 ze? No ať už vím ty vysledky. Ty už vlastne budes vědet zítra jestli je vse ok ze? Moc držím pěsti.

kristl85
autor
5. srp 2013

@pribinka Tak coooo? Jaka hodnota? Já mám 4614, nevíš jestli to stači na potvrzení? Vím, že nezáleží na té první hodnotě, ale na té druhé, jestli roste, ale doktor se zmínil, že mimoděložní bývá do 1000, tak doufám, že to bude ok.

carolineg1
6. srp 2013

mě snad...3tt? to není myšlené vážně že? to chcete vidět jako co? rovnou 40cm dítě? mě šlo něco vidět až v 5tt, jinak mi přijde že se to tu začíná až moc hrotit...hodnoty hcg? to je moc i na mě...

favofrenki
6. srp 2013

@kristl85 Máš krásné dálnice. To že na utz nebylo nic vidět je normální je brzy. Já teď po druhé bláznila protože jsem 16.2 našla ducha který sílil ale u dr. 22.2 nebylo nic vidět prcek se ukázal až 8.3. Zkus se nestresovat dopředu, myslím že bude vše ok 😉

favofrenki
6. srp 2013

@carolineg1 Tak proč reagujete?? Přece je to fórum kam si holky chodí pro radu když něco neví nebo se bojí. Myslím že její obavy jsou úplně normální. Potřebuje uklidnit nebo slyšet že to někdo měl podobně a ne reakce jako ty vaše.

kristl85
autor
6. srp 2013

@carolineg1 Dobré ráno. Název diskuze mi změnil admin, nevím proč. Dnes jsem 6tt+2 takže nechápu proč mi tam napsali 3tt.... Chtěla sem vědet, jestli s tím ma někdo zkušenosti, protože při tom utz mi řekl, ze je divne, ze nic nevidí ani dutinou. Jak píšete, ze vám ti bylo vidět v 6tt tak sem pravé chtěla vědet proč me ne. Docela me postrasil doktor a poslal me na hcg na krev 2x po sobě. Ted se modlim aby hodnota rostla a vse bylo ok. Nic jiného než nazory jsem nechtěla, protože bych chtěla aby bylo vse ok a holky tady me docela uklidnily... Kde je podle vás problém??? A otazku typu: jestli chci vidět 40cm dite? Mnooo budu dělat, že jste u toho ještě spala a překlepla jste se!

pribinka
6. srp 2013

@kristl85
ahoj , dobré ráno.
já měla včera hcg 7551, což je nárůst zhruba jen 65 procent. to víš, že jsem celý den studovala, není to moc dobré.
budu se modlit. papa a držím palce a´t dopadneš lépe. 😉

kristl85
autor
6. srp 2013

@favofrenki Díky za podporu, já nejsem žádná histerka. Navíc moje otázka zněla jinak, nevím, proč mi to předělali. Zítra už budu mít klid, jdu na ten druhý odběr na hcg a pak už budu vědět, jestli je vše ok. Je to trochu stresující, ale mám rozum i před tím než sem k dr. šla jsem věděla, že nebude nic vidět, ani bych tam nešla, kdyby sestra neřekla, že mám radší dojít, že pak jsou na dovolené. Ale to je jedno, já se přece nebudu obhajovat tady před slečnou, která jen neodhadla odpověď.

Ty už to máš skoro za pár🙂 ještě dva měsíce a miminko bude venku. Tak hlavně hodně zdravíčka ti přeju🙂

kristl85
autor
6. srp 2013

@pribinka Ahojky, noo ale je to hodně vysoká hodnota a roste, tzn. že neklesá. Tak snad to bude ok. Moc ti držím pěsti. Kdy jdeš zase k dr.?

favofrenki
6. srp 2013

@kristl85 Děkuju. Tobě přeju ať se prcek co nevidět ukáže a můžeš být v klidu 😉

carolineg1
6. srp 2013

OMLOUVÁM SE BLBĚ SEM TO PŘEČETLA

kristl85
autor
6. srp 2013

@carolineg1 V pohodě, to se stane🙂

pribinka
6. srp 2013

@kristl85
já nebyla u mudr.
nechtěla jsem spěchat abych se nenervovala,že nebude nic vidět. jsem dnes 5+4 ...
nakonec jsem to nevydržela a šla alespoň na ty odběry.. odjíždím v pátek na dovolenou, takže k mudr půjdu až tak 8+0.
nejsem vůbec v klidu, hcg roste, ale málo..
doufejme, že to stačí.
papa 🙂
stále přemýšlím, jestli přeci jen ve čt.neskočit na utz. 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru