Ve 4tt mě bolí v podbřišku, máte zkušenost?

presticanda
10. únor 2014

Ahoj vsem. Vcera jsem zjistila ze jsem tehotna cca 4tt. Dnes jsem navstivila lekare a potvrdil to s drobnou koplikaci stahujuci se sliznici nebo trosku krve. Naridil mi klidovy rezim. Ale co me znervoznuje je bolest v podbrisku jako bych to mela dostat. Pry je to z rozsirovani delohy. Mate stim nektera zkusenosti? Dekuji

gittynka
10. únor 2014

@presticanda ahoj jsem po IVF 8. den 5denniho embrya a zacala jsem to mit asi pred 4 dny... Treba 5-6x za den jakoby slabsi stah delohy jako bolest na MS zvlast treba po prudcim pohybu... Asi je to ale normalni, sama jsem zvedava jestli k tomu nekdo neco napise... Test uz mam 3. den pozitivni, i kdyz samozrejme zatim slabe

presticanda
autor
10. únor 2014

Tak nejak to probiha u me . Jakonaznak stahu na menzes. Ale tereba je to normalni jak se vajicko uhnizduje.
Drzim nam vsem palecky 🙂

gittynka
10. únor 2014

@presticanda v tuhle dobu uz je uhnizdene, spis to bude asi souviset s hormonama a roztahovanim delohy z toho co jsem vycetla 🙂

presticanda
autor
10. únor 2014

Napadaji me v hlave ruzne duvody (berlicky. Rikala ze treba za tyden bude vse v poradku nu uvidime. Musime to zvladnout. Cekam druhe tak to mozna stim bude souviset.

kristl85
11. únor 2014

@presticanda Ahojky, ja to taky tak měla a semnou plno těhulek. Je to normální-roztahuje se deloha. Me to tak bolelo myslim vic jak mesic, tak vydrž;)

presticanda
autor
11. únor 2014

Tak to jste me holky uklidnili. Dekuju. Ja si prave nepamatuju ze bych to mela pri Adelce to je dcera.Tak jsem z toho trosku vyplasena.

elvira
11. únor 2014

Než jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, tak mě pobolívalo břicho jako při menses, pořád jsem se kontrolovala, jestli jsem to nedostala... 😉

lenus202
11. únor 2014

@presticanda Přesně jak píšou holky, měla jsem dostat menzes a bolelo mě břicho, jako když to máš dostat, ale nedostala jsem to...udělala jsem si tes a ten byl pozitivní, ale pak to bolelo víc a víc a doktor říkal, že ej to tím, jak se děloha mění a roztahuje, takže to chce klid a pomáhala mi teplá voda 🙂

zuuzaa86
23. únor 2014

Já to měla taky tak, buď v klidu, taky mě to pěkně vylekalo, ale prcek je v pořádku, tak to bylo jen roztahovani dělohy

primaveru
1. dub 2014

zdravim, ja jsem ve 4 tydnu. mate nekdo zkusenosti se spinenim? je to normalni?

vladka94
1. dub 2014

ahoj primaveru 🙂 špinění na začátku je úplně normální. taky jsem ve 4týdnu a špinění je menší nebo delší ale je to plně normální. žádný strachy 🙂
@primaveru

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru