Večerní krvácení 5. tt. Máte zkušenost?

4. črc 2022

Ahoj, chci se zeptat na zkušenost (dr tvrdí, že je to asi ok, ale stejně bych rada nějaké zkušenosti). Jde o to, že jsem na začátku těhotenství (cca 5tt), doma mám 2,5 leté dítko. A už 2 večer, vždy okolo 20-21h, kdy je takový už oddechový čas, začnu krvácet. Slabé množství, krev je většinou jasně červená, a hned to přestane (do rána už tam není nic). Měl někdo něco podobného? Břicho mě nebolí, je mi dobře. Ale proste z toho mám špatný pocit. Je mi jasné, že je to bud a nebo. Ale spis než věty typu - příprav se na potrat, bych rada vaše zkušenosti. Jestli si tím někdo prošel a je to ok? Děkuji.

martina_slama
4. črc 2022

Dobry den. Ja různě krvacela a spinila do půlky těhotenství. Takhle zpočátku jsem to brala tak, ze se uvidí, ale okolo toho 20.týdne už jsem byla mírně nervni a hystericka 😀 každopádně máme doma skoro ročního syna. Proč jsem krvacela a spinila mi vlastně nikdo nevysvětlil a to ani u Apolinare. Potom jsem měla klid a začala jsem krvacet v 35. týdnu a to jsem rodila. Tak držím pesti. Všechny víme, ze ty začátky jsou nejisté, ale stejne to člověka trápí.

jjasmina
5. črc 2022

U mě nedopadlo ani špinění, takže špinění, krvácení v začátku mám pouze negat zkusenosti a 5 potratů

eliska_f
5. črc 2022

Zkus doplnit vitamín C - mne to pomohlo, zpevnilo cévy. Ale já dost trpěla i na krvácení z nosu (jako fakt každý den mi teklo z nosu a vyděsila jsem se, když to pak začalo i dole) a celkově mi to pomohlo.

martina_slama
5. črc 2022

Zapomněla jsem ze mě doporučili vitamin K (ten mi potom zase druhy lékař rozmluvil) a ascorutin (to je vitamin C). Toho jsem brala dost - snad 3x denně 2 tablety. A měla jsem globulky na zavádění, ale nemůžu si vzpomenout na název. Určitě Vám lékař napíše to samé.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
5. črc 2022

@martina_slama mě to včera nedalo a zajela jsem si na gyn pohotovost. Tam prý je vše v pořádku, dokonce jsem 8tt a bylo slyšet už i srdíčko. Dali mi ten ascorutin a uvidíme. Snad to bude vše v pořádku. 🙏🏻

autor
5. črc 2022

@eliska_f Jj, děkuji. ♥️ Já dostala ascorutin, a Veru komplex tak snad už to bude ok. Včera na pohotovosti, prý vše v pořádku a dokonce místo 4-5tt jsem 8tt a už bylo slyšet i srdíčko. Tak snad 🤞🏻

jjasmina
5. črc 2022

Super zpráva ❤️

domulinkaa
7. črc 2022

Ahoj, já jsem krvácela ale jako doslova krvácela snad do půlky těhotenství. Ležela jsem kvůli tomu 3x v nemocnici kde se mi to snažili zastavit leč marně. Každý doktor mi pokaždé řekl něco jiného 🙄 jednou to byl vyprazdňující se hematom, jindy zase špatně uložená placenta a někdy taky překrvení a popraskané žilky. Nikdo mi nikdy neřekl na 100% co se děje. Nejvíc jsem krvácela vždy po ránu. No a pak to v polovině těhotenství přestalo. A dnes mám skoro ročního zdravého chlapečka 🙂 Takže ne vždycky krvácení znamená hned to nejhorší 🙂 Tak snad to i u tebe bude stejný případ, držím palečky ať všechno dobře dopadne ❤️🍀

9radka9
7. črc 2022

@eliska_f sranda, ja to isté, spinenie/krvácanie a to aj dole aj nos....ja verím ako niektorí doktori hovoria, že keď to nie je v intenzite menštruačného krvácania, je to ešte OK

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru