Večerní nevolnosti od 7. tt. Je to normální?

mika2
18. pro 2011

Ahoj holky, jsem v 7 tt a pořád jsem si stěžovala, že nemám žádné příznaky 😉 Od pátku je však všechno jinak, ráno vstanu hladová jak vlk, najím se, pak zvládnu ještě oběd a hotovo, pak se mně začne houpat žaludek a večer už všechno, co se pokusím do sebe dostat, jde ven...dnes to byly mandarinky. Taky jsem musela přepnout Babicovy dobroty, protože se mně u těch jídel dělalo opravdu strašně zle. Je to normální? Já myslela, že nevolnosti jsou buď ranní nebo celodenní ... ale toto? 😠 O tom, jak mě bolí prsa a břicho ani nemluvím

kammka
18. pro 2011

každej to má jinak.. já třeba celý den.. taky jsem nemohla koukat na Babicu.. tak vydrž 😉

mika2
autor
18. pro 2011

@kammka 🙂 Babica 😝

kammka
18. pro 2011

@mika2 mně teda nikdy nebral, ale poslední dobou mi vadí i Jamie Oliver a jemu podobní. děs...

finlay
18. pro 2011

@mika2 ahoj, já jsem teď v 8.tt a jsem na tom stejně. Ráno mám hlad, a docela i dost věcí do sebe dostanu, nebo spíš z ne tolika věcí se mi dělá špatně. A od odpoledne a večer je to děsný. Zatím teda nezvracím, ale špatně je mi pořád, mám pořád jako hlad, ale ze všeho je mi špatně. I z toho, co mám normálně ráda. Vaření v televizi taky nemůžu vůbec sledovat. No prostě jinej stav...tak aspoň to trápení bude za 9 měsíců vykoupené 🙂

pelenka
18. pro 2011

Také jsem to tak měla, večer ulehnutí a usínání bylo za trest, furt zle od žaludku a pálení žáhy. Vyzkoušela jsem snad všechno dostupné, babské rady a nepomlohlo vůbec nic, do 5. měsíce jsem si to vychutnávala se vším všudy. Jo a záchvaty hladu jsem pak měla po tom, co jsem usnula v noci a nad ránem, běžně jsem musela kolem 4. ráno vstát a zdlábnout jogurt nebo banán.

tygrous
18. pro 2011

Já měla u obou těhu celý 1.trimestr nevolnosti každý den od 15.h do asi 20-21.h;-) Naštěstí teda jsem nezvracela, ale žaludek na vodě a přesně jak říkáš - nemohla jsem vidět ani obrázek s jídlem, natož třeba něco vařit...teď u 2.těhu to byl ale docela problém - syn se potřeboval večer najíst😅, takže to bylo fakt utrpení... ale úderem 13.tt to ze dne na den skončilo😉

megy
18. pro 2011

@pelenka já to mám teď - jsem v šestém měsíci a budím se hlady třeba kolem třetí nebo čtvrté 😀

timbouctou
18. pro 2011

já při prvním těhu ani nevěděla, že můžou nějaký nevolnosti nebo bolesti být, kromě teda toho, že mi bylo špatně po bramborách a bramborovém škrobu, ale to spíš vypadalo na nějakou těhu alergii, a při druhém jsem si ten první trimestr protrpěla jak zvíře, blbě mi bylo, že jsem kolikrát nemohla pořádně chodit, chudák kluk z toho byl nervozní. A měla jsem strašný migrény. S dvanáctým týdnem jako když utne a pak až do konce dobrý. Naše máma zas celé druhé těhu prozvracela od začátku do konce. Nikdy nevěř tomu, co se kde píše.

verru
19. pro 2011

Taky jsem to tak měla téměře celý první trimestr. Ráno jsem tedy hlady nepadala, ale jedla jsem víceméně normálně, oběd ještě taky. Tím jsem končila. Když jsem se večer najedla jen proto, že jsem věděla, že bych měla, tak to bylo peklo. Taky jsem nezvracela, ale asi jen proto, že to neumím 😀 Pozitivní bylo, že dnes jsem -2kg oproti počáteční váze, zle mi ale asi už týden není, takže to asi bzry doženu 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru