Velikost plodu v 7. tt (CRL). Je 4,9 mm normální?

zuzanka68
11. říj 2011

ahoj holky, dnes jsem byla na UTZ a doktroka mi řekla, že mimísek je nějaký malý, ale do zprávy napsala CRL 4.9 mm to by mělo být normální ne? Poslední MS 22.8., podělte se někdo o vaši velikost mimíska v 7. nebo 8. týdnu, díky

misamichaela
7. čer 2015

Kesby bojim se .zitra se dozvim vyc .beru utrogestan .takze to nevadi ze spinim slabe mam prej zvecenou sliznici

pipinka
7. čer 2015

@misamichaela no tak vidíš, určitě jsi otěhotněla později. miminko se určitě ukáže

misamichaela
7. čer 2015

Chci se zeptat neznam takovi veci nejsem skusena naposledi menstruace byla 19.4 .muzu bejt tehotna a zaroven spinit nema to vliv na plod .simla sem si zemne tvrdne podbrisek coto znamena neni to nak brzi?

misamichaela
7. čer 2015

☹ ☹ jojo treba ani neni vydet jesli buši srdicko ...2mesice jeto nake divne

pipinka
8. čer 2015

@misamichaela děj vědět jak jsi dopadla u mudr, myslím na vás 😉

misamichaela
8. čer 2015

ahojky holki jeto špatne nautrazvuku nic nevidej prej sem to mohla potratit ale jeto blbost nebo bych krvacela a ja nekrvacim jenom slabe špinim a šimla bych si toho ...zitra mne ceka praha tet sem si delala test a ukazuje mi pozitivni slabe ...tak nevim holki držžte my prosim palce snat to dobre dopadne ☹

inezz
10. čer 2015

Ahoj holky, mám trochu zvláštní prosbu, ale moc by mi to pomohlo.
Prosím Vám byla by jste mi některá ochotná zaslat lékařskou zprávu potvrzující graviditu, cca 5-8tt .
Samozřejmě bez osobních údajů, pouze výsledky testů nebo zprávu z nemocnice, pokud byla třeba nějaká počáteční komplikace.
Můj email je liakess@seznam.cz budu vděčná pokud se mezi vámi některá najde.
Krásný den 🙂

veronicka89
10. čer 2015

@inezz 😀 a zaplatis za to ? 😀 to by me zajimalo pro koho to mas 😀

veronicka89
10. čer 2015

@inezz 🙂 nezlob se ale urcite neposkytla - je to nemoralni a je to podvod 🙂
A v nemcine by ti bylo asi na nic...

ale mozna ze ti nekdo proda test s 2 carkama 😀

zuzkaegi
17. čer 2015

Ahojky zkušenější, potřebovala bych něco vysvětlit.
Jsem těhotná a podle poslední menstruace jsem byla na vyšetření v 6+2 tt a ve zprávě mám:
1pl. vejce GS - 5+4 - 15mm, poč. AS+ CRL 6+1... Nějak se v tom ztrácím, teda až na to jedno plodové vejce tomu rozumím jasně 😀
Děkuju za vaše názory 🙂
Zuzka

ludkajq
16. čer 2016

@pipinka Ahoj, ako si dopadla? Lebo mna doktor strasi ze plod prestal rast. Som 7tt+2d a plodik 2mm

pazdelu
16. čer 2016

@zuzkaegi já tomu rozumím takto: 1 plod, gestační stáří 5+4 (to 6+2 máš dle PM, čili mimi je maličko menší), počínající srdeční akce (AS) a CRL je temenokostrční délka plodu kde by měli být buď mm/cm, nebo ti napsal jakýmu týdnu to asi odpovídá, ale pak tam máš moc údajů o délce těhu...to nechápu přesně taky...

frantiska12345
27. bře 2017

@majinka1981 ahoj a všetko bolo v poriadku? aj môj ma len 3mm v 6+2 zdá sa mi to malo

blackietess
3. říj 2017

Tady ty stránky se mi moc líbí a uklidní .. a taky je moc hezky popsaný každý týden 🙂 👍 ❤
http://www.maminkam.cz/velikost-plodu-v-tehoten...

wants
4. říj 2017

Dnes jsem byla na prvni prohlidce u gynekolozky, podle online kalkulacky 7+3, posledni ms 13.8, na ultrazvuku byl videt plod 2,5mm a srdicko funguje. Doktorka mi nic nerekla, dalsi kontrola za 3tydny. Delka plodu neodpovida stari. Poceti 28.8, vubec nevim co si mam myslet. Z ordinace jsem vystrelila a ted tri tydny cekani a neklid. Mam se objednat jinde za tyden, abych mela klid, ze to uvnitr roste? V mem pripade se jedna o prvni radostne poceti. Dekuji za jakoukoliv radu, zkusenost. L

slayc
4. říj 2017

Ahoj, koukám na mojí zprávu, od MS jsem byla 7+1 a CRL mi lékař napsal 8,54mm, a odpovídala sem 6+5 dle utz. Třeba byla později ovulace nebo tak, tak jako tak bych to jako problém neviděla🙂 včak ono doroste, je brzy na to dělat závěry 🙂

absintka19
4. říj 2017

@wants je mozne ze realne opl.bylo pozdeji, nicmene zde alespon or.tabulka. jak vis kdy doslo k poceti?
Byla jsi prubezne monitorovana na utz?

http://www.maminkam.cz/velikost-plodu-v-tehoten...

hela222
1. únor 2018

Ahoj holky, mohla bych vas poprosit o radu? Byla jsem dnes u doktora, protoze se mi opozdila menstruace, kterou jsem mela dostat uz 12.1. Delala jsem si minuly tyden 2 testy a byly na nich dve carky i kdyz slabounke. Predtim 4 testy a na nich nic.Mela jsem uz takovou radost, ale doktor mi rekl, ze je jeste moc brzy a objednal me na 20.2. To uz pry budeme vedet, jestli je tam srdecni cinnost. Dal mi i fotku z ultrazvuku, ale je na ni jen GS 7,2 mm. Upne nevim, co to znamena. Jestli je uz ted neco spatne nebo neni? Asi me nechtel strasit, ale pak zminil taky neco o nemocnici, ale ze to je jeste moc brzy a musime pockat, ze me nechce strasit.Fotku posilam taky.

Moc dekuju. Nevim, co tedy delat, ale asi musime vazne cekat na tu kontrolu.

blackietess
1. únor 2018

@hela222 Nedělej si zbytečně obavy - je dost brzo tak že tě objednal na příště kdy už bude možné snímat srdeční ozvy a až pak se tím potvrdí tehotenství - životností plodu 🙂❤️ Neztrácej naději 🙂 měla jsem to stejně 🙂 držím palce

kockakacka
1. únor 2018

@hela222 presne, ovulace mojla byt později, nebala bych se...jak dlouhé mas cykly ?

hela222
2. únor 2018

@blackietess moc dekuju, tak uvidim na dalsi kontrole☺️

hela222
2. únor 2018

@kockakacka noo prave ze dost rozhazeny😔asi od zari, kdy jsem mela zanet mocaku a dali mi dvoje antibiotika, cely se to rozhazelo a bylo to treba 35 v listopadu, ale v prosinci zase 28😔je to ruzny, neda se podle toho moc ridit😔

zuzibuzi
2. črc 2018

Ahoj chci se zeptat jsem 7+0tt mimi odpovida velikosti 6+3 a mame srdicko je to ok nemusim se niceho bat..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru