Vymizení těhu příznaků na konci 1. trimestru

mika2
20. led 2012

Ahoj holky, měla bych být ve 12. týdnu a zhruba od minulého týdne mě opustily nevolnosti, líp spím, normálně jím, prsa mě bolí už jen minimálně - prostě se cítím docela dobře. Myslíte, že by to mohlo znamenat něco blbýho nebo je to v tomto období normální? Prosím o vaše zkušenosti, děkuji 🙂

mojsha
20. led 2012

ahojda, pokud je ti už na konci 1. trimestru lépe tak si můžeš gratulovat jsi jedna z mála maminek co má štěstí a nevolnosti ustoupily brzo 😉 určitě to neznamená nic špatného ba naopak 🙂 přeju krásné těhulkování

petkave
20. led 2012

Ja som mala nevoľnosť asi iba 1x za celé tehu, niekedy na začiatku. Keby som mala úspešnosť tehotenstva hodnotiť iba podľa tohto, tak neviem 😵

maruja
20. led 2012

To, že ti není špatně je jen dobře 😉 a ať máš pohodu co nejdýl

sariky
20. led 2012

me se na konci I. trimestru take udelalo vyrazne lepe (akorat to bylo trosku pozdeji nez u tebe, ale kazdy to ma jinak, je to velmi individualni) 🙂

dona01
20. led 2012

Neboj.Nic blbyho to neznamena 🙂 !!Kazdemu nemusi byt zle.Ja kdybych nemela obrazky z ultrazvuku,tak bych ani nevedela,ze jsem tehotna.Zle mi nebylo ani jednou a mam krasny,zdravy miminko 😉

laures
20. led 2012

já nemám nevolnosti vůbec... zatim....

majjka24
20. led 2012

U mě taky nevolnosti polevily, ale ještě zcela nevymizely. Buď ráda 🙂 Kolikrát jsme byli s manžou na večeři a pak letěla ven.... 😅 Přeju hodně zdraví a užívej si to 🙂

mates22
20. led 2012

je to normální, mně třeba blbě nebylo vůbec, ale prsa mě bolela děsně (a já byla po prodělaném potratu ráda, že mám nějaký ukazatel) a taky sem byla ospalá, asi ve 14 tt to polevilo a já byla až do prvních pohybů trochu nervozní, ale mám zdravého chlapečka 🙂. Nic špatnýho to neznačí!!

lucyjanek
20. led 2012

Já neměla za celý těhotenství vůbec žádný nevolnosti 😉 Kdybych nenašla pozitivní test a nerostlo mi pak břicho tak bych o tom vůbec nevěděla 😉

denousek
20. led 2012

je to uplne normalni 🙂 ja jsem tak jela k dr pro vymizení příznaků aby mi udělal uzv uplne jsem mela strach ale prý je to normální a samozdřejmě bylo vše ok 🙂

misanda
20. led 2012

me se tohle stalo v 9tt a plasila jsem, pocurala test, byl slabe negativni!!!! tak jsem nastartovala a jela na pohotovost a tam dva snehulaci co na me mavali tlapickama na utz 🙂

martinan4
20. led 2012

Ahoj, souhlasím s holkama, je to naprosto normální, buď ráda, že to zmizelo už ve 12tt 🙂 A začni si užívat 🙂 I když teda nervózní jsem z toho byla taky, doktorka se mi smála, když jsem jí říkala, že dokud mi nebylo dobře, tak jsem alespoň věděla, že jsem těhotná 🙂 Prý ať si to užívám, že zase bude hůř 😀

maudn
20. led 2012

všechno je v pořádku mě taky kolem 12.týdne odzvonila a přestalo se mi navalovat na každém kroku...

madormi
20. led 2012

mě nevolnosti ustoupily ve 13 tt, i bolest prsou z velké části. zůstalo jen pálení žáhy 😉

majinka1981
20. led 2012

Mě nebylo špatně vubec, takže možné je všechno. 😀

karmenta
20. led 2012

může a nemusí to nic být. Myslím že na 99% to bude OK, mě začlo být líp po 25tt a bohužel já byla to 1% u kterého to "dobře" znamenalo špatně.

svoba
11. bře 2012

První trimestr jsem proležela, jak mi bylo pořád zle. Během 4.měsíce se mi udělalo mnohem lépe. Ted už nevolnosti skoro nemám. Super! 😀

wwwejka
29. srp 2012

Ahoj... jsem v10.tt, a taky je mi najednou nak moc podezrele dobre ...a taky se bojim jesi je to dobre nebo ne, na to ale prijdu uz zitra na kontrole 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru