Výtok v ranném stádiu těhotenství. Je to normální?

maartule
22. kvě 2007

Ahoj holky,má někdo podobný problém?Jsem na začátku těhotenství cca5tt.Občas se u mě objeví tmavě žlutý až do hněda zbarvený výtok.Mám ho třeba odpoledne a další den zmizí pak se třeba zase za den objeví.Cítit ale není a jiné problémy nemám.Je to normální?

cerstvatehula
22. kvě 2007

Ahoj maartule, jsem v 7. týdnu a měla jsem podobný problém ze začátku, bála jsem se mimoděložního, tak jsem honem šla na gyndu, ale dr. říkala, že to špinění působuje velký polyp na děložním krčku. Já jsem to tedy měla po sexu hlavně. Jistě ale zajdi na gyndu, protože to může být 1 znak mimoděložního, a tam pak jde o život, a čím dřív tím líp se to odstraní. Jinak jsem četla, že v těh. může být najednou výtok zničehonic, že tam je vše moc překrveno a lépe se tak množí bakterie a plísně. Já mám taky pořád nějaký, nažlutlý, ale když mě už viděla gynekoložka třikrát a nic neříkala, tak asi to je normální. třeba máš taky nějaký polypeček, ale neboj, to se v těh, neřeší. Držím palce: asi budem rodit shruba stejnou dobu.

maartule
autor
22. kvě 2007

Já nechtěla jít k doktorovi moc brzy,ještě by se nic nepoznalo.Už jsem se k doktorovi objednala ale nemá volné termíny tak jdu až 5.6.Budu určitě míň těhu než ty cerstvatehula.Poslední mrchu jsem měla 11.4.a ty?Výtok ti pak sám přešel?

ammalka
22. kvě 2007

Ahojky holky, vítám vás do klubu, sice nemám výtok, jinak je mi ale pěkně zle, skoro pořád mě pobolívá podbřišek a když přestane, tak začně žaludek, jsem pořád unavená a pořád bych spala ☹

susik77
22. kvě 2007

maartule: v 5.tt sa uz da rozpoznat, ci ide o mimodeloz. tehot., alebo o normalne...radsej si nekam zajdi na ultrazvuk...Ja som bola na PN kvoli spineniu uz od konca 6.tt do konca 12.tt a brala som Utrogestan.

nativa
23. kvě 2007

Ahoj ja s tema vytokama mam problemy snad uz 5let a ted jsem tehotna ve 20 tydnu a vytoky mam porad tak nevim z ceho doktorka rikala, ze je to normalni u nekterych zen to vymizi az po porodu ale ja se strasne bojim predepsala mi nejake cipky a cenesten a chvili to pomuze a do 14 dnu to je zpet je to normalni? a mam se strachovat o miminko? nebo to na to nema vliv jsem prvororicka a bojim se uplne vseho prosim o radu

maartule
autor
23. kvě 2007

Holky nevydržela jsem to a ráno byla u doktora.Řekl mi že jsem v 6tt a viděl už akci srdíčka.Předepsal mi utrogestan a kys.listovou.Některé výtoky jsou prý normální a nemusím si z toho dělat starosti.Dochází tam k velkým změnám a sliznice je překrvená.Někdo na to zkrátka trpí.V minulých těhotenstvích jsem to neměla až teď.zkátka každé těhu je jiné.nativa nedělala bych si z toho hlavu když tvá doktorka je v klidu to by ti řekla že je to něco špatného.
Buď klidná Už máš nejhorší období mimi za sebou jak já bych si přála být už alespoň v 18tt.Těď to jsou pro mě velké nervy.
Držím všechny palce 🙂

nativa
24. kvě 2007

tak to ti gratuluji ja jsem byla tak stastna jak jsem si udelalala tehot. test a tam byly dve carky a hned jsem druhy den bezela k doktorce a ta mne vystrasila, ze tam nic nevidi, ze to na tehotenstvi nevypada pritom test mi ukazoval ze je pozitivni a pak za dalsi tyden mi doktorka rekla, ze jsem v 6 tydnu tak jsem byla stastna ted uz se tesim na miminko jako blazen jsem prvorodicka ty uz mas vice deti jak pises a tak vis co te ceka ja se trosinku vseho obavam ale tesim se strasne moc jen ty vytoky mi delaji starosti ale snad to vse dobre dopadne preji hodne stesticka

rezetka
8. led 2008

Holky, jak je to s tmavě hnědým výtokem v 6tt? 😕

cipin
8. led 2008

Rezetka a není to už spíš špinění? Radši bych pro jistotu brnkla MUDr... Koukám, že jsi z Přerova, já taky 😀

rezetka
8. led 2008

Dyť máš okres Praha 😀

cipin
8. led 2008

Mám, pže jsem teď v praze... Připadáš mi povědomá, nemáš ségru Evu?

rezetka
8. led 2008

Ne, mám ségru Báru 😀
Kdes bydlela?

artep14
17. bře 2013

ahoj holky chtela jsem se zeptat v patek sem byla u doktora jestli nejsem nahodou tehotna mam uz delsi dobu zpozdeni tak mi udelal ultrazvuk a nic tam nebylo jeste me radsi poslal na krev mam asi vsechny priznaky co muzou bejt ale kdyz to jeste nebylo vydet na ultrazvuku tak teda nevim strasne se bojim ze tam to mimco vazne neni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru