Začínající těhotenství a průběžné změny na těhotenském testu

casia
1. dub 2008

Ahoj, podobne tema jsem nenasla, velice by me to zajimalo, vase zkusenosti, vim, ze existuji tehotne, kterym test neukaze nic, ja mam z minuleho tydne stredy od lekarky diagnostikovane tehotenstvi cca 5 tyden, mela jsem ten den carku na testu jen lehkou, na UZ byl zloutkovy vacek, mimi jeste ne, jdu tam ted v patek a uvidime, pak dostanu tehu pruk. a PN, boli me trochu prsa, obcas pres den me je soufl, ale ne moc, obcas picha v brise, jinak se citim normalne, ted jsem si delala test a zase slaba, zadna tlustice, podle me v 6. tydnu by to mel jet naplno...beru vaginalne utrogestan a ascorutin tbl., taky to muze ovlivnit...nevim...mam obavy...moc dekuji za rady a odpoved 😕 😕 😕

casia
autor
1. dub 2008

Kocky, poradte pls!!

ada80
1. dub 2008

ahojky casia já myslím,že je všechno v pořádku,neboj 😉

albireo
1. dub 2008

kasli na testy, kazdy je iny. ak ides v piatok na kontrolu, asi ti budu robit aj krvne testy a tie ukazu stupajucu hladinu beta HCG ovela spolahlivejsie🙂 skoda vyhodenych penazi za testy a zbytocneho stresu.

jankapo
1. dub 2008

casia, moja kamoska si robila 2 tehu testy, oba negativne, sla k lekarovi, ze jej meska a tehu neni...a veeeelmi rychlo ju vyviedol z omylu... 😉 uz ma krasneho synceka
ak je tam ciarka, tak neboj...kolko zien by dalo cokolvek aspon za slabulilinku ciarocku...uvidis v piatok, nestresuj sa zbytocne, podla toho co pises, mas pekne tehu priznaky

jankapo
1. dub 2008

a inak, skus pozriet aj ine temy o spolahlivosti a nespolahlivosti tehu testov, zacinajucom tehu, priznakoch a tak...je tu toho dost, toto tu coskoro zatvoria... 😉

sandrika
1. dub 2008

casia tehu určite si a tie tabletky uškodiť nemôžusú na udržanie tehotenstva

many
1. dub 2008

casia - tak tak 🙂 neboj vše je určo ok 🙂 jinak mně třeba krev nebrali vůbec jen zjistil,že jsem těhotná z ultrazvuku 😉 na krev jsem pak šla až ve 12.t nebo v 11.t bych kecala kvůli tomu screeningu v prvním trimestru 😉

slunickooo
1. dub 2008

držím palečky, určitě to bude dobrý, HCG by se mělo prý každé 2-3 dny zdvojnásobovat, já si teda udělala test 14 dní od KET (jsem po IVF) a tlustice byla pořádná a na dalších testech v dalším týdnu, byly pořád tlusté,,, ale u doktorky mi krev brali jen prvně na určení jestli jsem těhu a pak už jen UTZ...

casia
autor
1. dub 2008

ahoj kocky, moc dekuji za odpovedi a podporu, ten utrogestan je na podporu uhnizdeni a podporu mimi, nevim proc mi to lekarka dala, ale asi sichr je sichr a ascorutin jsou jen vitaminky na podporu krevnich vlasecnic, mela jsem prekrveny cipek a spinila, ted je to uz ok, divim se tem testum, ale pockam, o vikendu se mi hure curalo, ale uz je to dobry, strasne jsem zizniva, musim furt pit, jinak se citim dobre, vice jim, tak jsem kulatejsi, zda se mi, ale ze ty tehu priznaky nejsou kazdy den, tak nejak jen nekdy,jindy je mi lepe..no tak uvidime, snad to bude vse ok

sandrika
1. dub 2008

casia príznaky ešťe len dorazia neboj ešťe si ich užiješ ja grciam ako šťeňa od 12 tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru