Zaznamenaly jste špinění v období nidace?

merunka
26. bře 2007

chtela jsem se tehulek zeptat, jestli zaznamenaly spineni v dobe nidace - uhnizdovani...? a popr. kolikaty den po ovulaci?

snezenka123
5. pro 2017

@kacasa jj počkám 🙂moc děkuji... A ty jsi Teda spinila od 6dpo do 9dpo a 10 DPO byl pozitivní test? Nebo jsi začala špinit 9dpo a trvalo to do 12dpo? 🙂já jsem totiž spinila 5dpo trošku a na toaletaku byl pídí malý kousek jakoby sliznice? No nikdy jsem to neměla.. A včera 6dpo troška víc světle růžového na slipovce a břicho Teda bolelo docela dost.. Jako na MS.. Dnes jsem 7dpo a budu čekat aspoň do víkendu.. Zkusím třeba v sobotu 11dpo.. Chtěla bych však vydržet do pondělí

kacasa
5. pro 2017

@snezenka123 spinila jsem 9, 10, 11 dpo--ale jen slabe na toaletaku

snezenka123
5. pro 2017

@kacasa moc děkuji za info 🙂
Já byla tehu 3x a vždy měla pozitivní test až pár dní po vynechání ..tak vím že teď to nemá vůbec smysl testovat... Uvidime za týden

kacasa
5. pro 2017

@snezenka123 ja uz pred..ale nikdy jsem nespinila a nebolelo me bricho jako ted..
ted uz je to tedy ok 🙂 tak uvidime

snezenka123
5. pro 2017

@kacasa to je dobře. Držím palec ať je vše jak má😍

snezenka123
5. pro 2017

@kacasa slabě krvácím tak jsem z toho spíš skepticka.. Dnes 20dc a MS chodí i 25dc tak to spíš vidím na dřívější ms😔

kacasa
5. pro 2017

@snezenka123 tak to me mrzi ☹

snezenka123
5. pro 2017

@kacasa me taky. Já nikdy před MS nespinila, měla jsem ji v termínu.. Před 6tydny jsem byla na operaci. Museli mi rozšiřovat čípek, po konizaci se zjizvil a srostl tak dokonale, že při MS jsem měla velký problémy... No a první MS která přišla po výkonu začala taky 20dc si slabým krvacenim, a dostala jsem dvoje atb že to mohl být zánět dělohy... Krvácení jako MS se rozjelo 27dc..teď jsem právě byla na kontrole a Dr mi říkal že někdy ten cyklus po kyretazi je měsíc dva rozhozený.. Jenže já nebyla tehu, ani po potratu, tak to nechápu. Může to být teda zase tím, ale nevím. Je ještě to není klasická MS tak dokud nepřijde, šance je pořád

snezenka123
5. pro 2017

@kacasa no a krvácení zase nikde.. Tak jsem z toho jelen. Nemyslím si že kyretaz na které jsem byla 26.10 by mohla zpusobovat tohle..

snezenka123
9. pro 2017

Jsem tu pro radu. Od pondělí slabe krvácim, byla jsem cca 6dpo. V utery a středu silnější bolesti jako na ms... Dnes odpoledne jsem dělala to a vyšla slaba čárka. Dnes cca 11dpo. MS čekám za dva dny. Kdyby se jednalo o nadační kr. Je v pořádku ze to porad trvá. NeboNebo Mám jít k dr? spíše pro utreni světlou krvi. ..moc děkuji

snezenka123
9. pro 2017
luuucatko
9. pro 2017

@snezenka123 jsem na tom uplne stejne.. Od 9 dpo spinim, dnes 12 dpo i trochu krve.. Včera i dnes na tt slaby duch.. Taky nevim jestli nejít k mudr.. :(

snezenka123
9. pro 2017

@luuucatko Já mám tu světlou krev od pondělí. Většinou po WC. Psala jsem známému co je gyndar. Prý Mám dojet na pohovost. Utz.krev a uvidí se. Ráno zkusím test. Když bude silnější než ten dnešní odpoledne. Zajedu tam. Ať vím na cem sem. A Když tak nasadi Něco abych slabe ne krvacela. Držím palce. Pak písní. Ráno se ozvu.

luuucatko
9. pro 2017

@snezenka123 Ty jo, tak to mě vyděsilo :(.. Já jsem měla včera trochu krve přes celý den a dneska jen špinění, ale opravdu silné, vyloženě kousky.. :( .. A řekl, že v případě, že test bude silnější tak na pohotovost? Jinak ne? Já teda asi počkám do pondělí a uvidím, tak dej vědět jak jsi dopadla a držím palce..

snezenka123
9. pro 2017

@luuucatko jen mi napsal, že po telefonu se těžko radi. Ze pokud chci mit klid, ať zajedu nappohotovost. Ze mi udělají test z krve, utz a když se to potvrdí nasadi ultrogestan.
Ráno zkusím test a uvidím. Vím, testovat se má az po vynechání MS. .. ale tohle jsem neměla nikdy. .uvidím. Drž se. Hlavně klid a ozvi se

snezenka123
27. únor 2018

@snezenka123 ahojky, jak jsi dopadla? u mě to bylo těhotenství,ale nakonec to nedopadlo☹
dnes jsem cca 6 dpo a světle růžový výtok...úplně přesně jako minule, akorát, to bylo slabé krvácení skoro 5 dní...jsem zvědavá,co se z toho vyvrbí...

snezenka123
1. bře 2018

@luuucatko ahojky, jak jsi dopadla? u mě to bylo těhotenství,ale nakonec to nedopadlo
dnes jsem cca 6 dpo a světle růžový výtok ráno.....(úplně přesně jako minule, akorát, to bylo slabé krvácení skoro 5 dní..).jsem zvědavá,co se z toho vyvrbí.. no .večer potom bylo jednorázové zakrvácení..a dloubavá bolest v břiše..uvidím, potom už ok, a za týden termín ms

travnulee
1. bře 2018

@merunka jj, ale jenom trosicku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru